بازگشت به صفحه اصلی

بیمه آرمان
روزبه عبادی نمین و سعید سبحانی

روزبه عبادی نمین و سعید سبحانی در جلسه نمایندگان آرمانی ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

روزبه عبادی سعید سبحانی

روزبه عبادی نمین و سعید سبحانی روزبه عبادی نمین و سعید سبحانی

 

روزبه عبادی سعید سبحانی، طبق اصول و استراتزی هدفگذاری و تعیین راهبرد در کسب و کار، نمایندگان بیمه آرمان شعبه تنکابن با حضور نماینده برتر روزبه عبادی نمین و ریاست محترم شعبه تنکابن در تاریخ ۵ اردیبهشت سال ۱۴۰۲ در جلسه ماهانه شعبه حضور بعمل آورده.

نمایندگان بیمه آرمان در غرب استان مازندران در جلسه حضور بعمل آورده و از بیانات راهبردی مدیر فروش تیم تخصصی شعبه تنکابن جناب سعید سبحانی در جهت پیاده سازی هرچه بهتر استراتژی در امر فروش بیمه نامه بهرمند شدند.

نهایتا با گرفتن چندین عکس و پذیرایی به صرف کیک، چای و شیرینی جلسه خاتمه یافت.

به امید دستیابی به مراتب بالای فروش و موفقیت برای تمامی نمایندگان بیمه کل کشور.

 

تاریخچه بیمه آرمان

شرکت بیمه آرمان (سهامی عام) به موجب قانون تاسیس بیمه گری و با مجوز شماره ۴۱۹۸۰۱ بیمــه مرکزی جمهوری اسلامی ایـران در تاریخ ۱۳۹۰/۱۰/۰۷ در اداره ثبت شرکت ها و مؤسسات غیر تجاری، به ثبت رسید و پروانه فعالیت بیمه گری در انواع رشته های بیمه ای را تحت شماره ۴۳۵۴۱/۹۰ مورخ ۱۳۹۰/۱۱/۱۸ از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت کرد.
سرمایه اولیه شرکت در زمان تأسیس ۶۰۰ میلیارد ریال بود که با مشارکت شرکت ها و بنگاه های مالی، اقتصادی و خدماتی در اداره ثبت شرکت ها در تهران به ثبت رسید. هیأت مدیره شرکت به منظور حضور قدرتمند در بازار بیمه و سرمایه کشور، افزایش سرمایه شرکت را تا مبلغ ۲۶۴۰ میلیارد ریال در تاریخ ۱۳۹۱/۰۳/۰۹ تصویب کرد و به دنبال آن مجمع عمومی فوق العاده در تاریخ ۱۳۹۲/۰۴/۰۲ تشکیل شد و با توجه به اخذ مجوز افزایش سرمایه از بیمه مرکزی ج.ا.ا و سازمان بورس اوراق بهادار، سهامداران با افزایش سرمایه شرکت موافقت کردند و در۱۳۹۳/۰۵/۲۰ اولین مرحله افزایش سرمایه انجام پذیرفت و سرمایه شرکت به مبلغ ۱۲۰۰ میلیارد ریال افزایش یافت و در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسید.
در مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت بیمه آرمان که روز دوشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ با حضور نمایندگان سازمان های بیمه مرکزی، بورس و حسابرسی و ۷۴٫۳۶ درصد سهامداران تشکیل شد، افزایش سرمایه این شرکت از محل مطالبات حال شده، آورده نقدی و سود انباشته تصویب شد و از ۱۲۰۰ میلیارد ریال به ۱۵۰۰ میلیارد ریال افزایش یافت.در مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت بیمه آرمان که روز دوشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ با حضور نمایندگان سازمان های بیمه مرکزی، بورس و حسابرسی و ۶۰.۴۰ درصد سهامداران تشکیل شد، افزایش سرمایه این شرکت از محل آورده نقدی تصویب شد و از ۱۵۰۰ میلیارد ریال به ۲۵۰۰ میلیارد ریال افزایش یافت.

کاری از تیم تخصصی وب سایت بیمه_با_شما

نمایندگی رسمی شرکت بیمه آرمان در غرب استان مازندران

اینستاگرام ۱

اینستاگرام ۲

تاثیر بیمه های اجتماعی در عرصه اجتماع

Views: 3

Khazaei
Khazaei
Reviewer
5/5

بیمه نامه حوادث انفرادی بیمه با شما برای شرکت بیمه آرمان هستش که متوجه شدم دارای پوشش ها و خدمات عالی هستش واقعا ممنونم???

1 سال ago
زهرا حسینی زاده
زهرا حسینی زاده
Reviewer
5/5

سلام و احترام
خدمت شما عرض شود که خدمات بیمه آرمان نسبت به سایر شرکت ها خدمات بهتری ارائه میکند و پیشنهاد میشود از بیمه آرمان استفاده شود??

1 سال ago
درویش
درویش
Reviewer
5/5

من برای بیمارستان از خدمات کلی بیمه پزشکان استفاده کردم عالی بود واقعا سپاس فراوان

1 سال ago
میانبر به مقالات دیگر
امتیاز دهی
4.5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *