بازگشت به صفحه اصلی

بیمه آرمان
بیمه بدنه خودرو

بیمه بدنه خودرو

بیمه بدنه خودرو

 

 

بیمه بدنه خودرو ، یکی از بیمه هایی هست که برای خودرو در نظر گرفته می شود . خرید بیمه بدنه خودرو برای برای افراد اجباری نیست . اما به هر حال پوشش های زیادی که برای بیمه بدنه خودرو در نظر گرفته شده است ، باعث می شود که بسیاری از افراد متقاضی خرید این بیمه باشند .

باتوجه به افزایش هزینه های مربوط به خرید خودرو در کشور ایران و به دنبال افزایش هزینه های مربوط به تعمیر خودرو ، لازم است که افراد برای کاهش هزینه های خودروی خود اقداماتی را انجام دهند .

خرید بیمه بدنه خودرو ، یکی از روش هایی است که افراد می توانند با کمک آن هزینه های مربوط به تصادف را کاهش دهند . البته خرید و دریافت بیمه بدنه خودرو ، مزایا و معایب خاص خودش را دارد

 

بیمهشخصثالثبیمهداتکام

همانطور که میدانید در حال حاظر قیمت های مربوط به تعمیر های مختلف خودرو بسیار زیاد است مخصوصا وقتی که خودرویی با خودرو دیگر تصادف کند . برای هزینه های مربوط به تصادفات و تعمیر وسیله نقلیه می بایست که هزینه زیادی را متحمل شد . به همین خاطر لازم است که افراد برای کاهش هزینه های احتمالی تصادفات ماشین به ماشین و یا دیگر تصادفات ، خودروی خود را بیمه بدنه خودرو کنند .

جزییات حذف جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث اعلام شد

بیمه بدنه خودرو ، یکی از پوشش های بیمه ای است که توسط شرکت های بیمه گر مختلفی مانند بیمه آرمان ارائه می شود . خرید و دریافت بیمه بدنه خودرو بر خلاف بیمه شخص ثالث اجباری نیست ؛ اما به حر حال اگر افراد بخواهند هزینه های مربوط به خسارت های بدنه خودرو خود را کاهش دهند ، میتوان از بیمه بدنه خودرو استفاده کنند .

نمایندگی ۹۷۷ بیمه آرمان

تیم تخصصی بیمه_با_شما

روزبه عبادی نمین    ۰۹۱۱۸۰۳۹۲۸۲

بیمه با شما

خرید آنلاین بیمه نامه

بیمه مسافرتی

Visits: 1

Khazaei
Khazaei
Reviewer
5/5

بیمه نامه حوادث انفرادی بیمه با شما برای شرکت بیمه آرمان هستش که متوجه شدم دارای پوشش ها و خدمات عالی هستش واقعا ممنونم???

1 سال ago
زهرا حسینی زاده
زهرا حسینی زاده
Reviewer
5/5

سلام و احترام
خدمت شما عرض شود که خدمات بیمه آرمان نسبت به سایر شرکت ها خدمات بهتری ارائه میکند و پیشنهاد میشود از بیمه آرمان استفاده شود??

1 سال ago
درویش
درویش
Reviewer
5/5

من برای بیمارستان از خدمات کلی بیمه پزشکان استفاده کردم عالی بود واقعا سپاس فراوان

1 سال ago
میانبر به مقالات دیگر
امتیاز دهی
4.5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *