بازگشت به صفحه اصلی

بیمه آرمان
ماده 39 ثالث اجباری

مفاد ماده ۳۹ قانون بیمه اجباری شخص ثالث

مفاد ماده ۳۹ قانون بیمه اجباری شخص ثالث

اطلاع رسانی مفاد ماده ۳۹ قانون بیمه اجباری شخص ثالث به مراجعه کنندگان شعب و درگاههای اینترنتی

ماده ۳۹ ثالث اجباری،مطابق دستورالعمل بیمه مرکزی ج.ا.ا و به جهت رعایت حقوق زیان دیدگان محترم خسارت های مالی، در صورت وجود مغایرت در هزینه های تعمیرات خودرو با مبلغ ارزیابی شده توسط کارشناسان شرکت بیمه آرمان، مطابق ماده ۳۹ قانون شخص ثالث مالی این شرکت آمادگی دارد نسبت به اعزام مجدد کارشناس خسارت اتومبیل (پس از تکمیل فرم درخواست بازدید مجدد و اخذ پذیرش خودرو در نمایندگی های مجاز) اقدام نماید. ضمناً در صورت عدم تمایل به انجام تعمیرات در نمایندگی های مجاز، پرونده به انتخاب و هزینه زیان دیده به یک ارزیاب رسمی بیمه مرکزی ارجاع شده و پس از دریافت نظریه مکتوب ارزیاب رسمی بیمه مرکزی بررسی مجدد صورت گرفته و نتیجه آن حداکثر ظرف مدت ۲۰ روز اعلام می گردد.

-ماده ۳۹ :

در حوادث رانندگی منجر به خسارت مالی، پرداخت خسارت به صورت نقدی و با توافق زیان دیده و شرکت بیمه مربوطه صورت می گیرد. در صورت عدم توافق طرفین در خصوص میزان خسارت قابل پرداخت، شرکت بیمه موظف است در صورت تقاضای زیان دیده، وسیله نقلیه خسارت دیده را در تعمیرگاه مجاز و یا تعمیرگاهی که مورد قبول زیان دیده باشد تعمیر نموده و هزینه های تعمیر را تا سقف تعهدات مالی مندرج در بیمه نامه مذکور پرداخت کند.

-تبصره:

در صورتی که اختلاف از طریق مذکور حل و فصل نشود، موضوع به یک ارزیاب خسارت (دارای مجوز ارزیابی خسارت از بیمه مرکزی) به انتخاب و هزینه زیان دیده ارجاع می شود. هریک از طرفین ظرف مدت ۲۰ روز از تاریخ اعلام نظر کتبی ارزیاب می توانند در مرجع صالح، اقامه دعوی کنند

تیم تخصصی بیمه با شما شرکت بیمه آرمان با کادری مجرب برای ارایه مشاوره و راهنمایی و صدور آنلاین و حضوری درخدمت شما عزیزان فراهم نماید.

امید است با عنایت خداوند متعال بتوانیم مسیر ارائه خدمات بیمه ای به هموطنان عزیزمان را هموار نموده و در جهت اشتغال زایی و هرچه بهتر شدن رونق کسب و کار را بهبود بخشیده و به ایرانیان عزیز خدمت رسانی کنیم.

تیم تخصصی بیمه با شما نمایندگی رسمی شرکت بیمه آرمان، حوزه فعالیت بیمه با شما در سرتاسر کشور بصورت حضوری و آنلاین میباشد،

مشتریان عزیز میتوانند جهت دریافت مشاوره، خرید و تهیه انواع بیمه نامه بصورت حضوری به دفتر تیم تخصصی بیمه با شما بیمه آرمان در بازار بزرگ ساحلی نوشهر لاین ۷ مراجعه نموده.

مفتخریم که میزبان شما مشتریان عزیز باشیم و تیم تخصصی بیمه با شما از کارفرمایان پروژه ها، مهندسین، پزشکان و پیراپزشکان، انواع اتحادیه و اصناف جهت همکاری و ارائه خدمت بیمه ای دعوت به همکاری بعمل می آورد.

همچنین شما میتوانید به شعب دیگر ما در شهر های بابل، چالوس و تنکابن مراجعه نموده و از مشاوره کارشناسان بیمه ای ما بهرمند شوید و بیمه نامه مخصوص خود را تهیه نمایید.

دفتر صدور بیمه_با_شما شعبه بازار بزرگ ساحلی نوشهر لاین ۷

مدیر مسئول روزبه عبادی نمین

شماره تماس ۰۹۱۱۸۰۳۹۲۸۲

تلفن ثابت ۰۱۱۴۴۴۵۰۳۴۶

بیمه با شما

خرید آنلاین بیمه نامه

پیشنهاد وزیر اقتصاد برای ایجاد منطقه آزاد

Visits: 3

Khazaei
Khazaei
Reviewer
5/5

بیمه نامه حوادث انفرادی بیمه با شما برای شرکت بیمه آرمان هستش که متوجه شدم دارای پوشش ها و خدمات عالی هستش واقعا ممنونم???

1 سال ago
زهرا حسینی زاده
زهرا حسینی زاده
Reviewer
5/5

سلام و احترام
خدمت شما عرض شود که خدمات بیمه آرمان نسبت به سایر شرکت ها خدمات بهتری ارائه میکند و پیشنهاد میشود از بیمه آرمان استفاده شود??

1 سال ago
درویش
درویش
Reviewer
5/5

من برای بیمارستان از خدمات کلی بیمه پزشکان استفاده کردم عالی بود واقعا سپاس فراوان

1 سال ago
میانبر به مقالات دیگر
امتیاز دهی
4.5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *