بازگشت به صفحه اصلی

بیمه آرمان
بیمه مسئولیت مدیران شهربازی

بیمه مسئولیت مدیران شهربازی

بیمه مسئولیت مدیران شهربازی

هرساله تعداد زیادی از افراد در استفاده از دستگاه های شهربازی دچار آسیب بدنی یا فوت می شوند. مدیران شهربازی مسئولیت حفظ جان افراد را دارند و در صورت آسیب یا فوت شدن فرد به دلیل نقص در وسایل بازی، آنها مجبور به پرداخت دیه به خانواده فرد یا خود فرد می باشند. از این رو شرکت های بیمه شاخه جدیدی از بیمه را ایجاد کردند با این عنوان.

این بیمه، حوادثی را که به گردن مدیران شهربازی است را پوشش می دهد، یعنی در صورت پیش آمدن حادثه برای فرد استفاده کننده به دلیل نقص دستگاه، بیمه گر بعد از احراز مسئولیت بیمه گذار با توجه به شرایط بیمه نامه، خسارت وارده را پرداخت می کند. در این بیمه نامه بیمه گذار می تواند با پرداخت حق بیمه بیشتر متصدیان دستگاه ها را نیز بیمه کند.

هدف از صدور

مدیران شهربازی مسئولیت اتفاقات رخ داده در حین استفاده از وسایل برای افراد را برعهده دارند، این مسئولیت بسیار بزرگ است زیرا هر لحظه امکان رخ دادن حادثه وجود دارد و فرد باید جوابگوی افراد آسیب دیده یا خانواده فرد فوت شده باشد، این بیمه برای جبران خسارات ناشی از این حوادث صادر می شود و زمان وقوع حادثه به کمک این افراد می آید.

چه کسانی به این خدمت نیازمند اند؟؟

تمام مدیران شهربازی به دلیل وجود مسئولیت سنگین به این بیمه نیازمند می باشند، زیرا بحث جان انسان ها درمیان است.

بیمه مسئولیت مدیران شهربازی

انواع

 • بیمه مسئولیت مدنی مدیران شهربازی در قبال کارکنان
 • بیمه مسئولیت مدیران شهربازی در قبال مراجعه کنندگان

  در قبال کارکنان

  اگر در شهربازی درپی حادثه برای هر یک از کارکنان اتفاقی رخ دهد، پرداخت هزینه خسارت های ناشی از آن به عهده مدیران شهربازی می باشد. حال تصور کنید خدایی ناکرده به دلیل رخ دادن حادثه تعدادی از کارکنان شهربازی فوت کنند، مدیران شهربازی موظف هستند تا دیه اشخاص فوت شده را به خانواده آنان پرداخت نمایند.

  لازم به ذکر است اگر اشخاص در ماه های عادی فوت کنند مدیران باید دیه ماه های عادی و اگر در ماه های حرام فوت کنند مدیران باید دیه ماه های حرام را به خانواده اشخاص فوت شده پرداخت نمایند. شما می توانید

  بنابراین، اینگونه حوادث ممکن است هزینه های مالی بسیار زیادی به دنبال داشته باشد، لذا مدیران شهربازی می توانند با تهیه این خدمت ،مسئولیت را از دوش خود بردارند و پرداخت هزینه های آنرا به شرکت بیمه محول نمایند.

  در قبال مراجعه کنندگان

  در قسمت قبل گفتیم که در صورت رخ دادن حادثه برای کارکنان شهربازی مسئولیت پرداخت خسارت های آن به عهده مدیران شهربازی می باشد، مدیران شهربازی باید بدانند اگر هر حادثه ای برای اشخاص ثالث و مراجعه کنندگان به شهربازی در محیط شهربازی رخ دهد، پرداخت هزینه های آن نیز به عهده مدیران شهربازی می باشد.

  روزبه عبادی نمین کد۹۷۷ بیمه آرمان

 • شماره تماس ۰۹۱۱۸۰۳۹۲۸۲
 • بیمه با شما
 • برای خواندن مقاله مدیران شهربازی ها ومکان های تفریحی کلیک کنید
 • بیمه مسئولیت مدنی مدیران

Visits: 1

Khazaei
Khazaei
Reviewer
5/5

بیمه نامه حوادث انفرادی بیمه با شما برای شرکت بیمه آرمان هستش که متوجه شدم دارای پوشش ها و خدمات عالی هستش واقعا ممنونم???

1 سال ago
زهرا حسینی زاده
زهرا حسینی زاده
Reviewer
5/5

سلام و احترام
خدمت شما عرض شود که خدمات بیمه آرمان نسبت به سایر شرکت ها خدمات بهتری ارائه میکند و پیشنهاد میشود از بیمه آرمان استفاده شود??

1 سال ago
درویش
درویش
Reviewer
5/5

من برای بیمارستان از خدمات کلی بیمه پزشکان استفاده کردم عالی بود واقعا سپاس فراوان

1 سال ago
میانبر به مقالات دیگر
امتیاز دهی
4.5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *