بازگشت به صفحه اصلی

بیمه آرمان
بیمه دوچرخه سواری ؛ راهکاری برای کاهش خسارت دوچرخه سوار

بیمه دوچرخه

بیمه دوچرخه

توضیحات

چرا باید بیمه دوچرخه اهمیت داشته باشد. در ادامه سعی میکنیم اهمیت این موضوع را به شما نشان دهیم. پس با ما همراه باشید.
در سال جاری میلادی بیشتر از دو میلیارد دوچرخه در سراسر جهان وجود دارد که در حال استفاده می باشند. و پیش‌بینی می‌شود تا سال ۲۰۵۰، این تعداد بتواند به پنج میلیارد دستگاه هم برسد. این در حالیست که بیش از ۵۰ درصد از کل جمعیت جهان می‌توانند دوچرخه‌سواری کنند.

ثبت نام سریع بیمه دوچرخه

دوچرخه سواری در چه کشورهایی بیشتر خواهان دارد؟

کشورهایی که بیشترین نرخ استفاده از دوچرخه را دارند عبارتند از: هلند، دانمارک، آلمان، سوئد، نروژ، فنلاند، ژاپن، سوییس، بلژیک و چین. برای مطالعه دقیق‌تر می‌توانید
به نظر میرسد کشورهایی که از لحاظ اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی پیشرفته‌تر هستند، به دوچرخه سواری اهمیت بیشتری می‌دهند. دوچرخه‌سواران عموماً سالم‌تر از کسانی هستند که با وسایل نقلیه موتوری به محل کار می‌روند. و همچنین اقتصاد این کشورها کمترتحت تأثیر تصمیمات کشورهای تولید کننده نفت خام قرار می‌گیرد!
حال این موضوع مطرح می‌شود که چرا بیمه دوچرخه اهمیت پیدا می‌کند؟

چرا بیمه دوچرخه؟

بیمه دوچرخه

مشخصا وقتی شما ترجیح می دهید برای سلامتی خود و همینطور رهایی از ترافیک‌های سنگین شهری در مسافت های کوتاه از دوچرخه استفاده کنید، باید به این موضوع توجه داشته باشید، که دوچرخه سواری هم ممکن است خطرات خاص خود را داشته باشد. پس بهتر است جهت آسودگی خیال خود به فکر این باشید که با هزینه‌ای کم، از بیمه دوچرخه استفاده کنید.

بیمه دوچرخه سواری در ایران

در کشور ایران دوچرخه سواری در حال رونق گرفتن است، به همین خاطر جدیدا مانند کشورهای پیشرفته دنیا این بیمه نامه نیز اهمیت بیشتری پیدا کرده است. همانطور که استفاده مردم از دوچرخه بیشتر شده است، درست مانند بیمه ماشین، دوچرخه نیزیک بیمه نامه مستقل دارا می‌باشد، که نه تنها دوچرخه را در برابر خسارت و سرقت بیمه می‌کند، بلکه خود دوچرخه سوار و مسئولیت او در مقاقل افراد ثالث را هم نیز پوشش می‌دهد.

 بیمه آرمان شرایط و قیمت‌های متفاوتی برای شما ایجاد می‌کند. که این خود انتخاب را برای شما راحت تر می‌نماید. چرا که تمامی موارد بیمه ای قبل از ارائه شدن به شما توسط تیم کارشناسی بیم لایو بهینه شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد.

میزان علاقه و استفاده از دوچرخه در استان‌های ایران

میزان علاقه مندی به دوچرخه سواری در ایران به ترتیب اولویت عبارت است از:
۱) تهران
۲) خراسان جنوبی
۳) یزد
۴) کردستان
۵) چهارمحال و بختیاری
۶) مازندران
۷) زنجان
۸) آذربایجان غربی
۹) گلستان
۱۰) اردبیل
۱۱) گیلان
۱۲) آذربایجان شرقی
۱۳) قزوین
۱۴) خراسان رضوی
۱۵) هرمزگان
۱۶) اصفهان
۱۷) البرز
۱۸) سمنان
۱۹) همدان
۲۰) کرمانشاه
۲۱) خوزستان
۲۲) خراسان شمالی
۲۳) فارس
۲۴) مرکزی
۲۵) لرستان
۲۶) کرمان
۲۷) قم
۲۸) بوشهر
۲۹) سیستان و بلوچستان
۳۰) کهگیلویه و بویر احمد

بیشترین استقبال بیمه دوچرخه

بیشترین استقبال از بیمه دوچرخه در استان تهران صورت میگیرد. ولی از آنجا که با افزایش استقبال از دوچرخه سواری نیاز به این نوع بیمه هم بیشتر احساس میگردد، کارشناسان بیم‌لایو افتخار این را دارند که بالاترین کیفیت خدمات را در این مورد برای شما عزیزان ارائه نمایند.

Visits: 0

Khazaei
Khazaei
Reviewer
5/5

بیمه نامه حوادث انفرادی بیمه با شما برای شرکت بیمه آرمان هستش که متوجه شدم دارای پوشش ها و خدمات عالی هستش واقعا ممنونم???

1 سال ago
زهرا حسینی زاده
زهرا حسینی زاده
Reviewer
5/5

سلام و احترام
خدمت شما عرض شود که خدمات بیمه آرمان نسبت به سایر شرکت ها خدمات بهتری ارائه میکند و پیشنهاد میشود از بیمه آرمان استفاده شود??

1 سال ago
درویش
درویش
Reviewer
5/5

من برای بیمارستان از خدمات کلی بیمه پزشکان استفاده کردم عالی بود واقعا سپاس فراوان

1 سال ago
میانبر به مقالات دیگر
امتیاز دهی
4.5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *