بازگشت به صفحه اصلی

بیمه آرمان
بیمه

بیمه عمر و زندگی

بیمه عمر و زندگی

بیمه مستمری و مکمل بازنشستگی

بیمه عمر زندگی بازنشستگی مرحله دیگری از زندگی مردم است که در آن انجام کار و فعالیت کارگران و کارکنان روزمره متوقف می‌شود،  تا پس از طی مدت زمانی حداقل ۲۰ سال از انجام کار، افراد بتوانند به امور دیگری مثل ورزش یا فعالیتهای مورد علاقه خود ، در چارچوب درآمد و منابعی که در اختیار دارند بپردازند.

بازنشستگی نیز فشارهای مالی و یا روانی خاص خود را دارد و امری است که در نهایت برای افراد پیش می‌آید و برای اقشار مختلف، اضطراب، نگرانی و فشار مالی متفاوتی را به همراه می‌آورد. در این دوره، ممکن است نقدینگی افراد نسبت به دوره های قبلی کاهش و هزینه ها افزایش یابد.بیمه عمر و زندگی

یکی از مهمترین دغدغه‌ها و مشغولیّت های ذهنی بازنشستگان، مسائل اقتصادی است. آن‌ها به دلیل کهولت سن، توانایی انجام کار را ندارند، در نتیجه بزرگترین منبع در آمد خود را از دست می‌دهند.

در این زمان، ممکن است هزینه های درمانی، از کارافتادگی و فوت بازنشستگان، بر اقتصاد خانواده تاثیر بزرگی داشته باشد.

بدین منظور، بیمه مستمری و مکمل بازنشستگی بیمه معلم می تواند انتخاب مناسبی برای اقشار مختلف باشد تا به تامین و جبران هزینه های وارده کمک نماید.

بررسی وضعیت مالی بازنشستگان نشان می‌دهد میزان دریافتی ایشان از محل صندوق های بازنشستگی کفایت لازم برای یک زندگی متوسط را ندارد.

بیمه مستمری و مکمل بازنشستگی بیمه معلم، علاوه بر پشتوانی مالی در دوران بازنشستگی، می‌تواند به صرف هزینه‌های درمانی، مسکن، تحصیلات فرزندان و … کمک نماید.

باکنار گذاشتن بخش کوچکی از درآمد دوران اشتغال،  در قالب  پوشش بیمه زندگی و سرمایه گذاری شرکت بیمه معلم می‌توان دوران بازنشستگی را به یک زندگی همراه با  آسـایش  و  آرامـش تبدیل نمود.

مزایا و تعهدات دوران بیمه مستمری و مکمل باز نشستگی:

 • پوشش فوت ناگهانی بیمه شده به هر علت، تا سقف ۱۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال.
 • پرداخت اندوخته در پایان مدت بیمه نامه، در صورت حیات بیمه شده.
 • آیا می توان خطرات ناشی از حادثه را نیز در بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه نمود؟

بله، در بیمه زندگی و سرمایه گذاری شرکت بیمه معلم، این امکان برای شما فراهم می شود تا در صورت نیاز، سرمایه فوت ناشی از حادثه بیمه نامه خود را تا سه برابر سرمایه بیمه عمر،  جمعا تا سقف ۱۶٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال، تحت پوشش قرار دهید.

همچنین با اخذ پوشش نقص عضو ناشی از حادثه، در صورت ایجاد نقص عضو و از کارافتادگی جزئی و یا کلی دائم بیمه شده ناشی از حادثه، سرمایه نقص عضو براساس تعرفه بیمه های حوادث با انتخاب های ۵۰% و  ۱۰۰% سرمایه فوت عادی به بیمه شده پرداخت می‌شود (تا مبلغ ۶.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال ).

با انتخاب پوشش هزینه پزشکی می توان هزینه های ناشی از حوادثی که در طول مدت بیمه نامه برای بیمه شده حادث می‌شود را تا سقف های ۵% ، ۱۰% ، ۱۵% و ۲۰ % سرمایه فوت عادی دریافت نماید (تا مبلغ ۱.۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال).

 • پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه، به چه معناست؟

در صورتی که بیمه شده، دچار از کار افتادگی کامل و دائم به هر علت شود، تا پایان بیمه نامه از پرداخت حق بیمه معاف می‌گردد.

پوشش معافیت از ادامه پرداخت حق بیمه در صورت از کار افتادگی کامل و دائم به هر علت نیز برای بیمه شدگان از سن ۱۵ تا ۶۰ سال ارائه می‌شود.

 • خدمات ویژه در مقابل هزینه های سنگین درمانی در بیمه زندگی و سرمایه گذاری چیست؟
 1. با دریافت پوشش امراض خاص بیمه زندگی و سرمایه گذاری شرکت بیمه معلم، می‌توانید خود را در مقابل هزینه‌های سنگین بیماری‌های:
  1. سکته قلبی و عوارض ناشی از آن
  2. سکته مغزی و عوارض ناشی از آن
  3. سرطان‌ها
  4. پیوند اعضاء اصلی و حیاتی

بیمه نمائید.

این پوشش می تواند برای بیمه شدگان از سن ۱ تا ۶۰ سال،  حداکثر تا سقف ۳۰% سرمایه بیمه عمر و تا سقف مبلغ ۱.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال اخذ شود.

مزایا و ویژگی‌های بیمه مستمری و مکمل بازنشستگی شرکت بیمه معلم

 • پس از پایان مدت بیمه نامه زندگی و سرمایه‌گذاری، بیمه شده می تواند به بیمه‌گر مراجعه و درخواست مستمری مادام العمر و یا دریافت یک‌جا سرمایه نماید.
 • بیمه گذار می‌تواند میزان مستمری سالانه را ۵% و یا  ۱۰% افزایش دهد.
 • مدت تضمین مستمری ۳۰ سال و از تاریخ پرداخت مستمری آغاز می‌گردد. در بیمه نامه مستمری و مکمل بازنشستگی مدت تضمین به این معنا است که مستمری بیمه شده تا پایان آن زمان، حتی در صورت فوت بیمه شده پرداخت خواهد شد. به عبارتی اگر بیمه شده در مدت تضمین زنده باشد، شخصاً و چنانچه در زمان تضمین فوت نماید، مبلغ مستمری از تاریخ فوت تا پایان مدت تضمین به ذینفع مشخص شده در بیمه نامه پرداخت خواهد شد.
 • پرداخت سرمایه فوت: در صورت فوت بیمه شده در طول مدت مستمری ، سرمایه فوت معادل اندوخته اولیه بیمه نامه به شرط این که از ۲٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال بیشتر نشود به ذینفع مشخص شده در بیمه نامه پرداخت خواهد شد.
 • بیمه شده علاوه بر دریافت مستمری می تواند در صورت تمایل پس از مدت تضمین ۳۰ ساله نسبت به دریافت اندوخته اولیه در شروع مستمری اقدام نماید (درصورت عدم تمایل به دریافت اندوخته اولیه سود به اندوخته اولیه تعلق گرفته و متعلق به بیمه شده و ذینفع بیمه نامه در هر زمان بعد از مدت زمان ۳۰ ساله  خواهد بود).
 • در صورت فوت بیمه شده در طول مدت تضمین ، ذینفع می تواند علاوه بر دریافت مستمری تا مدت تضمین ، در انتهای دوره تضمین، اندوخته اولیه بیمه نامه را نیزدریافت نماید.

 هر فرد شاغل و غیر شاغل می‌تواند این بیمه نامه را خریداری نماید .

 • زنان خانه‌دار نیز می‌توانند برای خود این بیمه نامه را خریداری نمایند.
 • در این بیمه نامه، به بانوان بیمه شده در صورت فوت و بدون داشتن افراد تحت تکفل، مستمری به ذینفع انتخاب شده، پرداخت خواهد شد.
 • در صورت فوت ذینفع مشخص شده در طول مدت تضمین، مبلغ مستمری به ذینفع دیگری که از طرف ایشان مشخص شده است پرداخت خواهد شد.
 • در صورت انصراف بیمه شده از دریافت مستمری، وجه باقیمانده، طبق جدول مستمری به ایشان پرداخت می‌شود.

روزبه عبادی نمین کد۹۷۷ بیمه آرمان

شماره تماس ۰۹۱۱۸۰۳۹۲۸۲

Views: 1

Khazaei
Khazaei
Reviewer
5/5

بیمه نامه حوادث انفرادی بیمه با شما برای شرکت بیمه آرمان هستش که متوجه شدم دارای پوشش ها و خدمات عالی هستش واقعا ممنونم???

1 سال ago
زهرا حسینی زاده
زهرا حسینی زاده
Reviewer
5/5

سلام و احترام
خدمت شما عرض شود که خدمات بیمه آرمان نسبت به سایر شرکت ها خدمات بهتری ارائه میکند و پیشنهاد میشود از بیمه آرمان استفاده شود??

1 سال ago
درویش
درویش
Reviewer
5/5

من برای بیمارستان از خدمات کلی بیمه پزشکان استفاده کردم عالی بود واقعا سپاس فراوان

1 سال ago
میانبر به مقالات دیگر
امتیاز دهی
4.5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *