بازگشت به صفحه اصلی

بیمه آرمان
بیمه

معرفی انواع بیمه غیر زندگی

معرفی انواع بیمه غیر زندگی

 

بیمه غیر زندگی به تمامی رشته‌های بیمه به غیر از بیمه‌ی زندگی میگویند. بیمه های غیر زندگی دارای انواع مختلفی هستند که در ادامه به آنها اشاره میکنیم

انواع بیمه‌ غیر زندگی:

بیمه آتش سوزی:

متأسفانه کشور ما جزو آسیب‌ پذیرترین کشورها از نظر رخدادهای طبیعی به حساب می‌آید، آتش سوزی هم یکی از این رخدادهاست.

میتوان خسارت‌های مالی را تا درصد بالایی جبران کرد؛ در این بیمه، بیمه‌گر در قبال دریافت حق بیمه جبران خسارت‌های وارد شده بر ساختمان‌ها و دارایی‌های بیمه‌گذار در اثر آتش سوزی را تعهد می‌کند.

بیمه حمل و نقل:

در مورد نوع دیگر بیمه غیر زندگی باید گفت که در بیمه‌ی باربری یا بیمه‌ی حمل و نقل کالا خسارت‌های وارد شده با کالا در اثر وقوع خطرهای بیمه شده در مسیر حمل جبران می‌شود. صاحبان هر گونه کالایی که به دلایل گوناگون تصمیم به انتقال کالا از یک منطقه به منطقه‌ی دیگر را دارند، واردکنندگان، صادرکنندگان، شرکت‌های بازرگانی و ترخیص کاران، تولیدکنندگان، توزیع کنندگان و شرکت‌های حمل‌ونقل داخلی و بین‌المللی اصولاً جزو دسته‌ای از شرکت‌ها هستند که بیشتر نیاز به پوشش این بیمه دارندبرای مشاوره بیمه آنلاین رایگان با ما در ارتباط باشید.

بیمه مسافرتی:

تصور کنید که به یک سفر خارجی رفته‌اید و یکی از کسانی که همراه شما است نیاز فوری به یک مرکز درمانی به دلیل جراحت یا هرگونه صدمه‌ی دیگری دارد؛ از آن‌جایی که در سفرهای خارجی اصولاً پول نقد زیادی همراه ندارید، در آن شرایط تهیه پول نقد کار دشوار و پیچیده‌ای به حساب می‌آید. بیمه مسافرتی بیمه‌ای است که برای افرادی که راهی سفر خارج از کشور می‌باشند، کاربرد دارد. بیمه‌گذاران در این بیمه تحت پوشش تمام هزینه‌های درمانی و بیمارستانی از جمله جراحی، انواع آزمایش‌های پزشکی، هزینه‌های اتاق عمل، هزینه‌های دارو، زایمان و هرگونه حادثه‌ی دیگری هستند که بیمه و بیمه‌گذار بر اساس شرایط قرارداد توافق کرده‌اند.

بیمه شخص ثالث:معرفی انواع بیمه غیر زندگی

.شما زمانی که تصادف می‌کنید و مقصر شما باشید، به فرد دیگری خسارت وارد می‌کنید. در این شرایط کسی که مورد خسارت قرار می‌گیرد “چه خسارت مالی و چه خسارت جانی” به عنوان شخص ثالث شناخته می‌شود که این خسارت برای او باید جبران شود. پس می‌توان نتیجه گرفت که در این بیمه، شخص ثالث فردی غیر از خود راننده است.

بیمه کشتی:

مالکان کشتی‌ها برای حفظ منافع خود و محدود کردن یا جبران تبعات ناشی از خسارت وارده به کشتی و تجهیزات آن، فوت و صدمه وارده به خدمه کشتی و یا اشخاص ثالث و یا خسارت وارده به اموال آن‌ها باید بیمه‌نامه‌های خاصی را خریداری کنند.روزبه عبادی نمین کد۹۷۷ بیمه آرمان

شماره تماس ۰۹۱۱۸۰۳۹۲۸۲

بیمه با شما

  1. خرید آنلاین بیمه نامه
  2. بیمه عمر گروهی چیست

برای خواندن مقالات بیمه غیر زندگی کلیک کنید

Views: 8

Khazaei
Khazaei
Reviewer
5/5

بیمه نامه حوادث انفرادی بیمه با شما برای شرکت بیمه آرمان هستش که متوجه شدم دارای پوشش ها و خدمات عالی هستش واقعا ممنونم???

1 سال ago
زهرا حسینی زاده
زهرا حسینی زاده
Reviewer
5/5

سلام و احترام
خدمت شما عرض شود که خدمات بیمه آرمان نسبت به سایر شرکت ها خدمات بهتری ارائه میکند و پیشنهاد میشود از بیمه آرمان استفاده شود??

1 سال ago
درویش
درویش
Reviewer
5/5

من برای بیمارستان از خدمات کلی بیمه پزشکان استفاده کردم عالی بود واقعا سپاس فراوان

1 سال ago
میانبر به مقالات دیگر
امتیاز دهی
4.5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *