بازگشت به صفحه اصلی

بیمه با شما

گام‌های استوار و عملکرد مثبت بیمه آرمان در مسیر پیشرفت

گام‌های استوار و عملکرد مثبت بیمه آرمان در مسیر پیشرفت

 

 

به گزارش وب سایت بیمه با شما برنامه‌ها و اقدامات بیمه آرمان در قالب بیمه‌های گروهی و شخصی برای تمام سطوح بیمه ای اقشار مختلف درنظر گرفته شده است، اهداف برنامه‌ای که در حال به روزرسانی براساس نیازهای روزمره خصوصا در مبحث اقتصاد و تجارت می‌باشد، سبب افزایش درآمد و سطح توانگری مالی این شرکت بیمه ای شده است.

به گزارش روابط عمومی به نقل از افق بازار،  برنامه‌ها و اقدامات وب سایت بیمه با شما شرکت بیمه آرمان در قالب بیمه‌های گروهی و شخصی برای تمام سطوح بیمه ای اقشار مختلف درنظر گرفته شده است.

اهداف برنامه‌ای که در حال به روزرسانی براساس نیازهای روزمره خصوصا در مبحث اقتصاد و تجارت می‌باشد، سبب افزایش درآمد و سطح توانگری مالی این شرکت بیمه ای شده است.
شرکت بیمه آرمان اخیرا اعلام کرد که افزایش سرمایه این شرکت از۲.۵۰۰ میلیارد ریال به مبلغ ۳.۰۰۰ میلیارد ریال (معادل ۲۰ درصد) از محل آورده نقدی سهامداران به مبلغ ۵۰۰ میلیارد ریال با اکثریت آرا حاضران در جلسه، تصویب شد.

صدور مکانیزه بیمه نامه مسافرتی اتباع خارجی متقاضی ورود به ایران با INEX و قرارداد ۴۱۰ میلیارد ریالی این شرکت بیمه‌ای با دانشگاه فردوسی مشهد که برمبنای آن، بیمه درمان تکمیلی کارکنان با پیش‌بینی ۷ هزار بیمه شده این دانشگاه از موارد حائز اهمیت در کسب رتبه‌های رضایت برای شرکت بیمه آرمان است.

راهبردهای جدید مدیریتی بیمه آرمان تغییرات مطلوبی را در پیش روی شرکت قرارداده است تا جایی که به تازگی اعلام شده افزایش سرمایه از طریق تزریق منابع جدید از ۲۵۰ میلیارد تومان به ۶۰۰ میلیارد تومان در دستور کار است.

بر این اساس هرچند که این افزایش سرمایه در مهلت مقرر نهایی نشده اما مدیرعامل این شرکت اعلام کرده که با رفع نواقص پرونده و ارسال مدارک و مستندات لازم برنامه احیای سرمایه شرکت اجرایی خواهد شد.
توانگری مالی موسسه بیمه به معنای قدرت ایفای تعهدات برای پوشش و ریسک های پذیرفته شده می باشد.

شاخص های موثر در محاسبه توانگری مالی شامل: ریسک بیمه گری، ریسک بازار، ریسک اعتباری و ریسک نقدشوندگی براساس آخرین اطلاعات صورت های مالی حسابرسی شده از جمله: میزان صدور حق بیمه در رشته های مختلف (و ضریب ریسک هریک در صنعت بیمه)، خسارت های واقع شده، ارزش دارایی ها و بدهی ها، میزان ذخایر موجود، سرمایه موجود و … است که مطابق با آیین نامه شماره ۶۹ شورای عالی بیمه محاسبه می گردند.

شرکت بیمه آرمان در سطوح بالای توانگری اقتصاد و تجارت قرار دارد که نشان دهنده این است که این شرکت با برنامه ریزی علمی و دقیق همه جانبه در پذیرش ریسک ها و قراردادهای اتکایی و استفاده بهینه از سرمایه موجود و دارایی ها و …. به گونه ای عمل نموده که به بهترین وجه قادر به ایفای تعهدات خود به بیمه گذاران می باشد.

یکی از نقاط قوت شرکت بیمه آرمان استفاده بهینه از توانایی کارشناسان خبره صنعت بیمه و ارزیابان خسارت متخصص است به همین منظور برای ارایه خدمات پس از فروش مطلوب، سریع، به موقع و دقیق علاوه بر استقرار کارشناسان خبره در شعب و نمایندگی های خود در اقصی نقاط کشور برای ارایه خدمات پس از فروش و همچنین بهره مندی از قابلیت های فن آوری ارتباطات و اطلاعات برای ارتباط با مشتریان به منظور اعلام خسارت در کوتاه ترین زمان ممکن، بخشی از امور مربوط به کارشناسی، ارزیابی خسارت و پرداخت خسارت در رشته بیمه خودرو را به موسسات کارشناسی و ارزیابی خسارت دارای پروانه فعالیت از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران برون سپاری نموده است.

موسسه مزبور نه تنها در تمامی مراکز استان دارای واحدهای اجرایی است بلکه با استفاده از روش های نوین اجرایی مبتنی بر فن آوری های جدید ارتباطی و به صورت سیار در شهرهای کوچک، قابلیت ارایه خدمات مناسب و مورد انتظار بیمه گذاران و بیمه شدگان محترم را دارد.
در اهداف تعیین شده شرکت بیمه آرمان در مبحث سرمایه‌گذاری آمده است که؛ نقدینگی ناشی از وجوه حق بیمه و همچنین سرمایه شرکت می بایست با رعایت آیین نامه شماره ۶۰ شورای عالی بیمه سرمایه گذاری گردد این سرمایه گذاری علاوه بر کسب بهترین بازده می بایست به گونه ای باشد که در صورت وقوع خسارت، در کمترین زمان ممکن به نقدینگی متناسب با پرداخت خسارت تبدیل شود.

شرکت بیمه آرمان با استفاده از اطلاعات بازار پول و سرمایه، همچنین بکارگیری روش های بهینه سرمایه گذاری در زمینه های مختلف و البته کم ریسک، منابع مالی مذکور را عمدتاً در سپرده های بانکی به صورت بلند مدت (که دارای کمترین ریسک هستند)، شرکت های پذیرفته شده در بورس و اوراق بهادار، خرید سهام شرکت های خارج از بورس با بازدهی مناسب، سرمایه گذاری نموده است.

در پایان ذکر این نکته ضروری است، شرکت بیمه آرمان با برخورداری از مزیت های پیش گفته و توان تخصصی بالای گروه مدیران و کارشناسان متخصص خود و با برنامه ای مدون، حضور خود در راس رتبه بندی شرکت های بیمه کشور در آینده نزدیک برنامه ریزی نموده است.

وب سایت بیمه با شما شرکت بیمه آرمان

بازدیدها: ۴

Khazaei
Khazaei
5/5

بیمه نامه حوادث انفرادی بیمه با شما برای شرکت بیمه آرمان هستش که متوجه شدم دارای پوشش ها و خدمات عالی هستش واقعا ممنونم🙏🏻🌹

4 ماه ago
زهرا حسینی زاده
زهرا حسینی زاده
5/5

سلام و احترام
خدمت شما عرض شود که خدمات بیمه آرمان نسبت به سایر شرکت ها خدمات بهتری ارائه میکند و پیشنهاد میشود از بیمه آرمان استفاده شود🙏🏻

4 ماه ago
درویش
درویش
5/5

من برای بیمارستان از خدمات کلی بیمه پزشکان استفاده کردم عالی بود واقعا سپاس فراوان

4 ماه ago
میانبر به مقالات دیگر
امتیاز دهی
4.5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3% تخفیف
نشد اینبار
فایل های موفقیت رایگان
تقریبا نزدیک بودی
2% تخفیف
بازی کامپیوتر رایگان
نشد که بشه
حوادث انفرادی رایگان
نزدیک شده بودی
1% تخفیف
آتش سوزی مسکونی رایگان
دوره های آموزشی خفن با تخفیف ویژه
شانستو برای برنده شدن جایزه امتحان کن!
ایمیل تون رو برای برنده شدن یک جایزه بی نظیر وارد کنید، شانس شما واقعا چقدر هستش؟؟
قوانین بازی:
  • برای هر فرد فقط یکبار
  • با فرد متقلب برخورد میشه