بازگشت به صفحه اصلی

بیمه آرمان
bimeh-modirpayamak

بازاریابی بیمه ای از طریق اس ام اس

بازاریابی بیمه ای از طریق اس ام اس

بیمه خدمتی است که تمام مردم به آن نیاز دارند و آن را تضمینی برای امنیت خود می‌دانند. اما این بازار کار وسیع به تنهایی موفقیت یک شرکت بیمه را تضمین نمی‌کند. روشی نیاز است تا خودتان را به مشتریان بشناسانید و در نگاه آنان از سایر شرکت های بیمه متمایز گردید. برای کسب این موقعیت می‌توانید از رسانه‌های مختلفی بهره گیرید. احتمالاً در نگاه اول پیامک در بین آنها چندان به چشم نمی‌آید. اما به هیچوجه نباید تاثیر بازاریابی پیامکی را دست‌کم بگیرید. این جدیدترین ابزار بازاریابی در مدت کوتاهی تاثیر بالای خود را اثبات کرده است. مهم نیست در چه شهری باشید و چه خدماتی به مشتریان ارائه دهید، بازاریابی پیامکی می‌تواند تجارت شما را متحول کند.

آنچه یک شرکت بیمه را از سایر رقبا متمایز می‌کند، سطح خدماتی است که به مشتریان ارائه می‌دهد. دقیقاً همینجاست که پیامک به کمک شما می‌آید. تبلیغ و معرفی شرکت بیمۀ شما تنها یک کارایی کوچک این ابزار بازاریابی است. آنچه واقعا پیام کوتاه را برای شرکت بیمه مناسب می‌کند، امکاناتی است که برای خدمت‌رسانی بهتر در اختیارشان قرار می‌دهد، و این دقیقا همان چیزی است که می‌تواند تجارت شما را دگرگون نماید.بازاریابی بیمه ای از طریق اس ام اس

۴۰ سال پیش در روز سوم آوریل ۱۹۷۳ مصادف با ۱۴ فروردین ۱۳۵۲ مردی به نام مارتین کوپر در حالی که از خیابان رد میشد دستگاه کوچکی را در دستش میفشرد که بعد ها تاریخ بشریت را برای همیشه متحول کرد.این دستگاه نخستین تلفن همراه دستی جهان بود که ۲۵ سانتی متر طول و یک کیلو و ۱۳۴ گرم وزن داشت.

پس از آن شرکت موتورولا در سال ۱۹۸۳ اولین تلفن همراه  قابل حمل را به جهان عرضه داشت. بعد از این دوره گوشی ها به اندازه کافی کوچک و ارزان و دسترسی آن برای همه فراهم آمد و این فرایند تولید امروزه در حد تخصصی و با ورژن های جدید هر روز در حال تغییر می باشد.

هم اکنون تعداد کاربران تلفن همراه در دنیا بیش از ۶ میلیارد نفر است و این تعداد روز به روز در حال افزایش میباشد.در کشور ما ایران بالغ بر ۷۰ میلیون کاربر موبایل وجود دارد که این تعداد کاربر حاکی از نفوذ این دستگاه ارتباطی در زندگی همه قشرهای جمعیتی میباشد.این گسترش نفوذ تلفن همراه باعث شده تا پیامک یا همان پیام کوتاه به یکی از ارزانترین و سریعترین ابزارهای ارتباطی تبدیل شود.این توان بالقوه پیامک را به یک ابزار تبلیغاتی کارآمد تبدیل کرده و شرکت های مختلفی را وارد عرصه خدمات پیام کوتاه کرده است.

امروزه همه یک گوشی موبایل برای خود دارند و آن را همه‌جا همراه خود می‌برند. این یعنی شما می‌توانید از طریق پیامک همواره با مشتریان خود در ارتباط باشید. آمار نشان می‌دهد که بیش از ۹۰% پیامک‌ها ظرف چند دقیقه خوانده می‌شوند. اگر این موضوع را هم در نظر بگیرید که پیامک یک وسیلۀ آنی است و بلافاصله بعد از ارسال توسط مخاطب دریافت می‌شود، متوجه می‌شوید که چرا این رسانه بهترین و سریع‌ترین ارتباط ممکن را برایتان میسر می‌کند. شما می‌توانید اطمینان داشته باشید که پیام شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن توسط مخاطب دریافت و خوانده می‌شود.

نکتۀ دیگری که پیامک را از سایر روش‌های بازاریابی متمایز می‌کند، این است که یک رابطۀ دو طرفه و صمیمی را میسر می‌کند. مشتری، موبایل را به عنوان وسیلۀ شخصی خود تلقی می‌کند و در نتیجه این فرصت در اختیار شماست که یک رابطۀ صمیمی با او خود برقرار کنید. همچنین امکان این وجود دارد که مشتری به پیامک شما پاسخ دهد و در نتیجه شما می‌توانید به طرق مختلفی او را با تجارت خود درگیر کنید.

 

روزبه عبادی نمین کد۹۷۷ بیمه آرمان 

شماره تماس ۰۹۱۱۸۰۳۹۲۸۲

بیمه با شما

طراحی سایت ومیزبانی وب در کلاب هاست

برای خواندن مقاله کلیک کنید

نکاتی چند در خصوص بازاریابی در دفاتر بیمه

Views: 0

Khazaei
Khazaei
Reviewer
5/5

بیمه نامه حوادث انفرادی بیمه با شما برای شرکت بیمه آرمان هستش که متوجه شدم دارای پوشش ها و خدمات عالی هستش واقعا ممنونم???

2 سال ago
زهرا حسینی زاده
زهرا حسینی زاده
Reviewer
5/5

سلام و احترام
خدمت شما عرض شود که خدمات بیمه آرمان نسبت به سایر شرکت ها خدمات بهتری ارائه میکند و پیشنهاد میشود از بیمه آرمان استفاده شود??

2 سال ago
درویش
درویش
Reviewer
5/5

من برای بیمارستان از خدمات کلی بیمه پزشکان استفاده کردم عالی بود واقعا سپاس فراوان

2 سال ago
میانبر به مقالات دیگر
امتیاز دهی
4.5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *