بازگشت به صفحه اصلی

بیمه آرمان
زنبور عسل و بیمه عمر و ارمان

زنبور عسل و بیمه عمر و آرمان

زنبور عسل و بیمه عمر و آرمان

زنبور عسل و بیمه عمر و آرمان ! تعجب برانگیز است!

واقعیت انکار ناپذیری در مورد بیمه های عمر وجود دارد و آن این است که اگر به چشم سرمایه گذاری به این بیمه ها نگاه کنید، بایستی بدانید که برای آنکه سرمایه گذاری شما یک سرمایه گذاری خوب و عالی باشد (عسل مطلوب) بایستی مدت زمان طولانی برای آن تلاش کنید و یا اینکه به شکل گروهی روی آن کار کنید!

چرا مدت زمان طولانی؟

قرارداد های بیمه عمر و آرمان از ۵ ساله تا ۳۰ ساله منعقد میشود ولی آنچه مسلم است هر چه صندوق شما (عسل تهیه شده توسط شما) مدت زمان بیشتری در اختیار شرکت بیمه (کندوی عسل) قرار گیرد، شما از مزایای بیشتر و سود سرشارتری برخوردار خواهید شد.

چرا شکل گروهی؟

اگر بر این باور باشید که شما مشغول تهیه عسل هستید، قطعا خواهید دانست که تهیه عسل فراوان و عالی مستلزم کار تعداد بیشماری زنبور عسل است. در واقع وقتی که شما به یک کار گروهی خوب میپیوندید، کارایی بیشتری خواهید داشت و در نتیجه عسل (نتیجه مطلوب) خیلی زودتر و فراوانتر نصیب شما خواهد شد.

 

امروز که این مقاله را خواندید خواهشا بیشتر به نحوه همکاری و تهیه عسل زنبورهای عسل دقت کنید. به یاد داشته باشید.

شرکت های سرمایه گذاری گروه مالی آرمان با گرد هم آوری سرمایه های خرد شما، برای اعتلای ایران اسلامی در اقتصاد ایران سرمایه گذاری های کلان انجام میدهند تا علاوه بر اینکه با پرداخت سودهای قطعی و مشارکت از شما قدردانی شده باشد، شما نیز در آبادانی و سربلندی ایران عزیز سهیم باشید.زنبور عسل و بیمه عمر و ارمان

 

هدف اصلی از طرح بیمه عمر و آرمان ، فراهم کردن شرایط زندگی بهتر (عسلی شیرینتر و ماندگارتر) برای مجموعه بیمه شده ها و خانواده های ایشان است. این طرح یکی از پر استقبال ترین طرح های بیمه ای در سراسر جهان به شمار میرود به طوری که درصد نفوذ آن در کشورهایی نظیر ژاپن و کانادا ۵۰۰ درصد است!

روزبه عبادی نمین کد ۹۷۷ بیمه آرمان

شماره تماس ۰۹۱۱۸۰۳۹۲۸۲

بیمه با شما

طراحی سایت ومیزبانی وب در کلاب هاست

برای خواندن مقاله کلیک کنید

Views: 0

Khazaei
Khazaei
Reviewer
5/5

بیمه نامه حوادث انفرادی بیمه با شما برای شرکت بیمه آرمان هستش که متوجه شدم دارای پوشش ها و خدمات عالی هستش واقعا ممنونم???

2 سال ago
زهرا حسینی زاده
زهرا حسینی زاده
Reviewer
5/5

سلام و احترام
خدمت شما عرض شود که خدمات بیمه آرمان نسبت به سایر شرکت ها خدمات بهتری ارائه میکند و پیشنهاد میشود از بیمه آرمان استفاده شود??

2 سال ago
درویش
درویش
Reviewer
5/5

من برای بیمارستان از خدمات کلی بیمه پزشکان استفاده کردم عالی بود واقعا سپاس فراوان

2 سال ago
میانبر به مقالات دیگر
امتیاز دهی
4.5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *