بازگشت به صفحه اصلی

بیمه آرمان
عکس-صفحه-اول-تحلیل-صنعت-بیمه

واکاوی مکانیزم های بیمه توکن های غیرمثلی

واکاوی مکانیزم های بیمه توکن های غیرمثلیواکاوی مکانیزم های بیمه توکن های غیرمثلی

ایمن سازی فضای مجازی و تضمین امنیت آن در برابر ریسک هایی که وجود دارد به عنوان یکی از چالش های مهم بشر در جوامع امروزی است. چرا که برای مقابله با ریسک های بالقوه و بالفعل فضای مجازی نیاز است که راه حل های حقوقی عرضه شود تا در قالب آن ها این فضا به حوزه ای امن و مطمئن تبدیل شود. در جهت عملی کردن این امر امروزه شرکت‌های بیمه شروع به عرضه خدمات بیمه مجازی نموده‌اند که هم راستا با پیشرفت تکنولوژی بلاکچین توکن های غیر مثلی و ارزشمند تر شدن روزبه‌روز آن ها بیمه این محصولات که میلیون ها دلار ارزش دارند ضروری شده است و این مقاله به دنبال تبیین راهکارهای اعمال بیمه توکن های غیر مثلی است . لذا در این مقاله به دنبال واکاوی و امکان سنجی اعمال بیمه توکن های غیر مثلی با توجه به الهام گیری از نمونه های مشابه با روش توصیفی تحلیلی می باشیم که به عنوان نتیجه کلی می توان بیان کرد که بیمه این محصولات نیازمند رواج گسترده این محصولات، وضع قوانین مناسب، بستر سازی سیستماتیک و ایجاد تمایل در شرکت های بیمه ای جهت بیمه توکن های غیر مثلی است.خلاصه ماشینی:

حال سوالی که لازم است بدان پاسخ داده شود این است که توکن های غیر مثلی که امروزه در حال گسترش هستند میتوانند در قالب بیمه های مجازی مورد تضمین قرار بگیرند و یا میتوان از روش های بیمه ای مجازی به عنوان الگو در بیمه توکن های غیر مثلی استفاده کرد؟ در حالت کلی سوالی که در این مقاله طرح شده دارای موارد مبهم و مجمل متعددی میباشد، به طوری که در این سوال درست است که ابهام اصلی در مکانیزم ها و روش های بیمه توکن های غیر مثلی است که در این نوشتار به دنبال پاسخ گویی به این ابهام میباشیم ، از طرفی نیز خود موضوع توکن های غیر مثلی نیز مفهومی جدید میباشد و نیازمند توضیح مفهومی و مصداقی میباشد. در کنار این ها در اکثر مطالعاتی که در راستای تهدیدات و حملات سایبری صورت گرفته خسارات اقتصادی در داده های دیجیتال مورد بحث قرار گرفته است ، اما بایستی به این امر توجه شود که در برخی از مواقع این حملات و تهدیدات منجر به خسارات فیزیکی نیز شده اند. (خلیل پور، نورعلیوند، ١٣٩١، ١٩۵) بنابراین در این رابطه نظریه های مختلفی ارائه شده است چرا که تشخیص وقوع ریسک های سایبری و ارتباط دادن خطرات موجود با خسارات سایبری زمان بر می باشد و اینکه این فرآیند امکان دارد بیمه گذار را با خسارات متعاقب دیگری نیز مواجه کند بسیار محل بحث و چالش می باشد و مبنای نظریات متفاوت نیز بر این واقعه استوار است . با این حال می توان بیان کرد که چنانچه محتوای تولیدشده در توکن های غیر مثلی به عنوان کالا در نظر گرفته شده باشد و به نوعی به آن شخصیت اعتباری سایبری داده شده باشد بایستی آن ها را در قالب بیمه اموال قرار دهیم .

روزبه عبادی نمین کد۹۷۷ بیمه آرمان

شماره تماس ۰۹۱۱۸۰۳۹۲۸۲

بیمه با شما

برای خواندن مقاله واکاوی مکانیزم بیمه کلیک کنید

 

Visits: 0

Khazaei
Khazaei
Reviewer
5/5

بیمه نامه حوادث انفرادی بیمه با شما برای شرکت بیمه آرمان هستش که متوجه شدم دارای پوشش ها و خدمات عالی هستش واقعا ممنونم???

1 سال ago
زهرا حسینی زاده
زهرا حسینی زاده
Reviewer
5/5

سلام و احترام
خدمت شما عرض شود که خدمات بیمه آرمان نسبت به سایر شرکت ها خدمات بهتری ارائه میکند و پیشنهاد میشود از بیمه آرمان استفاده شود??

1 سال ago
درویش
درویش
Reviewer
5/5

من برای بیمارستان از خدمات کلی بیمه پزشکان استفاده کردم عالی بود واقعا سپاس فراوان

1 سال ago
میانبر به مقالات دیگر
امتیاز دهی
4.5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *