بازگشت به صفحه اصلی

بیمه آرمان
بیمه-آتش-سوزی-اصناف

بیمه آتش سوزی اصناف

بیمه آتش سوزی اصناف

 

بیمه آتش سوزی اصناف یکی از انواع بیمه نامه های آتش سوزی شرکت بیمه آرمان است که با توجه به توافقاتی که بین بیمه ایران و شواری اصناف کشور ایجاد شده است، طرح بیمه اصناف کشور ایجاد شده است.

یکی از زیر شاخه های این بخش، بیمه آتش سوزی طرح جامع اصناف است که با استفاده از این طرح بخش های بیشتری از حوادث و خسارات هایی که متوجه واحدهای صنفی می شود تحت پوشش بیمه قرار می گیرد.

با استفاده از این طرح تمامی واحدهای صنفی که دارای پروانه کسب باشند می توانند پس از عقد قرارداد اتحادیه و انجمن صنفی خود با مرکز بیمه آرمان در هر نقطه از کشور با ارائه معرفی نامه از اتحادیه و انجمن صنفی خود و خانواده خود را تحت این بیمه قرار دهند. طرح بیمه اصناف می تواند به شکل گروهی و از طریق اتحادیه صنفی و یا به شکل انفرادی صورت گیرد

موارد تحت پوشش بیمه اصناف

در این بیمه ساختمان، اثاثیه و تجهیزات به طور کلی اموال مرتبط به هر یک از واحد صنفی در برابر حوادثی چون ۱- حریق،۲- انفجار،۳- صاعقه، ۴-زلزله،۵- مسئولیت مالی در برابر همسایگان،۶- پاکسازی محل حادثه،۷- وقفه در فعالیت، پوشش داده می شود.

مزایا ی بیمه اصنافبیمه آتش سوزی اصناف

با استفاده از این طرح بیمه آتش سوزی، اصناف کشور می توانند اموال و اثاث خود را در برابر حوادث و سوانحی که امکان دارد برای آن ها در حین کار اتفاق بیفتد تحت پوشش بیمه قرار دهند. از جمله اهداف این بیمه نامه می توان نفوذ به جامعه اقتصادی خرد و تامین کردن بیمه صنوف مختلف به عنوان بخش عمده از فعالیت اقتصادی و سهم بالای تولید ناخالص ملی در اقتصاد کشور دانست. با استفاده از بیمه آتش سوزی افراد با اطمینان خاطر بیشتری می توانند به فعالیت های کاری و حرفه ای خود بپردازند و در واقع این بیمه نامه تکمیلی می تواند مزایای زیادی جهت بخش های تولید و خدماتی داشته باشد

مخاطبین بیمه آتش اصناف

تمامی اتحادیه ها و انجمن ها و واحدهای صنفی (به شرط داشتن پروانه کسب) و خانواده های آن ها می توانند از بیمه آتش سوزی اصناف در کل کشور استفاده نمایند.

Visits: 2

Khazaei
Khazaei
Reviewer
5/5

بیمه نامه حوادث انفرادی بیمه با شما برای شرکت بیمه آرمان هستش که متوجه شدم دارای پوشش ها و خدمات عالی هستش واقعا ممنونم???

1 سال ago
زهرا حسینی زاده
زهرا حسینی زاده
Reviewer
5/5

سلام و احترام
خدمت شما عرض شود که خدمات بیمه آرمان نسبت به سایر شرکت ها خدمات بهتری ارائه میکند و پیشنهاد میشود از بیمه آرمان استفاده شود??

1 سال ago
درویش
درویش
Reviewer
5/5

من برای بیمارستان از خدمات کلی بیمه پزشکان استفاده کردم عالی بود واقعا سپاس فراوان

1 سال ago
میانبر به مقالات دیگر
امتیاز دهی
4.5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *