بازگشت به صفحه اصلی

بیمه آرمان
بیمه بدنه کشتی و شناور شرکت بیمه ارمان

بیمه بدنه کشتی و شناور شرکت بیمه آرمان

بیمه بدنه کشتی و شناور شرکت بیمه آرمان

شرکت بیمه ارمان بر اساس مشخصاتی مانند نوع شناور، سال ساخت، ارزش شناور، قلمرو، پرچم، خطوط و مسیر حرکت کاربری، مدیریت و مالکیت ،رده بندی، تناژ ، سابقه خسارتی و مدت بیمه نامه  کشتی ها و شناورهای مجاز به تردد در آب های شناخته شده جهان اعم از دریاچه ها، دریاها، و اقیانوس ها را بیمه نموده و علاوه بر جبران خسارات وارده به بدنه و ماشین آلات شناورهای بیمه شده مسئولیت مدنی ناشی از تصادم و یا تردد شناور مورد بیمه را نیز با شرایط کلوزهای بیمه ای بین المللی تحت پوشش قرار می دهد.

انواع بیمه نامه های کشتی و شناور

  • §         بیمه بدنه و ماشین آلات

این بیمه تمامی خطرات مربوط به آتش سوزی و انفجار، طوفان، به گل نشستن و برخورد با صخره و اسکله، تصادم شناور بیمه شده با شناور های دیگر، برخورد هواپیما و یا وسایل مشابه و یا اشیایی که از آنها سقوط کند، برخورد مورد بیمه با وسیله نقلیه زمینی، حوضچه تعمیر و یا تجهیزات و تاسیسات ساحلی، زمین لرزه، فوران آتشفشان، صاعقه، حوادث ناشی از بارگیری، تخلیه یا جابجایی کالا، ترکیدن دیگ بخارف شکستن شفت و خسارت ماشین آلات، زیان همکانی و هزینه های نجات را شامل می شود.

Views: 2

Khazaei
Khazaei
Reviewer
5/5

بیمه نامه حوادث انفرادی بیمه با شما برای شرکت بیمه آرمان هستش که متوجه شدم دارای پوشش ها و خدمات عالی هستش واقعا ممنونم???

1 سال ago
زهرا حسینی زاده
زهرا حسینی زاده
Reviewer
5/5

سلام و احترام
خدمت شما عرض شود که خدمات بیمه آرمان نسبت به سایر شرکت ها خدمات بهتری ارائه میکند و پیشنهاد میشود از بیمه آرمان استفاده شود??

1 سال ago
درویش
درویش
Reviewer
5/5

من برای بیمارستان از خدمات کلی بیمه پزشکان استفاده کردم عالی بود واقعا سپاس فراوان

1 سال ago
میانبر به مقالات دیگر
امتیاز دهی
4.5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *