بازگشت به صفحه اصلی

بیمه آرمان
بیمه تمام خطر نصب (EAR)

بیمه تمام خطر نصب (EAR)

بیمه تمام خطر نصب (EAR)

بیمه تمام خطر نصب (EAR)  به موجب این بیمه نامه، عملیات نصب، دمونتاژ و مونتاژ ماشین آلات و تجهیزات واحد های صنعتی، تولیدی و خدماتی از قبیل انواع نیروگاه ها، توربین ها، ژنراتورها، دیگ های بخار، کمپرسورها، موتورهای درون سوز، ترانسفورماتورها، خطوط و سیستم های مخابراتی، خطوط انتقال گاز، خطوط انتقال نیرو، دستگاه های چاپ، ماشین آلات کاغذسازی و نساجی، خطوط هوایی انتقال نیرو، خطوط لوله و مانند آنها تحت پوشش قرار می گیرد. پوشش بیمه ای از زمان تخلیه تجهیزات و ماشین آلات در محل اجرای طرح شروع و در کلیه مراحل انبارداری، عملیات ساختمانی، نصب،‌ آزمایش، راه اندازی و نگهداری ادامه دارد.

مخاطبین

کلیه کارفرمایان و پیمانکاران مجری پروژه های نصب در سراسر کشور

پوشش ها :

این بیمه نامه کلیه خسارت ها و زیان های وارد به اموال بیمه شده را به صورت تمام خطر و به هر علت، اعم از حوادث طبیعی و سایر حوادث، به جز در مواردی که به طور مشخص استثناء شده است، جبران می نماید. این بیمه، همچنین اشتباه در نصب ماشین آلات و همچنین عدم مهارت فنی کارگران و متخصصان پیمانکاران را صرفا در سایت و در زمان اجرای پروژه پوشش می دهد.

این بیمه نامه دارای دو بخش خسارت مالی به پروژه و مسئولیت مدنی در قبال اشخاص ثالث می باشد. در بخش اول مواردی نظیر اقلام مورد نصب، هزینه حمل، حقوق و عوارض گمرکی، هزینه نصب، کارهای ساختمانی، تجهیزات ساختمانی یا نصب، ماشین آلات ساختمانی، برداشت ضایعات، اموال مجاور و تعدیل تحت پوشش قرار می گیرد. در بخش دو نیز غرامت بدنی منجر به فوت و نقص عضو و هزینه پزشکی و خسارت مالی به اشخاص ثالث می تواند تحت پوشش قرار گیرد.

معرفی بیمه نامه

بیمه تمام خطر نصب

بیمه نامه تمام خطر نصب، بیمه‌نامه‌ای هست که پروژه های درحال ساخت تأسیساتی و سازه‌ای که ارزش اقلام مورد نصب در آن ها از ارزش مصالح آن بیشتر است مانند کارخانجات، نیروگاهها، پالایشگاهها، خطوط انتقال نیرو(نفت، گاز، برق)، پتروشیمی، سیستمهای مخابراتی، اسکله های نفتی و … را تحت پوشش قرار می‌دهد.

این بیمه نامه خسارتهای فیزیکی غیرقابل پیش بینی ناشی از حادثه که در حین اجرای عملیات نصب، مونتاژ و یا دمونتاژ انواع ماشین آلات و تجهیزات و همچنین نصب هرگونه سازه با اسکلت فلزی در کارگاه های کوچک و بزرگ صنعتی روی می‌دهد را تحت پوشش قرار می‌دهد.

پوشش این بیمه از زمان شروع عملیات نصب آغاز شده و شامل دوره آزمایش و درصورت تمایل بیمه‌ گذار دوره تحویل موقت(دوره نگهداری و یا تضمین) همچنین می شود.

 

 

موارد تحت پوشش در بیمه نامه

ارزش اقلام مورد نصب(در صورتی که نصب داشته باشد)

حقوق و عوارض گمرکی (درصورت وجود و امکان تفکیک از ارزش اقلام مورد نصب)

هزینه حمل (درصورت وجود و امکان تفکیک از ارزش اقلام مورد نصب)

هزینه نصب (مطابق پیمان)

مبلغ قرارداد

مصالح و یا اقلام تهیه شده توسط کارفرما (درصورتیکه در مبلغ پیمان منظور نشده باشد)

تعدیل (از آنجائیکه در پروژه های در حال ساخت با مدت زمان چند ساله، ارزش کالا و خدمات در سنوات بعدی اجرای پروژه از ارزش آن در سال اول بیشتر بوده اما مبلغ مورد بیمه در بیمه نامه ثابت است، برای این که خسارت وارده به ارزش روز پرداخت گردد درصورت تمایل بیمه‌ گذار مبلغی بین۱۰ تا۳۰ درصد مبلغ قرارداد به عنوان تعدیل تحت پوشش بیمه نامه قرار می‌گیرد)

لوازم و تجهیزات ساختمانی (ابزار کار پیمانکاران مانند داربست، اطاقکهای موقت، انواع موتور، پمپ، ژنراتور، دستگاه‌جوش، کمپرسور و … بوده که با خود از سر یک پروژه به پروژه دیگری می‌برند)

برداشت ضایعات (مبلغی که برای پاکسازی محل کارگاه پروژه از ضایعات ناشی از خسارت و یا تخریب قسمتهای غیرقابل استفاده درصورت تمایل بیمه‌ گذار به سرمایه مورد بیمه اضافه میشود که معمولاً بین ۲ تا ۱۰ درصد مبلغ قرارداد است)

ماشین آلات و تجهیزات پیمانکاری( شامل تاور کرین‌، لودر‌، کامیون‌، بلدوزر، کمپرسور)

اموال مجاور (اموال متعلق و یا دراختیار کارفرما یا سایر پیمانکاران که در مجاورت پروژه قرار داشته و تحت پیمان پروژه مورد بیمه نمی‌باشد اما از آنجائیکه کارفرما احتمال خسارت وارد به آن ها را درهنگام اجرای پروژه می‌دهد، می‌‍تواند آن ها را همچنین تحت پوشش بیمه قرار دهد)

مسئولیت درقبال اشخاص ثالث (مقدار حد غرامت جانی و مالی قابل پرداخت به اشخاص ثالث به‌غیر از پرسنل کارفرما و پیمانکاران پروژه مورد بیمه که مطابق با نظر بیمه‌ گذار تعیین می گردد)

 

بازار هدف

تمامی پیمانکاران فعال در حوزه ارتباطات در برگیرنده امور پیمانکاری مرتبط با مخابرات صوتی هستند

حوزه تأسیسات و تجهیزات: مرتبط با خطوط انتقال (آب، نفت و گاز)، شبکه گازرسانی، تأسیسات مکانیکی و هیدرو مکانیکی، سیستم های سرد کننده ساختمان، تأسیسات و تجهیزات ساختمان (آب، گاز، برق و فاضلاب)، تأسیسات و تجهیزات تصفیه خانه های آب و فاضلاب، ….

حوزه برق: شامل امور پیمانکاری مرتبط با تولید، توزیع و انتقال نیرو مشتمل بر نیروگاه‌ها، شبکه های برق و تأسیسات برقی، پست های توزیع و الکترونیک عام و خاص، سیستم های کنترل برق و ابزار دقیق

حوزه صنعت و معدن: شامل امور پیمانکاری مرتبط با تأسیسات و تجهیزات صنایع غذایی، نساجی، پوشاک، چرم، چوب، شیشه، سلولزی، استخراج، فرآوری، ذخیره، تبدیل مواد خام و تولید در صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، شیمیایی

روزبه عبادی نمین کد۹۷۷ بیمه آرمان

شماره تماس ۰۹۱۱۸۰۳۹۲۸۲

 

بیمه با شما

خرید آنلاین بیمه نامه

بیمه ماشین آلات و تجهیزات پیمانکاران CPM

 

برای خواندن مقاله بیمه تمام خطرات نصب کلیک کنید

بازدیدها: ۳

Khazaei
Khazaei
Reviewer
5/5

بیمه نامه حوادث انفرادی بیمه با شما برای شرکت بیمه آرمان هستش که متوجه شدم دارای پوشش ها و خدمات عالی هستش واقعا ممنونم???

12 ماه ago
زهرا حسینی زاده
زهرا حسینی زاده
Reviewer
5/5

سلام و احترام
خدمت شما عرض شود که خدمات بیمه آرمان نسبت به سایر شرکت ها خدمات بهتری ارائه میکند و پیشنهاد میشود از بیمه آرمان استفاده شود??

1 سال ago
درویش
درویش
Reviewer
5/5

من برای بیمارستان از خدمات کلی بیمه پزشکان استفاده کردم عالی بود واقعا سپاس فراوان

1 سال ago
میانبر به مقالات دیگر
امتیاز دهی
4.5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *