بازگشت به صفحه اصلی

بیمه آرمان
پوشش های اضافی بیمه بدنه

پوشش های اضافی بیمه بدنه

 

پوشش های اضافی بیمه بدنه

خرید پوشش های اضافی بیمه بدنه با درخواست بیمه گزار و با پرداخت وجهی بیشتر از حق بیمه اولیه بدنه  امکان پذیر می باشد  به شرح زیر می باشد.

  • پوشش سرقت جزئی یا درجا ( سرقت قطعات خودرو )

    این پوشش با پرداخت حق بیمه اضافی قابل استفاده می باشد و قطعات اصلی و لوازم نصب شده بر روی خودرو را تحت پوشش قرار می دهد. حق بیمه سرقت جزئی در شرکت های بیمه مختف متفاوت می باشد و معمولاً برای محاسبه سقف معین پوشش اضافی بیمه بدنه ، یک درصدی از ارزش خودرو را مد نظر گرفته می شود. به طور مثال بیمه بدنه ارمان برای پوشش اضافی بیمه بدنه ۲۰ درصد از ارزش خودرو را تحت پوشش قرار می دهد.پوشش های اضافی بیمه بدنه

    • پوشش نوسانات قیمت بازار

    • با خرید پوشش نوسانات قیمت بازار اگر خسارتی وارد آید ،  با توجه به نوسانات بازار و تورم ، جبران خسارت مطابق با ارزش واقعی روز بازار خودرو از طریق بیمه بدنه صورت می گیرد. معمولاً حق بیمه اضافی که برای این نوع از پوشش اضافی لحاظ می گردد ، ۲۰ درصد سرمایه بیمه شده می باشد.

Views: 0

Khazaei
Khazaei
Reviewer
5/5

بیمه نامه حوادث انفرادی بیمه با شما برای شرکت بیمه آرمان هستش که متوجه شدم دارای پوشش ها و خدمات عالی هستش واقعا ممنونم???

2 سال ago
زهرا حسینی زاده
زهرا حسینی زاده
Reviewer
5/5

سلام و احترام
خدمت شما عرض شود که خدمات بیمه آرمان نسبت به سایر شرکت ها خدمات بهتری ارائه میکند و پیشنهاد میشود از بیمه آرمان استفاده شود??

2 سال ago
درویش
درویش
Reviewer
5/5

من برای بیمارستان از خدمات کلی بیمه پزشکان استفاده کردم عالی بود واقعا سپاس فراوان

2 سال ago
میانبر به مقالات دیگر
امتیاز دهی
4.5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *