بازگشت به صفحه اصلی

بیمه آرمان
دفتر چالوس آموزش جلسات

شعبه چالوس دفتر آموزش و جلسات

شعبه چالوس دفتر آموزش و جلسات

 

دفتر چالوس آموزش جلسات تیم تخصصی بیمه با شما در زمینه بازاریابی و فروش انواع خدمات بیمه ای فعال میباشد و برای گسترش خدمات رسانیس به هموطنان عزیزمان از بین افراد مستعهد و توانمند و دارای روابط عمومی بالا و سخنور برای فعالیت در حوزه فروش دعوت بعمل می آورد

قابل توجه که اگر تجربه کاری مشترک یا تیم بازاریابی و فروش دارید، میتوانید برای همکاری اختصاصی به شرط مذاکره هماهنگی کرده و دیداری را در دفتر آموزش و جلسات در همین راستا برگزار کنیم.

تیم تخصصی بیمه با شما شرکت بیمه آرمان با کادری مجرب برای ارایه مشاوره و راهنمایی و صدور آنلاین و حضوری درخدمت شما عزیزان فراهم نماید.

امید است با عنایت خداوند متعال بتوانیم مسیر ارائه خدمات بیمه ای به هموطنان عزیزمان را هموار نموده و در جهت اشتغال زایی و هرچه بهتر شدن رونق کسب و کار را بهبود بخشیده و به ایرانیان عزیز خدمت رسانی کنیم.تیم تخصصی بیمه با شما نمایندگی رسمی شرکت بیمه آرمان، حوزه فعالیت بیمه با شما در سرتاسر کشور بصورت حضوری و آنلاین

آمده ایم تا آینده بهتری برای هم میهنانمان بسازیم …!

دفتر آموزش و جلسات بیمه_با_شما شعبه پاساژ ردایی چالوس

مدیر مسئول روزبه عبادی نمین

شماره تماس ۰۹۱۱۸۰۳۹۲۸۲

تلفن ثابت ۰۱۱۵۲۲۸۶۱۶۱

بیمه با شما

خرید آنلاین بیمه نامه

شعبه نوشهر دفتر صدور

Visits: 1

Khazaei
Khazaei
Reviewer
5/5

بیمه نامه حوادث انفرادی بیمه با شما برای شرکت بیمه آرمان هستش که متوجه شدم دارای پوشش ها و خدمات عالی هستش واقعا ممنونم???

1 سال ago
زهرا حسینی زاده
زهرا حسینی زاده
Reviewer
5/5

سلام و احترام
خدمت شما عرض شود که خدمات بیمه آرمان نسبت به سایر شرکت ها خدمات بهتری ارائه میکند و پیشنهاد میشود از بیمه آرمان استفاده شود??

1 سال ago
درویش
درویش
Reviewer
5/5

من برای بیمارستان از خدمات کلی بیمه پزشکان استفاده کردم عالی بود واقعا سپاس فراوان

1 سال ago
میانبر به مقالات دیگر
امتیاز دهی
4.5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *