بازگشت به صفحه اصلی

بیمه آرمان
چه نوع بیمه رهنی مورد نیاز است؟

چه نوع بیمه رهنی مورد نیاز است؟

چه نوع بیمه رهنی مورد نیاز است؟

 

برای خرید ملک وام می گیرید. یکی از شرایط صدور چنین وامی، انعقاد قرارداد بیمه رهن است.

بیمه VTB، یکی از پیشتازان بیمه وام مسکن در روسیه، در هنگام دریافت وام رهنی از شما حمایت بیمه ای مطمئنی می کند که به شما و خانواده شما کمک می کند تا در هر شرایطی به تعهدات وام خود به بانک عمل کنید.

بیمه جامع وام مسکن شامل:

 • بیمه آپارتمان / ساختمان به دست آمده در صورت آسیب یا مفقود شدن.
  خطرات بیمه:

  • آتش.
  • برخورد صاعقه.
  • انفجار گاز خانگی
  • انفجار دیگ بخار.
  • آسیب آب
  • بلایای طبیعی.
  • خروج آب های زیرزمینی، فرونشست و فرونشست خاک ها.
  • سقوط اجسام پرنده یا بقایای آنها و سایر اشیاء.
  • ورود وسایل نقلیه
  • اقدامات غیرقانونی اشخاص ثالث
 • بیمه خسارت اموال در نتیجه فسخ یا محدودیت مالکیت (بیمه عنوان).
 • بیمه عمر و سلامت وام گیرنده وام در برابر حوادث و بیماری ها.
 • حوادث بیمه شده: فوت در اثر بیماری یا حادثه؛ ناتوانی موقت یا دائم (ناتوانی) در نتیجه تصادف.

در صورت وقوع یک رویداد بیمه شده، بیمه VTB به بانک غرامت بیمه ای را به میزان خسارت واقعی (اما نه بیشتر از مبلغ بیمه) پرداخت می کند. اگر خسارت بیمه ای حادثه از میزان تعهدات انجام نشده شما در قبال بانک بیشتر باشد، مابقی به شما پرداخت می شود.

محاسبه هزینه قرارداد بیمه رهن:

حق بیمه سالانه تحت یک قرارداد بیمه جامع رهن به طور متوسط ​​۱٪ از مبلغ بیمه است.
میزان حق بیمه به موارد زیر بستگی دارد:

 • مدت بیمه
 • سن و وضعیت سلامتی شما
 • وضعیت فنی ملک شما
 • تعداد معاملات قبلی با ملک شما.

بیمه جامع رهن بسته به مدت قرارداد وام بین ۱ تا ۳۰ سال صادر می شود.

برای انعقاد قرارداد، باید:

 • درخواست بیمه را پر کنید.
 • اطلاعات مربوط به معاملات قبلی املاک را برای بررسی (برای شما – رایگان) خلوص قانونی آن ارائه دهید.

بیمه رهن در بیمه VTB عبارت است از:

 • تضمین مالی بازگشت به بانک وجوه اعتباری سرمایه گذاری شده در املاک و مستغلات.
 • ارزیابی بیمه آپارتمان به ارزش بازار آن.
 • انطباق کامل شرایط بیمه با الزامات بانک صادرکننده وام.
 • تسویه عملیاتی خسارات
 • بررسی رایگان پیش قراردادی معاملات قبلی با املاک به دست آمده.

مزایای همکاری با ما را احساس کنید:

 • ما شرایط بیمه انعطاف پذیر را با در نظر گرفتن شرایط فردی هر مشتری ارائه می دهیم.
 • اگر مبلغ بیمه شده از ۵۰۰۰۰۰ دلار تجاوز نکند (برای مشتریان ۴۶ تا ۵۵ ساله – ۴۰۰۰۰۰ دلار، بالای ۵۵ – ۳۰۰۰۰۰ دلار)، قبل از انعقاد قرارداد نیازی به معاینه پزشکی نیست.
 • ما شرایط مساعدی را برای بازپرداخت زودهنگام وام فراهم می کنیم.
 • تمام خطرات احتمالی فسخ مالکیت در پوشش بیمه نامه ما گنجانده شده است.
 • ما خوشحالیم که هر نوع بیمه دیگری را که نیاز دارید را با شرایط مطلوب به شما ارائه دهیم.
 • در صورت آسیب دیدن اموال، به میزان هزینه های واقعی مرمت آن (در حدود مبلغ بیمه) پرداخت می کنیم.
 • همکاری با یک شرکت بیمه به شما امکان می دهد خطرات بیمه وام مسکن را کاهش دهید.

در مقاله امروز، موضوع مهمی را برای بسیاری به عنوان بیمه وام مسکن در نظر خواهیم گرفت – مقایسه نرخ ها و شرایط. البته تقریباً هر فردی که قبلاً با وام مسکن سروکار داشته یا فقط به این موضوع علاقه دارد، در مورد بیمه وام مسکن شنیده است.

بیمه وام مسکن چیست و چه خدماتی دارد؟

به طور کلی، انعقاد چنین قراردادی برای بانک صادر کننده وام بسیار ضروری تر از شخصی است که آن را پرداخت می کند – بالاخره اگر اگر وضعیت بیمه خاصی رخ دهد، کل غرامت پولی دقیقاً به نفع بانک منتقل می شود (و برای بازپرداخت بخشی یا کل مبلغ وام مسکن استفاده می شود).به همین دلیل است که تعدادی از بانک ها به طور کامل از تایید وام مسکن خودداری می کنند اگر شهروندی از صدور بیمه نامه وام مسکن امتناع کند(و برخی از بانک ها فقط با تعداد محدودی بیمه گر کار می کنند، یا حتی با یک بیمه – با بانکی که قابل اعتمادترین بانک محسوب می شود).

چه نوع بیمه های رهنی وجود دارد؟

در حال حاضر، هر شرکت بیمه قوانین و شرایط خاص خود را دارد که هنگام صدور بیمه نامه مطرح می شود، اما در عین حال، تمام قراردادهای منعقد شده را می توان به سه گروه اصلی تقسیم کرد:

 1. بیمه اموال (از خسارت تا تخریب)؛
 2. بیمه سلامت یا زندگی؛
 3. بیمه موسوم به “عنوان” (در صورتی که از بین رفتن حقوق مختلف از اموال به دلایل مستقل از بیمه شده امکان پذیر باشد).

از بین تمام این سه نوع بیمه، فقط اولین مورد واقعاً اجباری است (و بیمه نامه عنوان و سلامت فقط در صورت درخواست مشتری صادر می شود).

با این حال، در عمل اغلب استثنا وجود دارد، و بانک ها در صورتی که مشتری آنها برای دو (یا حتی هر سه) موارد فوق به طور همزمان بیمه نامه صادر نکرده باشد، از صدور وام مسکن خودداری می کنند.

علاوه بر این، هر یک از این نقاط هنگام محاسبه مقادیر نهایی ویژگی های خاص خود را دارند – به عنوان مثال، بیمه اموال بستگی دارددر مورد میانگین ارزش بازار، موقعیت مکانی، خرید آن در بازار ثانویه یا توسعه‌دهنده، مساحت کل ساختمان، مصالحی که ساختمان از آن ساخته شده است (لازم به ذکر است که یک نکته بسیار مهم درست است. دور – تعدادی از شرکت های بیمه از صدور بیمه نامه برای خانه های چوبی خودداری می کنندبا توجه به خطر آتش سوزی بالا در مقایسه با ساختمان های سنگی) و همچنین سایر موارد.
در مورد دوم، مبلغ نهایی بیمه نیز به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد – وضعیت سلامت (به هر حال، برای این منظور، بیمه‌گر ممکن است مشتری خود را ملزم به انجام معاینه پزشکی ویژه کند)، سن، جنسیت. و حتی شاخص هایی مانند خطرناک یا مضر برای سلامتی، کار بهداشتی یا وجود اضافه وزن در بیمه شده (که به عنوان بار افزایش یافته بر سلامت تلقی می شود – در برخی موارد، شرکت بیمه ممکن است حتی در صورت وجود این عامل امتناع کند. ).
عنوان بیمهکمتر رایج است، و نه با همه بیمه گران – برخی به سادگی این مورد را ندارند. به عنوان یک قاعده، شامل بندهایی در مورد از دست دادن احتمالی کامل یا جزئی حقوق مالکیت به یک دلیل یا دیگری (به طور مستقیم به تمایل مالک وابسته نیست).

چه نوع بیمه نامه وام مسکن را بهتر انتخاب کنیم؟

همانطور که در بالا ذکر شد، فقط بیمه اموال اجباری است.همه انواع دیگر به صورت مشروط داوطلبانه هستند. به همین دلیل است که اگر بانک اصراری بر اجرای انواع بیمه های ممکن نداشته باشد و مشتری فقط از بیمه اموال راضی باشد، در این صورت می توان اجرای این بیمه نامه را محدود کرد.

در شرایطی که بانک اصرار دارد وجود یک سیاستبرای هر سه شاخص دیگر امتناع از ثبت نام آنها امکان پذیر نخواهد بود. درست است، در بیشتر موارد، شرکت های بیمه به مشتریان خود پیشنهاد می کنند که نه سه بیمه نامه جداگانه، بلکه یک جامعکه شامل هر سه نوع بیمه مورد نیاز برای اخذ وام مسکن می باشد. به عنوان یک قاعده، هزینه چنین سیاستی کمتر از سه مورد جداگانه است و قیمت نهایی آن از ۱٪ مبلغ وام پیشنهادی تجاوز نمی کند.

پس کدام بیمه را باید انتخاب کنید؟

قبل از در نظر گرفتن لیستی از محبوب ترین شرکت های بیمه ای که می توانید هنگام درخواست وام مسکن در سال ۲۰۱۸ با آنها تماس بگیرید، لازم به یادآوری است که ابتدا باید لیستی از بیمه گذاران معتبر آن را از بانک بگیرید – همانطور که قبلاً ذکر شد برخی از بانک ها منحصراً با آنها همکاری می کنند. یک یا دو شرکت و حتی اگر بیمه نامه ای از هر بیمه گر بزرگ دیگری داشته باشند، وام مسکن را تایید نمی کنند.
بنابراین، در حال حاضر، لیست محبوب ترین شرکت هایی که می توانید از آنها وام مسکن را بیمه کنید، به شرح زیر است:

 1. بیمه Sberbank؛
 2. بیمه VTB;
 3. اتحاد (روسنو)؛
 4. خانه بیمه VSK;
 5. RESO;
 6. اینگوستراخ
 7. انتخاب سردبیر
  • ۲۰۲۳-۰۲-۱۸ ۲۰:۳۶:۳۸

   آنچه به دست آوردن در کلمات ساده – مفهوم و ویژگی های کمیسیون اخذ

   پرداخت نقدی یک راه عالی برای خرید آنلاین و حضوری است. اما نمی توان از آنها استفاده کرد …

  • ۲۰۲۳-۰۲-۰۷ ۲۱:۰۴:۴۴

   راه های بازپرداخت وام صادر شده توسط Rusfinance Bank چیست؟

   با کمک شبکه جهانی وب، مردم می توانند از این موضوع مطلع شوند یا به هر کیف پول الکترونیکی دیگری مراجعه کنند. در اینترنت می توانید پاسخ تمام سوالات خود را بیابید، …

  • مقالات محبوب
   • سرمایه گذاری در کسب و کار عملیاتی

   • نحوه پیدا کردن TIN خود برای یک فرد: راه های مختلف

   • منطقه یافتن سرمایه گذاری های تجاری

   • کجا پول سرمایه گذاری کنیم تا سود کسب کنیم کجا سرمایه گذاری کنیم

    ۲۰۲۳-۰۲-۰۷ ۲۱:۰۴:۴۴

    آیا بیمه عمر برای وام خودرو لازم است؟

    طی مصوبه ای از سوی بانک مرکزی در حوزه تنظیم خدمات بیمه ای دستوری صادر شد. واقعیت این است که دریافت وام خودرو بدون اضافه …

    Rosgosstrakh;

    1. SOGAZ.

    بیمه Sberbank– اگر در این شرکت بیمه نامه رهنی بگیرید، هزینه بیمه اموال تنها ۰.۲۵ درصد از کل مبلغ وام خواهد بود. این مبلغ در پایان هر سال به طور خودکار به مانده بدهی وام مسکن اضافه می شود. علاوه بر این، اگر خود وام نیز در Sberbank صادر شود، بیمه اموال کافی خواهد بود – شما نیازی به صدور یک سیاست جامع ندارید.

    VTB– اجرای بیمه نامه ها را هم برای انواع بیمه های فردی و هم به صورت پیچیده فراهم می کند. گزینه دوم به طور متوسط ​​حدود ۱٪ از مبلغ وام هزینه خواهد داشت. به طور متوسط، زیرا در هنگام رسیدگی به اسناد، عوامل زیادی در نظر گرفته می شود (و در صورت صدور بیمه نامه برای مدت طولانی، تخفیف نیز در نظر گرفته می شود).

    اتحاد (روسنو)– همچنین به شما امکان می دهد بین بیمه جامع و انواع جداگانه آن یکی را انتخاب کنید. بنابراین، بیمه درمانی ۰.۸۷٪، دارایی – ۰.۱۶٪، و عنوان – ۰.۱۸٪ هزینه خواهد داشت. لازم به توضیح است که در حال حاضر، همه بانک ها سیاست های این شرکت (از جمله Sberbank) را نمی پذیرند. مزایا شامل این واقعیت است که هنگام درخواست بیمه وام مسکن در اتحاد، مشتری تخفیف قابل توجهی در سایر بیمه های اضافی دریافت می کند.

    VSK– انتخاب نسبتاً محدودی از بیمه دارد – امکان صدور بیمه نامه جامع وجود ندارد، بیمه عنوان نیز وجود ندارد. بیمه درمانی حدود ۰.۵۵ درصد مبلغ وام مسکن هزینه خواهد داشت (اگر اندازه آن از ۴ میلیون بیشتر شود، باید تحت معاینه پزشکی جامع قرار بگیرید) و مبلغ بیمه املاک ۰.۴۳٪ است (این مبلغ اسمی است، زندگی در اولین یا طبقه آخر، وجود گاز، به جای گرمایش بخار، و همچنین بسیاری از عوامل دیگر – می تواند این مقدار را به میزان قابل توجهی افزایش دهد).

    RESO– امکان صدور بیمه نامه سلامت به میزان حدود ۱% ارزش رهن، بیمه اموال – حدود ۰.۱% و بیمه نامه – حدود ۰.۲۵% (لازم به ذکر است که این مبلغ بستگی به بانکی دارد که وام مسکن در آن واقع شده است. صادر می شود – برای برخی کمی بالاتر، برای برخی دیگر – کمی کمتر).

    اینگوستراخ– همچنین با توجه به بانک هایی که وام صادر می کنند، تفاوت های جدی در هزینه بیمه دارد. به طور متوسط ​​هر نوع بیمه نامه ۰.۲% از کل مبلغ هزینه خواهد داشت (ثبت نام مجتمع نیز امکان پذیر است).

    روسگوستراخ– شرایط کاملا مساعدی دارد. بنابراین، بیمه اموال ۰.۱۷٪، عمر – ۰.۲۸٪ و عنوان – ۰.۱۵٪ هزینه خواهد داشت. علاوه بر این، تماس با این شرکت مفید است زیرا توسط اکثر بانک ها معتبر است.

    بیمه آلفا– به شما امکان می دهد حقوق مالکیت و مالکیت را با نرخ ۰.۱۵٪، عمر – کمی گران تر بیمه کنید. همچنین می توان یک سیاست جامع صادر کرد (با این حال، شایان ذکر است که آنها توسط همه بانک ها از جمله Sberbank پذیرفته نمی شوند).

    SOGAZ– یکی از سودآورترین شرکت های بیمه – نرخ های آن فقط: سلامت – ۰.۱۷٪، دارایی – ۰.۱٪ و حقوق مالکیت – ۰.۰۸٪ است. علاوه بر این، این شرکت امکان خرید بیمه جامع را نیز به شما می دهد.

    خلاصه کردن، در اینجا جدولی وجود دارد که به طور خلاصه تمام نرخ ها را در بانک های فوق (به طور متوسط ​​برای افرادی با شاخص های درآمد و سلامت یکسان) توضیح می دهد:

    بانکویژگیسلامتیعنوان
    بیمه Sberbank۰,۲۵۱در دسترس نیست
    بیمه VTB۰,۳۳۰,۳۳۰,۳۳
    اتحاد (روسنو)۰,۱۶۰,۶۶۰,۱۸
    خانه بیمه VSK۰,۴۳۰,۵۵در دسترس نیست
    RESO۰,۱۰,۲۶۰,۲۵
    اینگوستراخ۰,۱۴۰,۲۳۰,۲
    روسگوستراخ۰,۱۷۰,۲۸۰,۱۵
    آلفا۰,۱۵۰,۳۶۰,۱۵
    SOGAZاز ۰.۱۰,۱۷

    بیمه رهن– این روشی برای حفظ منافع مالی وام گیرنده در بازپرداخت وام در صورت بروز شرایط پیش بینی نشده و یکی از الزامات اجباری بانک ها و سایر موسسات اعتباری است که وام و وام رهنی صادر می کنند.

    Ingosstrakh به مشتریان خود برنامه های وام مسکن جامعی را ارائه می دهد که با بانک ها و مؤسسات اعتباری توسعه یافته و هماهنگ شده است.

    به یاد داشته باشید که وجود بیمه نامه برای ارائه به بانک الزامی است و انتخاب شرکت بیمه همیشه باشماست

    ر عین حال، هزینه بیمه نامه نیز ممکن است بسته به شرکت انتخابی متفاوت باشد، بنابراین به شما توصیه می کنیم با استفاده از ماشین حساب ما دریابید که هزینه بیمه وام مسکن چقدر است.

    عناصر ساختاری

    بیمه در برابر آتش سوزی یا انفجار، اقدامات غیرقانونی اشخاص ثالث، تخریب در اثر بلایای طبیعی و غیره.

    زندگی و سلامتی وام گیرنده

    ناتوانی موقت در کار، از کارافتادگی گروه اول یا دوم یا فوت وام گیرنده/همکار وام گیرنده به دلیل حادثه یا بیماری

    از دست دادن اموال

    باطل بودن معامله، استرداد مال به مالک سابق

    برای درخواست بیمه نامه وام مسکن چه نکاتی را باید بدانید؟

    پر کردن خط مشی

    هنگام درخواست وام یا وام مسکن، ممکن است به یک بیمه نامه نیاز داشته باشید که شامل یک ریسک یا ترکیبی از آنها باشد:

    1. بیمه موضوع وثیقه (آپارتمان، خانه). فقط عناصر سازه ای بیمه می شوند.
    2. فوت و از کارافتادگی وام گیرنده/ قرض گیرنده.
    3. عنوان بیمه.

    حفظ بیشتر سیاست وام مسکن:

    هنگام انعقاد قرارداد بیمه رهن چند ساله با اینگوستراخ، امکان پرداخت اقساط منظم به صورت آنلاین در وب سایت ما و یا در حساب شخصی خود را خواهید داشت.

    شرایط بانک:

    با توجه به الزامات برخی از بانک ها، مبلغ بیمه شده را می توان ۱۰-۱۵٪ از مبلغ وام / مانده بدهی وام افزایش داد. یک بیمه نامه انتخاب کنید.

    ROSVOENIPOTEKA

    یک محصول بیمه ای ویژه برای مشتریانی که تحت برنامه وام مسکن نظامی اقدام به خرید مسکن می کنند.

    • بیمه آپارتمان.
    • فقط عناصر سازه ای بیمه می شوند.
    • مبلغ بیمه از ۲۰۰۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰۰۰ .
    • بیمه نامه وام مسکن نظامی لزوماً توسط بانک های شرکت کننده در برنامه مانند Promsvyazbank، Zenit، Sberbank پذیرفته می شود. این محصول برای استفاده توسط FGKU “Rosvoenipoteka” توصیه می شود.

    چگونه برای بیمه نامه وام مسکن اقدام کنیم؟

    چگونه کار می کند؟

    هنگام انعقاد قرارداد با موسسه اعتباری یکی از موارد الزامی ارائه بیمه نامه می باشد. معمولاً در زمان صدور وجوه اعتباری مورد نیاز است.

    الزامات پوشش بیمه ای را با بانک چک کنید، یا به صورت آنلاین برای بیمه نامه درخواست دهید (در صورتی که بانک شرایط لازم را داشته باشد) و به سادگی بیمه نامه را به موسسه اعتباری ارسال کنید.

    مزیت بیمه برای وام مسکن در اینگوستراخ

    اینگوستراخ توسط اکثر سازمان های اعتباری معتبر است.

    تصمیم گیری در مورد هزینه کامل بیمه نامه با مجموعه کامل اسناد ظرف ۱ روز کاری انجام می شود.

    امضا و پرداخت بیمه نامه – در دفتر ما، در معامله در بانک یا در دفتر نماینده شما.

    چه مدارکی لازم است؟

    1. هنگام بیمه موضوع وثیقه – یک قرارداد وام و اسناد تأیید کننده حق مالکیت، یک کپی از گزارش یک ارزیاب مستقل.
    2. در مورد بیمه عمر – درخواست بیمه وام گیرنده و (یا) وام گیرنده. باید از طریق ایمیل ارسال شود. در صورت لزوم، شرکت بیمه ممکن است شما را برای معاینه پزشکی بفرستد یا مدارک پزشکی اضافی را درخواست کند.
    3. هنگام بیمه یک عنوان، کپی اسناد مالکیت را برای شیء وثیقه ارائه دهید.

    چه چیزی بر هزینه بیمه وام مسکن تاثیر می گذارد؟

    1. الزامات بانک بستانکار از نظر میزان پوشش بیمه ای.
    2. مبلغ وام مسکن.
    3. سن و جنسیت وام گیرنده / وام گیرنده مشترک، وضعیت سلامت.
    4. نوع شیء وثیقه و مشخصات فنی آن – مواد دیوارها و سقف ها، فرسودگی سازه ها. وضعیت شی – آیا خانه تکمیل شده و به بهره برداری رسیده است. اگر خانه هنوز راه اندازی نشده باشد، فقط بیمه عمر و سلامت مورد نیاز است، و اگر خانه قبلاً راه اندازی شده باشد یا در حال خرید مسکن ثانویه باشید، وام دهندگان به بیمه خود شی – یک آپارتمان، خانه یا سایر املاک و مستغلات نیاز دارند. .
    5. تعداد و ماهیت معاملات قبلی روی ملک (در صورت لزوم بیمه مالکیت).

    متوسط ​​تعرفه در بازار، بسته به پوشش و بانک اعتبار دهنده انتخاب شده، ۰.۶-۱٪ است. برای محاسبه دقیق، درخواست بیمه ارسال کنید.

    مهم!نرخ بیمه برای بیمه جامع وام مسکن از مجموع نرخ های هر نوع بیمه مندرج در برنامه تشکیل می شود.

    بیمه نامه وام مسکن: چه زمانی مورد نیاز است؟

    بیمه رهن یکی از شرایط اخذ وام از بانک است. وجود یک سیاست تضمین کننده بازگشت وجه یک موسسه مالی بدون توجه به شرایطی است که به وجود آمده است. شما می توانید هم خود ملک و هم زندگی و سلامت وام گیرنده را بیمه کنید (در صورت فوت زودهنگام، از کارافتادگی یا بیماری بیمه شده، بانک تحت قرارداد بیمه به میزانی غرامت دریافت می کند).

    بیمه رهن مسکن تمام هزینه ملک خریداری شده را پوشش نمی دهد، بلکه تنها بخشی را که خریدار از بانک وام می گیرد، پوشش می دهد. اگر مقدار جزئی از پول انباشته پرداخت شود (مثلاً ۳۰٪ هزینه مسکن)، بیمه نامه برای مانده بدهی (۷۰٪) صادر می شود.

    چرا هنگام درخواست وام مسکن باید عمر وام گیرنده را بیمه کرد؟

    بیمه عمر وام مسکن در همه موارد الزامی نیست. هر بانک شرایط خود را برای اعطای وام مسکن تعیین می کند. معمولاً هنگام خرید مسکن در حال ساخت یک سیاست لازم است.

    از آنجایی که وام مسکن برای مدت ۱۰ تا ۱۵ سال صادر می شود، خطر ابتلا وام گیرنده ممکن است بیمار شود، آسیب ببیند و توانایی کار خود را از دست بدهد. بنابراین قادر به بازپرداخت کامل بدهی نخواهد بود. برای حفظ منافع ملکی افراد و بانک، بیمه عمر و سلامت وام مسکن صادر می شود. در صورت بیماری، شرکت بیمه بخشی از وام مسکن را متناسب با مدت مرخصی استعلاجی، در صورت ناتوانی کامل یا فوت – کل مانده وام مسکن را جبران می کند.

    بیمه ریسک وام مسکن

    Ingosstrakh بیمه وام مسکن را در سه زمینه اصلی ارائه می دهد:

    • بیمه اموال (وثیقه). این برای محافظت از املاک و مستغلات رهن شده طراحی شده است، در حالی که رویداد بیمه شده به معنای آسیب یا تخریب کامل شی است.
     • آسیب شامل شکستن پنجره ها، درها، دیوارها و سایر عناصر ساختاری است.
     • لیست پوشش های بیمه ای شامل موارد زیر است:
      • آتش؛
      • رفتار غیرقانونی اشخاص ثالث؛
      • خسارات ناشی از بلایای طبیعی؛
      • آسیب ساختاری پنهان؛
      • سیل؛
      • انفجار گاز یا مکان های ذخیره سازی، حمل و نقل آن که برای رفع نیازهای خانگی و صنعتی استفاده می شود.
     • این قرارداد، از جمله موارد دیگر، ممکن است شامل بیمه دکوراسیون داخلی و تجهیزات مهندسی یا حداقل تعمیرات باشد.
    • عنوان بیمهکه متضمن حمایت از منافع وام دهنده و وام گیرنده در صورت از دست دادن مالکیت اموال غیرمنقول در ارتباط با اقدامات عمدی، غیرقانونی یا غیر صادقانه، رویدادهای حین معامله یا قبل از انعقاد آن است. یعنی در صورتی که معامله به دلایلی باطل اعلام شود.
    • بیمه عمر و سلامت وام گیرندهکه شامل اجرای قرارداد در صورت فوت، بیماری یا ناتوانی وام گیرنده / قرض گیرنده می باشد. این یک وثیقه اضافی در هنگام تنظیم یک قرارداد وام بلند مدت است و معمولاً در مرحله ساخت و ساز ناتمام املاک صادر می شود.

    بیمه ریسک وام مسکن شرط اجباری برای صدور وام هدفمند بوده و در صورت بروز شرایط غیرمترقبه تضمینی برای بانک و وام گیرنده می باشد. در وب سایت شرکت Ingosstrakh می توانید یک برنامه آماده خریداری کنید یا هنگام درخواست سیاست، تنظیماتی را انتخاب کنید که مطابق با الزامات بانک باشد.

    اقدامات در صورت وقوع حادثه بیمه شده

    در صورت وقوع یک رویداد بیمه شده چه باید کرد؟

    در صورت وقوع حادثه بیمه شده، بیمه گذار موظف است اقدامات زیر را انجام دهد:

    1. حادثه را فورا به مقامات ذیصلاح گزارش دهید.
    2. حداکثر تا ۳ روز کاری (در صورت وقوع یک رویداد بیمه شده برای بیمه شخصی – حداکثر تا ۳۱ روز کاری) پس از وقوع/کشف رویداد بیمه شده، بلافاصله به بیمه گر اطلاع دهید.
    3. کلیه اطلاعات را کتباً به بیمه گر اعلام و مدارک را به مراجع ذیصلاح ارائه نماید.
    4. شی آسیب دیده را تا زمانی که توسط نمایندگان شرکت بازرسی شود دست نخورده نگه دارید.

    چند بار باید بیمه نامه رهن را پرداخت کنم؟

    برای سیاست های سالانهحق بیمه (هزینه بیمه) در زمان انعقاد قرارداد پرداخت می شود سیاست های چند ساله- کمک های سالانه در همان دوره زمانی.

    حقوق خود را به موقع پرداخت کنید!

    در صورت عدم پرداخت حق بیمه اولیه، قرارداد بیمه رهن مسکن نافذ تلقی می شود و در صورت وقوع حادثه بیمه گر به طور کامل از پرداخت غرامت بیمه ای معاف می شود.

    در صورت عدم پرداخت حق بیمه بعدی (سالانه)، اخطاریه فسخ قرارداد به مشتری ارسال می شود و فسخ می شود. ضمناً نسخه ای از این اطلاعیه برای بانک ارسال می شود که به دلیل عدم انجام تعهدات وام گیرنده در ارائه وام، حق تجدید نظر در شرایط قرارداد وام (افزایش نرخ سود) را دارد.

    بیمه آپارتمان

    بیمه آپارتمان

    هنگامی که بازسازی کامل شد و زندگی را در یک آپارتمان یا خانه جدید شروع کردید، زمان آن فرا رسیده است که کارهای تکمیلی در آن را بیمه کنید.

     

     

    بیمه مسئولیت

    اگر مجبور به تعمیر یا توسعه مجدد یک آپارتمان جدید هستید، وقت آن است که به مسئولیت در قبال همسایگان خود فکر کنید.

    1. وام مسکن چیست؟

     وام مسکن وثیقه املاک (آپارتمان، خانه روستایی، خانه شهری و غیره) است. ملک وام گیرنده وام رهنی باقی می ماند، او حق دارد در آن زندگی کند، حتی آن را اجاره دهد. اما در صورتی که وام گیرنده به تعهد خود (بازپرداخت بدهی) عمل نکند، وام دهنده حق دارد اعتبار / وام صادر شده را از طریق فروش این ملک مسکونی بازگرداند.

    2. بیمه رهن چیست؟

     این یک محصول بیمه (یک یا چند) است که برای اطمینان از بازپرداخت وام صادر شده به بانک نیز ضروری است. برای وام گیرنده، بیمه املاک وام مسکن تضمینی برای تسویه روابط با بانک در مورد وام در صورت شرایط فورس ماژور است. بیمه رهن اول از همه شامل بیمه خانه در برابر خطرات فوت یا خسارت بدنی، بیمه عمر و از کارافتادگی وام گیرنده و وام گیرندگان و همچنین بیمه خطر از دست دادن مالکیت اموال غیرمنقول (بیمه عنوان) است. بانک ممکن است در چارچوب یک بیمه نامه یا فقط یک نوع شرطی را برای بیمه دو یا سه نوع ارائه دهد: دارایی – به موجب قانون فدرال “در مورد وام مسکن” برای معامله در بازار ثانویه الزامی است. زندگی – هنگام خرید آپارتمان در مرحله ساخت و ساز اجباری است.

    3. بیمه عنوان چیست؟

     بیمه خطر خسارت توسط خریدار با حسن نیت از اموال بیمه شده به دلیل سلب مالکیت به دلایلی خارج از اختیار بیمه شده، بر اساس تصمیم دادگاه که لازم الاجرا شده است.
     از دست دادن مالکیت ممکن است رخ دهد اگر معامله با تخلف انجام شده باشد، خریدار با کلاهبرداران روبرو شود. بیشتر اوقات، خطر در کمین کسانی است که مسکن ثانویه می خرند: به عنوان مثال، فروشنده می تواند یک آپارتمان را بدون رضایت بستگانی که حق سهم در آپارتمان را دارند بفروشد. پس از مدتی این خویشاوند می تواند به دادگاه مراجعه کند. دادگاه بر اساس مدارکی که در اختیار متقاضی است، حق دارد تصمیم بگیرد که تمام مسکن یا منطقه معینی را به وی بازگرداند.
     در صورت وجود بیمه نامه عنوان در صورت وجود چنین قضاوتی، شرکت بیمه باقی مانده بدهی وام مسکن را به بانک پرداخت می کند.

    4. مدت قرارداد بیمه رهن چقدر است؟

     در عمل، قرارداد بیمه رهن برای یک سال یا برای کل مدت قرارداد وام با تمدید سالانه منعقد می شود. مدت زمان بیمه وام مسکن بر اساس الزامات وام دهنده تعیین می شود. به عنوان یک قاعده، برابر با مدت قرارداد وام است.

    5. داشتن بیمه نامه معتبر منزل برای رهن تا چه زمانی ضروری است؟

     تا زمان پرداخت کامل وام بانکی.

    6. آیا امکان تعویق پرداخت حق بیمه / اقساط عادی وجود دارد؟

     در پایان بیمه نامه اولیه و پس از دریافت وام – خیر، وجود بیمه نامه پرداخت شده شرط لازم برای صدور وام است. هنگام خرید بیمه نامه سالانه برای سال آینده (نه اولین) وام، این موضوع باید با بانک در میان گذاشته شود و تاخیر فقط در صورت توافق کتبی با آن مجاز است.

    7. اگر حادثه بیمه شده در مهلت پرداخت حق بیمه رخ دهد چه اتفاقی می افتد؟

     بیمه گر حق دارد برای بیمه شده تقاضای پرداخت زودهنگام مبلغ معوق حق بیمه را ارسال کند.
     در صورت عدم پرداخت حق بیمه معوق ظرف ۱۰ روز تقویمی از تاریخ درخواست، قرارداد نافذ تلقی می شود.

    8. اگر در تاریخ واقعه بیمه شده، حق بیمه قرارداد به طور کامل پرداخت نشود، اما تأخیر در پرداخت حق بیمه وجود نداشته باشد، چه اتفاقی می افتد؟

     در صورت درخواست کتبی بیمه‌گر، بیمه‌گذار موظف است حق بیمه را در مدت ۱۰ روز تقویمی حداکثر تا مبلغ مقرر در قرارداد برای کل مدت بیمه پرداخت کند.
     همچنین ممکن است در این سند مقرر شود که در صورت پرداخت جزئی حق بیمه، بیمه‌گر مبلغ حق بیمه معوق را از مبلغ غرامت / پرداخت بیمه کسر کند.

    9. آیا مراجعه به دفتر شرکت برای درخواست بیمه نامه مسکن برای وام مسکن ضروری است؟

     گزینه هایی وجود دارد: برای تراکنش های اولیه در بانک، قرارداد بیمه می تواند توسط شما و یکی از کارکنان بیمه گر از راه دور از طریق وسایل ارتباطی الکترونیکی، یا با کمک کارمندان بانک صادرکننده وام یا با کمک، توافق شود. شخصی که منافع مشتری را نمایندگی می کند (ملاک). ضمناً اصل بیمه نامه های امضا شده توسط بیمه گر جهت انجام معامله با پیک جهت امضای مشتریان به بانک تحویل داده می شود. تحت پارامترهای خاصی از موضوع بیمه و برای موسسات اعتباری فردی، بیمه نامه را می توان از طریق وب سایت رسمی شرکت در قالب یک سند الکترونیکی صادر کرد. در سایر موارد حضور بیمه گذار در دفتر الزامی است.

    10. اگر بیمه نامه وام مسکن خود را در طول مدت اعتبار آن گم کردم، چه باید بکنم؟

     شما باید با دفتر Ingosstrakh تماس بگیرید، جایی که بر اساس درخواست کتبی شما، یک نسخه تکراری صادر می شود. ابتدا باید با شرکت بیمه تماس بگیرید و در مورد دریافت این سند توافق کنید.

    11. آیا امکان تغییر شرایط قرارداد وجود دارد؟

     بله با توافق طرفین. طرفین موظفند هرگونه تغییر در قرارداد بیمه را به ذینفع -بانک- اطلاع دهند.

    12. آیا امکان تغییر ذینفع در طول مدت قرارداد وجود دارد؟

     طبق شرایط قرارداد وام، بانکی که دارنده وام یا رهن است، باید به عنوان ذینفع برای انواع بیمه عمل کند. اگر وام (رهن) توسط موسسه مالی دیگری بازخرید شود، ذینفع تحت این سیاست به طور خودکار تغییر می کند، هیچ اطلاعیه یا توافق اضافی بین طرفین لازم نیست. اگر بانک وام دهنده تغییر کند (هنگام تامین مالی مجدد)، پس باید برای تمدید قرارداد بیمه با شرکت بیمه تماس بگیرید.

    13. از کجا می توانم تاییدیه پرداخت بانک را دریافت کنم؟

     لازم است برای صدور چنین اسنادی به Ingosstrakh درخواست بنویسید، حتما شماره قرارداد و تاریخ پرداخت را ذکر کنید.

    14. آیا امکان امضای قرارداد اضافی در هر دفتر اینگوستراخ وجود دارد؟

     معمولاً این کار فقط در یکی از دفاتر مرکزی قابل انجام است. قبل از مراجعه به دفتر، حتما بررسی کنید که آیا بیمه نامه های رهنی در آنجا سرویس می شود یا خیر.

    15. چگونه و از کجا می توانم فاکتور را پرداخت کنم؟

     آنلاین در وب سایت ما، در هر بانکی که برای شما مناسب است، از طریق سیستم های پرداخت Western Union، Cyber ​​money (پست روسیه)، در میزهای نقدی Ingosstrakh واقع در دفاتر مرکزی شرکت.

    16. اگر بازپرداخت نسبی زودهنگام انجام دادم، آیا می توانم هزینه را در مهلت یا وسط سال دوباره محاسبه کنم؟

     در نظر گرفتن بازپرداخت پیش از موعد فقط در تاریخ تمدید یا اقساط بعدی امکان پذیر است. بازپرداخت های پیش از موعد در طول سال در نظر گرفته شده و برای سال بیمه بعدی مجددا محاسبه می شود. هرگونه اقساط پرداخت نشده مشمول محاسبه مجدد می باشد.

    محدودیت بازپرداخت

    حداکثر میزان پرداخت غرامت بیمه تعیین شده در قرارداد بیمه برای تمام مدت اعتبار بیمه که پس از آن اعتبار قرارداد بیمه خاتمه می یابد.

    حق بیمه

    حق بیمه توسط بیمه گذار یا نماینده وی پرداخت می شود.

    ریسک بیمه

    یک رویداد پیش بینی شده که در صورت وقوع آن قرارداد بیمه منعقد می شود.

    پرونده بیمه

    واقعه ای که از بین موارد پیش بینی شده در قرارداد بیمه رخ داده و متضمن تعهد بیمه گر به پرداخت غرامت بیمه شده است.

    حق امتیاز

    بخشی از خسارت تعیین شده توسط قرارداد، بدون پرداخت خسارت توسط بیمه گر، به عنوان درصدی از مبلغ بیمه شده یا به صورت پولی ثابت تعیین شده است.

    بیمه گر

    سازمان بیمه ای که مطابق با قوانین فدراسیون روسیه برای انجام فعالیت های بیمه ای تأسیس شده است و مجوز انجام نوع فعالیت بیمه مربوطه را طبق روال تعیین شده توسط قانون دریافت کرده است.

    قرارداد بیمه

    قرارداد بیمه به عنوان توافقی بین بیمه‌گذار و بیمه‌گر تلقی می‌شود که بر اساس آن بیمه‌گر در قبال کارمزد (حق بیمه) مقرر در قرارداد، در صورت وقوع یک رویداد (رویداد بیمه) مقرر در قرارداد، متعهد می‌شود. برای جبران خسارت شخصی که قرارداد بیمه به نفع او منعقد شده است، در حدود مبلغ بیمه تعیین شده توسط قرارداد، که در نتیجه این رویداد، خسارت به میزان (محدودیت) و به نحوی که قوانین و مقررات تعیین می کند، ایجاد شده است. / یا قرارداد بیمه قرارداد بیمه ترکیبی از بیمه نامه و متن قوانین بیمه ای است که بر اساس آن منعقد می شود و همچنین ضمائم بیمه نامه (در صورت وجود).

    قوانین بیمه

    شرایط بیمه ای که حقوق و تعهدات طرفین را در قرارداد بیمه، موضوع بیمه، فهرست حوادث بیمه شده و استثنائاتی که به موجب آنها بیمه گر از مسئولیت معاف می شود را مشخص می کند. متن قوانین بیمه جزء لاینفک قرارداد بیمه است.

    بیمه گذار

    شخص حقیقی یا حقوقی توانمندی که به نفع خود یا به نفع شخص ثالث (ذینفع) قرارداد بیمه ای منعقد می کند و به موجب این قرارداد حق بیمه پرداخت می کند. انعقاد قرارداد بیمه به نفع بیمه گذار تنها در صورتی امکان پذیر است که بیمه گذار بر اساس قانون، سایر اعمال حقوقی یا قراردادی در حفظ اموال بیمه شده منفعت داشته باشد. هنگام انعقاد قرارداد بیمه به نفع ذینفع، ممکن است بیمه شده دارای منفعت ملکی نباشد.

    قلمرو بیمه

    قلمرو تعریف شده در قرارداد بیمه (کشور، منطقه، مسیر و غیره) که در آن رویداد بیمه شده ای که در طول مدت اعتبار قرارداد بیمه رخ می دهد، تعهدات بیمه گر را برای پرداخت غرامت بیمه ای به دنبال دارد. برای اشیاء دارایی و مسئولیت مدنی، قلمرو بیمه آدرس محل ملک است؛ در هنگام بیمه مسئولیت مدنی در قبال اقدامات حیوانات، قلمرو بیمه قلمرو فدراسیون روسیه است.

    بیمه تناسبی ناقص

    شرط بیمه تناسبی ناقص به این معناست که مبلغ بیمه مندرج در قرارداد کمتر از ارزش بیمه شده مال باشد و غرامت بیمه به همان نسبت خسارتی که مبلغ بیمه مربوط به ارزش بیمه شده است پرداخت شود. .

    بیمه ناقص

    شرط بیمه ناقص به این معناست که مبلغ بیمه مندرج در قرارداد کمتر از ارزش بیمه شده مال باشد. در این صورت پرداخت غرامت بیمه هم با در نظر گرفتن نسبت مبلغ بیمه شده به ارزش بیمه (بیمه متناسب ناقص) و هم بدون در نظر گرفتن این نسبت (بیمه غیرمتناسب ناقص) قابل انجام است.

    بیمه کامل

    شرط بیمه کامل به این معناست که مبلغ بیمه مندرج در قرارداد معادل ارزش بیمه شده مال باشد.

    نامتناسب ناقص

    شرط بیمه نامتناسب ناقص به این معناست که مبلغ بیمه مندرج در قرارداد کمتر از ارزش بیمه شده اموال باشد و پرداخت غرامت بیمه بدون در نظر گرفتن نسبتی که مبلغ بیمه شده به ارزش بیمه شده مربوط می شود انجام شود. .

    کاهش تدریجی ارزش اولیه ملک در مسیر استفاده.

    سیستم بازپرداخت

    سیستم غرامت به روشی برای حسابداری استهلاک مواد / قطعات جایگزین شده در صورت آسیب جزئی به اموال اشاره دارد: سیستم غرامت “جدید برای قدیمی” فرض می کند که برای مواد / قطعات جایگزین شده در صورت آسیب جزئی، استهلاکی تعلق نمی گیرد. پرداخت برابر با هزینه قطعات جدید است)، سیستم غرامت “قدیمی برای قدیمی” فرض می کند که مواد / قطعات جایگزین شده در صورت آسیب جزئی در حین بهره برداری از اموال آسیب دیده در معرض استهلاک قرار می گیرند (پرداخت برابر با هزینه قطعات جدید منهای استهلاک دوره بهره برداری)

    ارزش بیمه

    ارزش واقعی و واقعی ملک برای اهداف بیمه. برای تعیین ارزش بیمه شده، از روش های مختلف ارزیابی اقتصادی استفاده می شود، به عنوان یک قاعده، هنگام بیمه املاک حومه، تکمیل و تجهیزات مهندسی، ارزش بیمه شده با هزینه جایگزینی (با در نظر گرفتن فرسودگی) و در هنگام بیمه کردن برابر است. اموال منقول، عناصر ساختاری آپارتمان ها / خانه های شهری – به ارزش بازار (منهای سایش).چه نوع بیمه رهنی مورد نیاز است؟

    بانک VTB به مشتریان شرایط وام مسکن مطلوبی ارائه می دهد، اما همیشه نیاز به انعقاد یک بیمه نامه دارد. مشتریان اغلب نمی‌خواهند پولی را برای خدمات اضافی خرج کنند، زیرا پرداخت‌های قابل توجهی تحت قرارداد وام تعلق می‌گیرد.

    • خطر خسارت به اموال (بیمه اموال)؛
    • بیمه عمر و از کارافتادگی؛
    • خطر از دست دادن مالکیت مسکن.

    بسیاری از کاربران اینترنت ترجیح می دهند هزینه بیمه را حتی قبل از انعقاد قرارداد محاسبه کنند. هنگام گرفتن وام برای یک آپارتمان، بلافاصله سوال در مورد هزینه بیمه در بیمه IC VTB مطرح می شود. اما در وب سایت رسمی بیمه وی تی بی، ماشین حسابی برای محاسبه قیمت بیمه نامه وام مسکن وجود ندارد.

    در وب سایت های سایر شرکت های بیمه بزرگ می توانید از ماشین حساب برای محاسبه حق بیمه در VTB استفاده کنید. به عنوان مثال، در صفحه Ingosstrakh یا UralsibStrakhovanie، بخشی با ماشین حساب محاسبه قیمت برای قرارداد بیمه در VTB وجود دارد.

    ۲. برای دریافت هزینه در ماشین حساب آنلاین، باید داده ها را مشخص کنید:

    • شهری که بیمه در آن گرفته می شود؛
    • نام بانک – VTB 24;
    • شرایط بیمه؛
    • مبلغ وام را وارد کنید؛
    • آنچه بیمه خواهد شد؛
    • رمزگشایی تاریخ تولد وام گیرنده، جنسیت؛
    • خطرات را تعیین کنید.

     

     

    شایان ذکر است که ماشین حساب محاسبه اولیه هزینه بیمه نامه VTB را ارائه می دهد ، زیرا هنگام انعقاد توافق نامه در مورد صدور وجوه اعتباری ، بانک ممکن است شما را ملزم به بیمه در برابر تمام خطرات کند. بنابراین، مبلغ دقیق پس از روشن شدن نکات ظریف وام مشخص خواهد شد.

    چه چیزی بر هزینه بیمه وام مسکن تاثیر می گذارد؟

    هنگام محاسبه هزینه بیمه وام مسکن در ماشین حساب VTB، عوامل زیادی در نظر گرفته می شود. آنها را می توان به دو گروه تقسیم کرد:

    • ویژگی های محل – قیمت آپارتمان، لیستی از خطرات احتمالی، مبلغ قسط اول وام مسکن، موقعیت سرزمینی ملک، وضعیت فنی محل.
    • ویژگی های وام گیرنده – سن، وزن، جنسیت، وجود بیماری های جدی، شیوه زندگی، اشتغال.

    به عنوان نمونه ای از کاهش هزینه بیمه می توان از موقعیت خانه در منطقه نخبگانی نام برد، وام گیرنده یک زن است که از نظر آماری طول عمر او بیشتر است.

    و افزایش حق بیمه با تایید بیماری مزمن همراه است. وقتی فردی در شرایط سخت به کوهنوردی یا ورزش های دیگر می پردازد، هزینه سیاست افزایش می یابد.

    بیمه رهن VTB 24 چه خطراتی را پوشش می دهد؟

    مطابق با استراتژی اجرا شده، شرکت از موضوعات و موضوعات قرارداد محافظت می کند:

    • از دست دادن جان و از کارافتادگی وام گیرنده که دلالت بر فوت یا ناتوانی (از کارافتادگی) دارد. در نتیجه، بستگان وام گیرنده یا خود او این فرصت را پیدا می کنند که به لطف بیمه نامه، وام وام مسکن را ببندند.
    • تلف یا خسارت به اموال غیر منقول که موضوع قرارداد قرضه است. بسته ریسک شامل حفاظت در برابر بلایای طبیعی، آتش سوزی، سیل، اقدامات غیرقانونی اشخاص ثالث است. در صورت خرید خانه در خانه نوساز می توانید پس از ثبت ملک به عنوان ملک اقدام به بیمه نمایید.
    • فسخ یا محدودیت مالکیت پس از خرید محل. این خطر مشروط به اجرای قرارداد با ریفاینانس یا پرداخت برای املاک در بازار ثانویه، زمانی که خطر به چالش کشیدن حق مالکیت وجود دارد، بیمه می شود.

     

    بانک VTB 24 هنگامی که وام گیرنده در مجتمع بیمه می کند و برای محافظت در برابر همه خطرات هزینه می کند، نرخ وام را کاهش می دهد. اما امکان انعقاد قرارداد با بیمه یک خطر – از دست دادن یا خسارت به املاک و مستغلات وجود دارد.

    نرخ مندرج در قرارداد در صورت انصراف از بیمه نامه جامع ۱ درصد افزایش می یابد. این شرط هنگام انعقاد قرارداد رهنی الزامی است.

    اگر وام مسکنی با نرخ سود بالاتر اما بدون بیمه بگیرید، کمتر از زمانی که با نرخ سود کمتر بگیرید اما بیمه پرداخت کنید، پرداخت می کنید.

    مزایای دریافت بیمه هنگام افتتاح وام مسکن در VTB

    ارزیابی شایستگی امضای قرارداد بیمه در حضور وام مسکن در بانک VTB همیشه برای وام گیرنده مفید است. این شامل:

    • پس از خرید بیمه برای وام گیرنده، ریسک مالی در شرایط از دست دادن کار یا ناتوانی کاهش می یابد.
    • این امکان وجود دارد که یک بیمه گر مناسب از لیست پیشنهادی انتخاب کنید یا اطلاعات مربوط به شرکت دیگری را برای بررسی ارائه دهید.
    • موضوع بیمه می تواند هم ملکی در بازار ساختمان های نوساز و هم در بازار ثانویه باشد.
    • پس از یک سال بیمه، تغییر شرکت مجاز است.

    هنگام درخواست بیمه نامه، مشتری اطلاعات کاملی در مورد شرایط بیمه آپارتمان دریافت می کند که در آینده سوالات را از بین می برد.

    مدارک مورد نیاز برای خرید بیمه در VTB

    شرکت بیمه VTB درخواست ارائه مدارک زیر را دارد:

    • مدارک شناسایی وام گیرندگان و رونوشت آنها.
    • گواهی پزشکی که عدم وجود بیماری های جدی از نوع مزمن را تأیید می کند.
    • مقالات مرجع برای توصیف مانده بدهی در پرداخت های اجباری (مالیات، نفقه).
    • مقالات مشخص کننده اموال (عصاره، گواهی)؛
    • قرارداد اعتباری

    در صورت افزایش تعداد وام گیرندگان یا نبود سن آنها در محدوده استاندارد، امکان ارائه سایر اوراق منتفی نیست.

    درخواست آنلاین برای بیمه وام مسکن

    در وب سایت رسمی، می توانید یک درخواست آنلاین برای بیمه وام مسکن در VTB بگذارید، مراحل را دنبال کنید:

    ۱. رفتن به وب سایت رسمی توسط؛

    ۲. در پنجره باز شده باید موارد زیر را وارد کنید: نام، نام خانوادگی، شهر، ایمیل، شماره تلفن، نوع و هدف بیمه، بانک (VTB 24).

     

    اپراتور ظرف ۳۰ تا ۹۰ دقیقه (بسته به زمان کار) با شما تماس می گیرد و جزئیات دریافت بیمه رهن در VTB را به شما می گوید.

    مرحله به مرحله خرید بیمه نامه

    اولین قدم برای خرید سند بیمه، بررسی درخواست است که به صورت الکترونیکی یا مراجعه حضوری به شعبه ارسال می شود. برای ارسال از طریق اینترنت مراحل زیر انجام می شود:

     

     

    ۳. مقالات را در رایانه بارگیری کنید (یا چاپ کنید) و داده های شخصی را وارد کنید (چاپ کنید).

    ۴. فرم را برای یک کارمند VTB ارسال کنید که آدرس ایمیل او را می توانید در پیوند “کارمند” در همان پاراگراف (مسدود کردن انعقاد قراردادها) پیدا کنید.

    در فرآیند آشنایی، کارمند بیمه گر با مشتری تماس می گیرد و قرار ملاقاتی را تنظیم می کند و در مورد بسته مدارک لازم اطلاع می دهد. ابتدا، وی اطلاعات مربوط به ملک را درخواست می کند تا مراحل تأیید صحت معامله را هنگام خرید ملک انجام دهد. پس از آن، پرداخت برای بیمه نامه انجام می شود.

    آیا می توان بیمه وام مسکن VTB را لغو کرد؟

    قانون فدرال “در مورد وام مسکن” وام گیرندگان را از خودداری از خرید بیمه نامه ای که از خطرات مربوط به اموال رهنی محافظت می کند، منع می کند. رعایت اصول اجباری برای صدور بیمه نامه الزامی است. پیش نیاز روش انعقاد توافقنامه بین یک شهروند و بریتانیا است که در صورت از دست دادن اموال یا آسیب به موضوع قرارداد وام محافظت می کند.

    مجاز است برای بیمه عمر با وام مسکن از VTB و حفاظت از شرایط از دست دادن، محدودیت مالکیت (عنوان) پرداخت نشود. در صورت عدم وجود این تمدید در بیمه نامه، مسئولیت بر دوش وام گیرنده اضافه می شود. حفاظت از عنوان برای سه سال اول مالکیت معتبر در نظر گرفته می شود. متعاقباً مدت محدودیت ها منقضی می شود.

    وقتی قرارداد بیمه عمر منعقد نمی شود، سود وام مسکن افزایش می یابد. این اقدام مربوط به جبران ریسک است.

    اگر شخصی قبلاً بیمه کرده باشد، طبق قانون، امکان فسخ قرارداد در آینده وجود دارد:

    • لغو خودکار در صورت عدم پرداخت برای ماه اول (۳۰ روز) قرارداد وام مسکن؛
    • هنگام درخواست در دو هفته اول (۱۴ روز “دوره خنک کننده”) پس از امضای بیمه.

    اما ابتدا، ارزش ارزیابی احتمال خطرات برای زندگی وام گیرنده یا حقوق مالکیت را دارد.

    لطفا توجه داشته باشید: هنگام امضای بیمه نامه ای که شامل حمایت همه جانبه می شود، فسخ قرارداد ممنوع است. چنین رویه‌ای فقط برای سیاست‌هایی که از موضوع یا موضوع املاک حمایت می‌کنند امکان‌پذیر است.

    همانطور که بسیاری از افسران وام هنگام بررسی درخواست ها اطمینان می دهند، نیازی به امضای خط مشی برای محافظت از زندگی و سلامتی نیست. امتناع بر کیفیت سابقه اعتباری تأثیر نمی گذارد، زیرا وضعیت توصیف شده در داده های ارسال شده به دفتر نشان داده نشده است.

    بیمه وام مسکن VTB 24: تهیه آن از کجا ارزان تر است؟

    برای ارزیابی ارزان بودن، ارزش دارد با تماس مستقیم با دفاتر شرکت های مختلف، گزینه های زیادی را در نظر بگیرید. از این گذشته، گاهی اوقات بیمه‌گران برای کاهش قیمت قراردادهای عمومی که باید هنگام گرفتن وام برای املاک اجرا شوند، تبلیغات موقت برگزار می‌کنند. سازمان های محبوبی که شرایط انعطاف پذیری را ارائه می دهند عبارتند از:

    • VTB – بیمه ای که به شما امکان می دهد هنگام خرید بیمه نامه برای اولین بار ۳-۵ سال به دلیل پرداخت جمع شده پس انداز کنید.
    • VSK یک سیستم وفادار برای محاسبه حق بیمه در رابطه با سن و جنسیت وام گیرنده است.

    و همچنین، بسیاری از مشتریان به شرکت Alliance اشاره می کنند که در آن امکان خرید بیمه نامه ای به ارزش ۰.۳۴٪ از قیمت قرارداد وام مسکن وجود دارد.

    بیمه وام مسکن فعلی VTB ارائه می دهد

    امروزه در بیمه VTB می توانید قراردادی را برای. این به معنای کاهش ۲۵٪ در پرداخت سالانه است، مشروط به پرداخت در یک زمان.

     

    بنابراین، اگر مشتری تصمیم به گرفتن وام مسکن به مدت ۱۵ سال داشته باشد، زمانی که قیمت آپارتمان ۳،۰۰۰،۰۰۰ روبل است، باید ۹۱،۸۲۴.۴۸ روبل بپردازد. به مدت ۵ سال. اگر با یک برنامه خاص موافقت کنید، ۱۸۷۴۴.۴۸ روبل تخفیف داده می شود. تنها پرداخت ۷۳.۰۸۰ روبل باقی مانده است. همزمان.

    چگونه در انتخاب اشتباه نکنیم؟

    هنگام انتخاب شرکت باید به نکات زیر توجه کنید:

    • عدم وجود مشکلات، به عنوان مثال، سند بیان می کند که متقاضی نمی تواند قرارداد بیمه را فسخ کند یا باید کارمزد بالایی بپردازد.
    • حذف برخی از موقعیت های مخاطره آمیز؛
    • سیاست قیمت گذاری را در شرایط محاسباتی و حفاظتی در چندین شرکت مقایسه کنید.

    هنگام مقایسه ایمنی، قابلیت اطمینان و در دسترس بودن یک شرکت بیمه، در بیشتر موارد یک شخص انتخاب درستی را برای خود انجام می دهد. شما همیشه می توانید یک بیمه نامه را با شرایط مطلوب خریداری کنید، اما ابتدا باید با پیشنهادات چندین بیمه آشنا شوید.

    وقتی بیمه توسط وام گیرنده پرداخت نشود چه اتفاقی می افتد

    در طول مدت بیمه نامه، شخص پرداخت را متوقف می کند. آن وقت چه اتفاقی می افتد؟ شرکت بیمه شروع به ارسال اطلاعیه در مورد نیاز به پرداخت می کند.

    اگر شهروند همچنان از پرداخت سهم خودداری کند ، اطلاعات مربوط به این امر به سازمان بانکی ارسال می شود که همچنین شروع به قلدری مشتری به روش های مختلف – پیامک ها ، نامه ها ، تماس ها می کند. در بدترین حالت پرونده به دادگاه می رود.

    یک رویداد بیمه شده رخ داد، همسایگان سیل شدند، آتش سوزی رخ داد و غیره، ابتدا شما نیاز دارید:

    ۱. ابتدا سعی کنید خسارت وارده را به حداقل برسانید و به مراجع ذیربط دولتی گزارش دهید.

    لازم است حداکثر ظرف مدت ۳ روز کاری از تاریخ وقوع حادثه به شرکت بیمه اعلام شود.

    ۳. آنها با یک نماینده به صورت تلفنی جلسه ای ترتیب می دهند، اجازه می دهند اموال آسیب دیده را برای ارزیابی پرداخت های بیمه بررسی کنند.

    اموال آسیب دیده را تا زمان بازرسی نباید لمس کرد، مگر برای جلوگیری از آسیب بیشتر.

    ۴. تعدادی از تمام مدارک لازم برای درخواست پرداخت بیمه را آماده کنید:

    • کارت شناسایی (گذرنامه)؛
    • اثبات مالکیت؛
    • اصل مراجع ذیصلاح (آتش نشانی، وزارت موقعیت های اضطراری، پلیس)؛
    • تایید میزان خسارت؛
    • جزئیات پرداخت غرامت بیمه؛
    • فرم درخواست، که در وب سایت رسمی در بخش “” قابل دانلود است.

    اول از همه، ما توجه می کنیم که، طبق قانون، هربیمه عمر صرفاً با تمایل داوطلبانه وام گیرنده انجام می شود. هیچ کس حق ندارد شما را مجبور به سیاست گذاری کند. از سوی دیگر، تنظیم قرارداد برای کاهش ریسک های مالی به نفع بانک و مشتری است.

    خیلی ها به چه چیزی علاقه دارند . برای مشاهده نمونه هایی از محاسبات لینک را دنبال کنید. به طور خلاصه، برای اکثر مشتریان زیر ۵۰ سال، هنوز بیمه کردن سودآورتر است، نرخ ها در مقایسه با افزایش نرخ به طور قابل توجهی پایین تر است. این به شما امکان می دهد در مبلغ پرداخت ماهانه صرفه جویی کنید و مهمتر از آن در صورت فوت / ناتوانی گروه ۱ یا ۲ پرداختی دریافت کنید.

    لطفا توجه داشته باشید که . این از الزامات قانون رهن است.

    نکته مهم دوم خرید بیمه نامه فقط در یک شرکت معتبر مجاز است. هر بانک در وب سایت رسمی خود موظف است فهرستی از بیمه گذاران منتخب را منتشر کند. به عنوان مثال، در لیست Sberbank (از ماه مه ۲۰۱۹) ۱۵ مورد از آنها وجود دارد، VTB – 20، Absolutbank – 9، Transcapital – فقط ۵. واضح است که هرچه کمتر پذیرش شود، شانس یافتن گزینه سودآور کمتر است. . این باعث ایجاد فرصت هایی برای سوء استفاده و دستکاری می شود. این بانک فقط به کسانی اجازه می دهد که کمیسیون زیادی برای فروش سیاست ها ارائه می دهد

  زنده ماندن بدون پول در دنیای مدرن ما غیرممکن است. تقریباً تمام زندگی ما در جستجوی دائمی کاغذها می گذرد که بدون آن تمام لذت های زندگی از بین می رود .

  کجا بدون ریسک سرمایه گذاری کنیم

  برخی هنوز نمی دانند سرمایه گذاری در کجا سود دارد و چگونه از سرمایه گذاری سود ببرند!آنچه باید در مورد سرمایه گذاری بدانید؟بهترین کجاست.

 8. روزبه عبادی نمین کد۹۷۷ بیمه ارمان
 9. شماره تماس ۰۹۱۱۸۰۳۹۲۸۲
 10. بیمه با شما
 11. خرید آنلاین بیمه نامه
 12. قانون اصلاح قانون بیمه اجباری مسؤولیت‌ مدنی
 13. برای خواندن مقاله بیمه نامه جامع وام رهن کلیک کنید

Views: 10

Khazaei
Khazaei
Reviewer
5/5

بیمه نامه حوادث انفرادی بیمه با شما برای شرکت بیمه آرمان هستش که متوجه شدم دارای پوشش ها و خدمات عالی هستش واقعا ممنونم???

1 سال ago
زهرا حسینی زاده
زهرا حسینی زاده
Reviewer
5/5

سلام و احترام
خدمت شما عرض شود که خدمات بیمه آرمان نسبت به سایر شرکت ها خدمات بهتری ارائه میکند و پیشنهاد میشود از بیمه آرمان استفاده شود??

1 سال ago
درویش
درویش
Reviewer
5/5

من برای بیمارستان از خدمات کلی بیمه پزشکان استفاده کردم عالی بود واقعا سپاس فراوان

1 سال ago
میانبر به مقالات دیگر
امتیاز دهی
4.5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *