بازگشت به صفحه اصلی

بیمه آرمان
بیمه عمر انفرادی و مشترک

بیمه عمر انفرادی و مشترک

بیمه عمر انفرادی و مشترک

در عصر حاضر با توجه به شرایط اقتصادی جامعه و اشتغال روز افزون زنان وظیفه اداره اقتصادی خانوار بر دوش هر دو می باشد و فقدان هر یک کمبود بارزی را به دنبال دارد . بیمه نامه عمر وسرمایه گذاری مشترک به منظور رفع نیاز های بیمه ای خانواده با توجه به پررنگ شدن نقش بانوان در تامین هزینه های خانواده طراحی گردیده است. طرح بیمه عمر مشترک با داشتن تمام مزایای بیمه عمر وسرمایه گذاری انفرادی بدون پرداخت حق بیمه اضافی دو نفر را تحت پوشش قرار می دهد.

بیمه عمر یکی از انواع بیمه نامه‌های اشخاص است که با پوشش‌ها و مزایایی که ارائه می‌کند می‌تواند یک انتخاب مناسب برای آرامش در آینده باشد. پوشش اصلی این بیمه نامه ازآنجاکه هیچ‌کدام از ما از آینده خودمان یا حتی از چند دقیقه بعد هم خبر نداریم پس بهتر است از همین لحظه به فکر آینده خودمان باشیم. می‌توانیم با کم کردن هزینه‌های غیرضروری، برای آینده خود و خانواده‌مان سرمایه‌گذاری کنیم. بیمه عمر و سرمایه‌گذاری یکی از بهترین انواع سرمایه‌گذاری است که با داشتن آن هم می‌توانیم از پوشش‌های درمانی آن استفاده کنیم و هم سرمایه‌ای در انتهای قرارداد خود داشته باشیم. اقتصادی‌ترین طرح بیمه عمر و سرمایه‌گذاری، بیمه عمر مشترک است که در آن با پرداخت یک حق بیمه می‌توانیم خود و یکی از اقوام درجه یک خود را بیمه کنیم. با خرید بیمه عمر مشترک برای خود و همسرتان می‌توانید آینده را به او هدیه دهید. اصل حمایت از افراد خانواده و عزیزان خود را فراموش نکنیم.

به‌ طورکلی بیمه عمر مشترک بیمه عمری است که در آن دو بیمه شده وجود داشته باشند. از این دو بیمه شده، یکی به عنوان حامی یا بیمه‌گزار اول و دیگری به عنوان بیمه‌گزار دوم معرفی می‌شود. با پرداخت یک حق بیمه این دو نفر می‌توانند در طول کل قرارداد بیمه عمر، از تمامی پوشش‌ها به یک اندازه استفاده کنند و تنها فرقی که با بیمه عمر معمولی دارد این است که در انتهای قرارداد، یک سرمایه به دو نفر پرداخت می‌شودبیمه عمر انفرادی و مشترک

ویژگی‌های بیمه عمر مشترک

در بیمه عمر مشترک امکان پرداخت یک حق بیمه برای دو نفر (اقوام درجه ۱) وجود دارد.

در صورت فوت هر کدام از بیمه‌ شده‌ها چه حامی و چه بیمه‌گزار دوم و چه هر دو، تا سقف ۲۵ برابر حق بیمه پرداختی به عنوان سرمایه فوت به‌صورت مجزا برای هر کدام از آن‌ها پرداخت می‌شود.

 

هر کدام از بیمه‌ شده‌ها می‌توانند از پوشش‌های فوت بر اثر حادثه، نقص عضو بر اثر حادثه، هزینه پزشکی بر اثر حادثه، غرامت امراض خاص، معافیت از پرداخت حق بیمه و ازکارافتادگی کامل استفاده کنند.

امکان دریافت وام بعد از پایان سال دوم بیمه عمر مشترک وجود دارد.

امکان تعیین ذینفع برای هر کدام از بیمه‌شده‌ها به صورت مجزا وجود دارد.

مزیت اصلی بیمه عمر مشترک

در صورتی که بیمه‌گزار اول دارای پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه باشد، در صورت فوت یا احراز ازکارافتادگی کامل و دائم او، بیمه شده دوم تا پایان قرارداد معاف از پرداخت حق بیمه است. این مزیت طلایی بیمه عمر مشترک است که از جذاب‌ترین ویژگی‌های این بیمه به شمار می‌آید. به این صورت که اگر بیمه‌گزار اول فوت شود هم سرمایه فوت به ذینفعان او تعلق می‌گیرد و هم بیمه‌گزار دوم معاف از پرداخت حق بیمه تا پایان قرارداد می‌شود. اگر هم بیمه‌گزار اول دچار از کارافتادگی کامل و دائم شود، بیمه‌گزار دوم تا پایان قرارداد معاف از پرداخت حق بیمه می‌شود.

خرید جداگانه هر بیمه نامه ، به پرداخت هزینه ها به صورت جداگانه منجر می شود. در حالیکه بیمه زندگی و سرمایه گذاری مشترک یا همان بیمه عمر مشترک علاوه برآن که امکان پوشش بیمه ای دو نفر را به طور همزمان فراهم می نماید، با کاهش هزینه ها، مبلغ بهتری را برای افرادی که با هدف ایجاد پس انداز اقدام به خرید بیمه نامه می نمایند در صندوق سرمایه گذاری آنها ذخیره می کند. بیمه عمر طرح مشترک، راهکاری مناسبی برای افراد می باشد تا بتوانند با خرید یک بیمه نامه و پرداخت یک حق بیمه ، به طور همزمان از مزایای بیمه عمر مشترک برخوردار شود

 

Visits: 0

Khazaei
Khazaei
Reviewer
5/5

بیمه نامه حوادث انفرادی بیمه با شما برای شرکت بیمه آرمان هستش که متوجه شدم دارای پوشش ها و خدمات عالی هستش واقعا ممنونم???

1 سال ago
زهرا حسینی زاده
زهرا حسینی زاده
Reviewer
5/5

سلام و احترام
خدمت شما عرض شود که خدمات بیمه آرمان نسبت به سایر شرکت ها خدمات بهتری ارائه میکند و پیشنهاد میشود از بیمه آرمان استفاده شود??

1 سال ago
درویش
درویش
Reviewer
5/5

من برای بیمارستان از خدمات کلی بیمه پزشکان استفاده کردم عالی بود واقعا سپاس فراوان

1 سال ago
میانبر به مقالات دیگر
امتیاز دهی
4.5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *