بازگشت به صفحه اصلی

بیمه آرمان
چگونه ارزانترین بیمه شخص ثالث را بخریم؟

چگونه ارزانترین بیمه شخص ثالث را بخریم؟

چگونه ارزانترین بیمه شخص ثالث را بخریم؟

همه ما می‌دانیم بیمه شخص ثالث یک بیمه اجباری است که هر کسی که خودرویی دارد باید برای پیشگیری از ایجاد هزینه‌های احتمالی در حوادث رانندگی این بیمه نامه را خریداری کند. اما شاید شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که همیشه به دنبال ارزانترین بیمه شخص ثالث خودرو می‌گردید، یا هر ساله تنها با یک شرکت بیمه، بیمه شخص ثالث خودروتان را تمدید می‌کنید. در این مقاله می‌خواهیم به شما بگوییم چطور ارزانترین بیمه شخص ثالث را از یک شرکت بیمه معتبرخرید کنید. اما ابتدا بهتر است مختصری درباره ماهیت بیمه شخص ثالث بگوییم. به طور کلی بیمه شخص ثالث بیمه اجباری است که خسارتهای مالی و جانی وارده در حوادث رانندگی را جبران می‌نماید. این بیمه نامه لازمه خرید و استفاده هر خودرویی است و در صورتی که به موقع تمدید نشود علاوه بر مشکلات بسیاری که در صورت بروز خسارت رخ می‌دهد، جریمه روزانه نیز به آن تعلق می‌گیرد.

آیا بیمه شخص ثالث یک نرخ ثابت و مصوب دارد؟

مبنای محاسبه بیمه شخص ثالث نرخ دیه همان سال است. نرخ دیه توسط قوه قضاییه در شروع هر سال اعلام می‌شود. بنابراین بیمه مرکزی نرخ حق بیمه شخص ثالث را محاسبه و به سایر شرکت‌های بیمه ابلاغ می‌کند. در این حالت شرکت‌های بیمه نرخ یکسانی در ارائه خدمات بیمه ای دارند. یکسان بودن قیمت‌ها درشرایطی است که بیمه شخص ثالث حداقل تعهدات را داشته باشد. با بالا رفتن میزان تعهدات بیمه نامه (تعهدات مالی) نرخ حق بیمه نیز افزایش می‌یابد. شرکت‌های بیمه در صورت افزایش تعهدات مالی ضرایب متفاوتی دارند که هر کدام در تعیین نرخ حق بیمه نهایی موثر است. در نتیجه اختلاف قیمت شرکت‌های بیمه در نرخ بیمه شخص ثالث مربوط به افزایش پوشش تعهدات مالی می‌باشد.چگونه ارزانترین بیمه شخص ثالث را بخریم؟

ارزانترین بیمه شخص ثالث مربوط به کدام شرکت است؟

همانطور که گفتیم نرخ بیمه شخص ثالث هر شرکت بیمه در حداقل تعهدات با یکدیگر یکسان است. در صورتی که بخواهید پوشش تعهدات مالی بیمه شخص ثالث خودرو خود را افزایش دهید نرخ نهایی حق بیمه متفاوت می‌شود. تنها راه مقایسه آسان و سریع استعلام قیمت بیمه شخص ثالث مراجعه به سایت بیمی‌ آرمان است که قیمت‌های شرکت‌های بیمه را به صورت لیست به شما نمایش می‌دهد. ارزان ترین بیمه ثالث در حال حاضر توسط شرکت ، بیمه آرمان  ارائه می‌شود.

عوامل موثر در خرید ارزانترین بیمه شخص ثالث چیست؟

همانطور که گفتیم نرخ بیمه شخص ثالث به عوامل متعددی بستگی دارد . هر خودرویی با توجه به شرایط آن نحوه محاسبه حق بیمه متفاوتی با دیگری دارد. هر عامل می‌تواند تاثیر بسزایی در نرخ بیمه شخص ثالث داشته باشد برخی از این عوامل شامل :

مدت اعتبار بیمه نامه

هر بیمه نامه  مدت زمان مشخصی برای پوشش بیمه ای خود دارد. مدت زمانی که شرکت بیمه خدمات بیمه ای ارائه می‌کند تاثیر به سزائی در محاسبه نرخ حق بیمه دارد. برای مثال نرخ بیمه شخص ثالث به مدت ۳ ماه کمتر از بیمه شخص ثالث یکساله می‌باشد . اما این به معنای آن نیست که اگر بیمه نامه را هر سه ماه تمدید کنیم نرخ برابری با بیمه شخص ثالث یکساله دارد. برای مثال هزینه‌های فرآیند اداری در بیمه شخص ثالث یکساله یکبار محاسبه می‌شود، در حالی که هزینه‌های اداری بیمه ۳ ماهه به مدت یکسال بیشتر خواهد بود.

روزبه عبادی نمین کد۹۷۷ بیمه آرمان

شماره تماس  ۰۹۱۱۸۰۳۹۲۸۲

بیمه با شما

برآورد هزینه بیمه شخص ثالث

 برای خواندن مقاله ارزانترین بیمه شخص ثالث کلیک کنید

 

Visits: 1

Khazaei
Khazaei
Reviewer
5/5

بیمه نامه حوادث انفرادی بیمه با شما برای شرکت بیمه آرمان هستش که متوجه شدم دارای پوشش ها و خدمات عالی هستش واقعا ممنونم???

1 سال ago
زهرا حسینی زاده
زهرا حسینی زاده
Reviewer
5/5

سلام و احترام
خدمت شما عرض شود که خدمات بیمه آرمان نسبت به سایر شرکت ها خدمات بهتری ارائه میکند و پیشنهاد میشود از بیمه آرمان استفاده شود??

1 سال ago
درویش
درویش
Reviewer
5/5

من برای بیمارستان از خدمات کلی بیمه پزشکان استفاده کردم عالی بود واقعا سپاس فراوان

1 سال ago
میانبر به مقالات دیگر
امتیاز دهی
4.5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *