بازگشت به صفحه اصلی

بیمه آرمان
بیمه اتومبیل

بیمه اتومبیل

بیمه اتومبیل

بیمه اتومبیل

توسعه علم و تکنولوژی در خدمت آسایش، رفاه و صرفه جویی در زمان آحاد جامعه می باشد. با توجه به توسعه راه ها و استفاده مردم از وسایل نقلیه در بیشتر مواقع خسارات سنگین جانی و مالی به دارندگان، سرنشینان و اشخاص ثالث وارد می شود و مشکلات جدی برای استفاده کنندگان فراهم می سازد. برای جبران خسارت مالی و جانی ناشی از حوادث، شرکت ”بیمه ما“ با دریافت حق بیمه مناسب، خسارت های مالی و جانی وارده را پوشش می دهد.

بیمه اتومبیل به چند بخش اصلی تقسیم می‌ شود:

  • بیمه بدنه
  • بیمه شخص ثالث
  • بیمه حوادث راننده

حادثهبیمه اتومبیل

خسارتی که ناشی از برخورد موضوع بیمه به یک جسم ثابت یا متحرک و یا برخورد اجسام دیگر به موضوع بیمه یا واژگونی و سقوط موضوع بیمه باشد و یا چنانچه در حین حرکت، اجزا یا محمولات موضوع بیمه به آن برخورد نماید و موجب بروز خسارت شود.

بیمه بدنه اتومبیل

در بیمه بدنه اتومبیل جبران خسارت وارده به وسیله نقلیه مورد بیمه، تحت پوشش قرار می گیرد.

 

خطرات تحت پوشش بیمه بدنه اتومبیل

در بیمه نامه بدنه خطرات اصلی شامل آتش سوزی، صاعقه، انفجار، حادثه و سرقت کلی می باشد. همچنین خطرات اضافی سیل، زلزله، خسارت ناشی از مواد شیمیایی و اسیدی، شکست شیشه به تنهایی، پوشش نوسانات قیمت به پوشش های اضافی و همچنین سرقت در جا تمام قطعات یا برخی از قطعات وسیله نقلیه و هزینه ایاب و ذهاب در مدت تعمیر وسیله نقلیه که موجب بروز خسارت به وسیله نقلیه می گردد، می شود که بیمه گذاران می توانند با پرداخت حق بیمه اضافی این پوشش ها را نیز خریداری نمایند.

 

بیمه شخص ثالث اتومبیل

بر اساس قانون بیمه اجباری شخص ثالث، کلیه دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی موظفند مسئولیت خود در قبال اشخاص ثالث را به لحاظ مالی و بدنی بیمه نمایند.

 

شخص ثالث

منظور از شخص ثالث، هر شخصی به استثناء راننده وسیله نقلیه بیمه شده است که سبب حوادث وسایل نقلیه موضوع این قانون دچار زیان های بدنی و یا مالی شود.

 

خطرات و خسارات تحت پوشش

حوادث مذکور، در بیمه نامه شخص ثالث شامل هرگونه سانحه ای از قبیل تصادم، تصادف، سقوط، واژگونی، آتش سوزی و یا انفجار وسایل نقلیه و نیز خساراتی است که از محمولات وسایل مزبور به اشخاص ثالث وارد می شود. خسارات بدنی در این بیمه نامه هر نوع دیه یا ارش (دیه جراحات ) ناشی از صدمه، شکستگی، نقص عضو، از کار افتادگی (جزئی یا کلی ، موقت یا دائم ) یا دیه فوت شخص ثالث است که به سبب حوادث مشمول بیمه، می باشد.

 

بیمه حوادث راننده اتومبیل

این بیمه نامه به منظور جبران زیان های ناشی از حوادثی که خارج از اراده بیمه گذار به راننده وسیله نقلیه مورد بیمه وارد می گردد، به همراه بیمه نامه شخص ثالث ارائه می شود و غرامت فوت و نقص عضو راننده را تا سقف تعهدات مندرج در بیمه نامه جبران می نماید.

Visits: 3

Khazaei
Khazaei
Reviewer
5/5

بیمه نامه حوادث انفرادی بیمه با شما برای شرکت بیمه آرمان هستش که متوجه شدم دارای پوشش ها و خدمات عالی هستش واقعا ممنونم???

1 سال ago
زهرا حسینی زاده
زهرا حسینی زاده
Reviewer
5/5

سلام و احترام
خدمت شما عرض شود که خدمات بیمه آرمان نسبت به سایر شرکت ها خدمات بهتری ارائه میکند و پیشنهاد میشود از بیمه آرمان استفاده شود??

1 سال ago
درویش
درویش
Reviewer
5/5

من برای بیمارستان از خدمات کلی بیمه پزشکان استفاده کردم عالی بود واقعا سپاس فراوان

1 سال ago
میانبر به مقالات دیگر
امتیاز دهی
4.5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *