بازگشت به صفحه اصلی

بیمه آرمان
بیمه خودرو ثالث بدنه

معرفی بیمه خودرو ثالث و بدنه

بیمه خودرو ثالث بدنه

 

بیمه با شما – معرفی بیمه خودرو

بیمه خودرو ثالث بدنه، امروزه وسایل نقلیه نقش مؤثری در زندگی روزمره و ارتقای سطح کیفی آن اعم از سهولت در ترددهای شهری و مسافرت‌های برون شهری و صرفه جویی در زمان به خود اختصاص داده و از جایگاه ویژه ای در جوامع برخوردار است؛ اما از سوی دیگر استفاده از این وسایل، خطرات و خسارت‌هایی برای رانندگان، صاحبان آنها و اشخاص ثالث به وجود آورده است. با توجه به این که جبران این گونه خسارت‌ها بار مالی زیادی در پی دارد، اکثر رانندگان و صاحبان خودرو هنگام وقوع حادثه و ایجاد خسارت قادر به جبران هزینه های آن نیستند و با مشکلات جدی مواجه می‌شوند. شرکت بیمۀ آرمـــان با آگاهی از وضعیت زیان دیدگان ناشی از خسارت‌های مذکور برای جبران و رفع پیامدهای آن با ارائه بیمه نامه های خودرو سعی در جبران خسارت‌ها و رفع پیامد های آن کرده تا رانندگان و صاحبان خودروها بتوانند با برخورداری از مزایای این بیمه نامه‌ها احساس آرامش و امنیت کنند.

 

انواع بیـمه های خـودرو

بیمۀ شخص ثالث:

در بیمه نامه شخص ثالث، مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی در مقابل شخص ثالث تحت پوشش قرار می‌گیرد. منظور از شخص ثالث کلیه اشخاصی (به غیر از رانندۀ مسبب حادثه) است که به سبب وقوع حوادث مرتبط با وسیله نقلیه مورد بیمه و یا محمولات آن دچار زیان‌های مالی و جانی شوند. زیان‌های مالی، زیان‌های مستقیمی است که در اثر حوادث مشمول بیمه به اموال و اشیای تحت مالکیت یا تصرف قانونی اشخاص ثالث وارد می‌شود و زیان‌های جانی شامل هر نوع دیه یا ارش ناشی از صدمه، شکستگی، نقص عضو، از کار افتادگی یا دیه فوت شخص ثالث است.

بیمۀ حوادث راننده:

پوشش این بیمه نامه شامل رانندگانی است که بر اساس نظر مراجع ذی‌ربط، در حادثه رانندگی مربوط مقصر شناخته شوند. تعهدات بیمه گر شامل پرداخت غرامت فوت یا نقص عضو و یا از کار افتادگی دائم اعم از کلی و جزئی ناشی از حوادث رانندگی خواهد بود.

بیمه بدنه خودرو:

بیمه بدنه، خسارت‌هایی را که به علت حوادث مشمول بیمه (حادثه، تصادف، تصادم، واژگونی، سقوط، آتش سوزی، انفجار، صائقه، سرقت) طبق شرایط عمومی و خصوصی بیمه نامه خواه ناشی از تقصیر دارنده (راننده) و یا دیگران باشد، جبران می کند. بیمه گذار می‌تواند علاوه بر پوشش‌های فوق که پوشش‌های اصلی بیمه نامه است اقدام به خرید پوشش‌های اضافی به شرح زیر نماید:

  • بیمه خودرو ثالث بدنه سرقت درجا (قطعات و لوازم درخواستی و یا کلیه قطعات)
  • بیمه خودرو ثالث بدنه شکست شیشه به تنهایی
  • بیمه خودرو ثالث بدنه سیل، زلزله و آتشفشان
  • بیمه خودرو ثالث بدنه پاشیدن رنگ، اسید و مواد شیمیایی
  • بیمه خودرو ثالث بدنه غرامت عدم استفاده از وسیله نقلیه در مدت تعمیر
  • بیمه خودرو ثالث بدنه نوسان قیمت خودرو

وب سایت بیمه با شما شرکت بیمه آرمان در راستای رفاه حال بیمه گذاران و زیان‌دیدگان محترم و جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه های اضافی، علاوه بر صدور بیمه نامه در اسرع وقت و حق بیمه مناسب، با حضور بموقع در صحنه تصادف و یا نشانی اعلام شده، خسارت‌های مالی را تا سقف ضوابط و مقررات جاری بیمه مرکزی، پرداخت می‌ کند.

تیم تخصصی بیمه با شما شرکت بیمه آرمان با کادری مجرب برای ارایه مشاوره و راهنمایی و صدور آنلاین و حضوری درخدمت شما عزیزان

 

روزبه عبادی نمین کد ۹۷۷  بیمه آرمان

شماره تماس     ۰۹۱۱۸۰۳۹۲۸۲

 

بیمه با شما

خرید آنلاین بیمه نامه

بیمه عمر و سرمایه گذاری آرمان زندگی

 

 

Views: 0

Khazaei
Khazaei
Reviewer
5/5

بیمه نامه حوادث انفرادی بیمه با شما برای شرکت بیمه آرمان هستش که متوجه شدم دارای پوشش ها و خدمات عالی هستش واقعا ممنونم???

1 سال ago
زهرا حسینی زاده
زهرا حسینی زاده
Reviewer
5/5

سلام و احترام
خدمت شما عرض شود که خدمات بیمه آرمان نسبت به سایر شرکت ها خدمات بهتری ارائه میکند و پیشنهاد میشود از بیمه آرمان استفاده شود??

1 سال ago
درویش
درویش
Reviewer
5/5

من برای بیمارستان از خدمات کلی بیمه پزشکان استفاده کردم عالی بود واقعا سپاس فراوان

1 سال ago
میانبر به مقالات دیگر
امتیاز دهی
4.5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *