بازگشت به صفحه اصلی

بیمه آرمان
شناخت و آثار بیمه‌نامه ولکار در تأسیسات نفت و گاز فراساحل

شناخت و آثار بیمه نامه ولکار در تأسیسات نفت و گاز فراساحل

شناخت و آثار بیمه‌نامه ولکار در تأسیسات نفت و گاز فراساحل

بیمه ولکار تاسیسات فراساحل، علت اصلی تدوین بیمه‌نامه ولکار را باید در اواخر دهه ۹۰ میلادی جست و جو کرد؛ در این دوران، این احساس که بیمه در حال پرداخت هزینه‌های توسعه و تحمل ریسک فناوری‌های پیشرفته صنعت انرژی دریایی است باعث شد تا بیمه‌گران مختلفی که در این بازار فعال بودند مجاب شوند تا بیمه‌نامه‌ای در این زمینه تهیه کنند. آنها از جمله معتقد بودند که دعاوی مربوط به طراحی معیوب یا ناقص و عیوب پنهان منجر به خساراتی می‌شود که باید خارج از شمول پوشش بیمه‌ باشند. این فرایند منجر به این شد که سندیکای ولینگتن لویدز نسخه جامع بیمه ساخت دریایی را معرفی کند که عموماً به ولکار مشهور است. سؤال اصلی مقاله حاضر این است که بیمه‌نامه ولکار دارای چه ساختاری است و در تأسیسات نفت و گاز فراساحل چه آثاری داشته است؟ به طور خلاصه در پاسخ به این پرسش باید عنوان نمود که این بیمه‌نامه یکی از انواع بیمه‌نامه‌های تمام خطر است که توانسته تا حدود بسیار زیادی مورد استقبال فعالان این حوزه قرار گیرد و این حوزه را از سایر بیمه-نامه‌های پیشین که بعضاً با اقتضائات این صنعت بیگانه بودند، بی‌نیاز نماید. ‌پیش از فرم بیمه‌نامه ولکار، در حوزه سازه‌های فراساحلی بیمه‌نامه‌هایی وجود داشتند؛ اما امروزه نزدیک به دو دهه است که بیمه‌نامه ولکار مورد استفاده قرار گرفته و پوشش بیمه‌ای غالب در خصوص پروژه‌های ساخت دریایی است که در بازار بیمه‌ یافت می‌شود، اگرچه ولکار مصون از انتقاد نمانده و معمولاً هنگام تنظیم اصلاح می‌شود.شناخت و آثار بیمه‌نامه ولکار در تأسیسات نفت و گاز فراساحل

شناخت و آثار بیمه نامه ولکار در تاسیسات نفت و گاز فراساحل

علت اصلی تدوین بیمه نامه ولکار را باید در اواخر دهه ۹۰ میلادی جست و جو کرد؛ در این دوران، این احساس که بیمه در حال پرداخت هزینه های توسعه و تحمل ریسک فناوری های پیشرفته صنعت انرژی دریایی است باعث شد تا بیمه گران مختلفی که در این بازار فعال بودند مجاب شوند تا بیمه نامه ای در این زمینه تهیه کنند. آنها از جمله معتقد بودند که دعاوی مربوط به طراحی معیوب یا ناقص و عیوب پنهان منجر به خساراتی می شود که باید خارج از شمول پوشش بیمه باشند. این فرایند منجر به این شد که سندیکای ولینگتن لویدز نسخه جامع بیمه ساخت دریایی را معرفی کند که عموما به ولکار مشهور است. سوال اصلی مقاله حاضر این است که بیمه نامه ولکار دارای چه ساختاری است و در تاسیسات نفت و گاز فراساحل چه آثاری داشته است؟ به طور خلاصه در پاسخ به این پرسش باید عنوان نمود که این بیمه نامه یکی از انواع بیمه نامه های تمام خطر است که توانسته تا حدود بسیار زیادی مورد استقبال فعالان این حوزه قرار گیرد و این حوزه را از سایر بیمه-نامه های پیشین که بعضا با اقتضایات این صنعت بیگانه بودند، بی نیاز نماید. پیش از فرم بیمه نامه ولکار، در حوزه سازه های فراساحلی بیمه نامه هایی وجود داشتند؛ اما امروزه نزدیک به دو دهه است که بیمه نامه ولکار مورد استفاده قرار گرفته و پوشش بیمه ای غالب در خصوص پروژه های ساخت دریایی است که در بازار بیمه یافت می شود، اگرچه ولکار مصون از انتقاد نمانده و معمولا هنگام تنظیم اصلاح می شود.

روزبه عبادی نمین کد۹۷۷ بیمه ارمان

شماره تماس ۰۹۱۱۸۰۳۹۲۸۲

بیمه با شما

برای خواندن مقاله شناخت واثار بیمه نامه ولکاکلیک کنید

بازدیدها: ۰

Khazaei
Khazaei
Reviewer
5/5

بیمه نامه حوادث انفرادی بیمه با شما برای شرکت بیمه آرمان هستش که متوجه شدم دارای پوشش ها و خدمات عالی هستش واقعا ممنونم???

6 ماه ago
زهرا حسینی زاده
زهرا حسینی زاده
Reviewer
5/5

سلام و احترام
خدمت شما عرض شود که خدمات بیمه آرمان نسبت به سایر شرکت ها خدمات بهتری ارائه میکند و پیشنهاد میشود از بیمه آرمان استفاده شود??

6 ماه ago
درویش
درویش
Reviewer
5/5

من برای بیمارستان از خدمات کلی بیمه پزشکان استفاده کردم عالی بود واقعا سپاس فراوان

6 ماه ago
میانبر به مقالات دیگر
امتیاز دهی
4.5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3% تخفیف
نشد اینبار
فایل های موفقیت رایگان
تقریبا نزدیک بودی
2% تخفیف
بازی کامپیوتر رایگان
نشد که بشه
حوادث انفرادی رایگان
نزدیک شده بودی
1% تخفیف
آتش سوزی مسکونی رایگان
دوره های آموزشی خفن با تخفیف ویژه
شانستو برای برنده شدن جایزه امتحان کن!
ایمیل تون رو برای برنده شدن یک جایزه بی نظیر وارد کنید، شانس شما واقعا چقدر هستش؟؟
قوانین بازی:
  • برای هر فرد فقط یکبار
  • با فرد متقلب برخورد میشه