بازگشت به صفحه اصلی

بیمه آرمان
مقايسه پس انداز بانكي و بيمه عمر

مقایسه پس انداز بانکی و بیمه عمر

مقایسه پس انداز بانکی و بیمه عمر

گر دقت کنید متوجه می شوید که مردم پول را برای رفع نیازهای فعلی و احتیاجات احتمالی آینده می خواهند. علت پس انداز هم برای رفع همین احتیاجات از قبیل پیری ، عدم قدرت کار ، موارد ضروری فوری، بیماری ها ، تامین آینده فرزندان ، آسایش خاطر و رفع هر گونه نیاز آتی و …. است:

اینک می توانید هر پس اندازی از جمله پس اندار در بانک ها را با بیمه عمر مقایسه کنید:

۱- پس انداز باید طوری باشد که بتوان آن را فوری و هر وقت خواستیم خرج کنیم .پس اندازدر بانک چنین حالتی را دارد. هیچ کس مانع برداشت پول نمی شود و این موضوع از نظر کسی که نقشه ای برای آینده دارد خوب نیست.

۲- همیشه باید یک فشار خارجی برای کاستن از هزینه های مصرفی غیر ضروری و ادامه پس انداز باشد و گرنه پس انداز کننده طبق برنامه منظمی پس انداز نخواهد کرد و در بیمه عمر چنین خاصیتی وجود دارد.

۳- پس انداز کننده علاقه مند است که پس اندازهایش در جای مطمئن باشد .تجربه نشان داده است که در دوران بحرانی حتی بعضی بانک ها ورشکست شده اند ولی شرکت های بیمه عمر قدرت مالی خود را حفظ کرده اند.

۴- بهره پس انداز همیشه ثابت نیست و بستگی به وضع اقتصادی کشور دارد در صورتیکه بهره در بیمه عمر در طول مدت مشخص ثابت است و این خود اطمینان بخش است.مقایسه پس انداز بانکی و بیمه عمر

۵- طلب کار در صورت از کار افتادگی کلی پس انداز کننده حق دارد از سپرده های بانکی طبق مقرارات قانون ،‌طلبش را وصول کند در صورتیکه در بیمه عمر که نام استفاده کننده ذکر شده است طلبکار چنین حقی را ندارد

۶- در روش پس انداز در صورت از کارافتادگی کلی پس انداز کننده و کاهش درآمد وی روند پس انداز کردن متوقف می شود ولی در بیمه های عمر در صورت از کارافتادگی دائم و کلی بیمه شده ،‌بیمه گذار از پرداخت حق بیمه معاف می شود و شرکت بیمه به ایفای تعهدات مندرج در بیمه نامه الزام دارد .

۷- از محل اندوخته ریاضی بیمه های عمر در صورت درخواست بیمه گذار در کوتاهترین زمان ممکن و در همان روز درخواست جهت تامین نیازهای فوری وام بدون اخذ ضامن داده می شود .

۸- هیچ پس اندازی خاصیت اصلی و ممتاز بیمه عمر را که پرداخت سرمایه در صورت فوت پس انداز کننده است را ندارد . متخصصین در مقایسه انواع پس انداز ها با توجه به جمیع عوامل به بیمه عمر نمره ۶۸ و به پس انداز بانکی نمره ۳۴ داده اند

روزبه عبادی نمین کد۹۷۷ بیمه آرمان

شماره تماس ۰۹۱۱۸۰۳۹۲۸۲

بیمه با شما

طراحی سایت ومیزبانی وب در کلاب هاست

برای خواندن مقاله کلیک کنید

آیا فضای مجازی و اینترنت را می توان بیمه کرد ؟

Views: 3

Khazaei
Khazaei
Reviewer
5/5

بیمه نامه حوادث انفرادی بیمه با شما برای شرکت بیمه آرمان هستش که متوجه شدم دارای پوشش ها و خدمات عالی هستش واقعا ممنونم???

2 سال ago
زهرا حسینی زاده
زهرا حسینی زاده
Reviewer
5/5

سلام و احترام
خدمت شما عرض شود که خدمات بیمه آرمان نسبت به سایر شرکت ها خدمات بهتری ارائه میکند و پیشنهاد میشود از بیمه آرمان استفاده شود??

2 سال ago
درویش
درویش
Reviewer
5/5

من برای بیمارستان از خدمات کلی بیمه پزشکان استفاده کردم عالی بود واقعا سپاس فراوان

2 سال ago
میانبر به مقالات دیگر
امتیاز دهی
4.5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *