بازگشت به صفحه اصلی

بیمه آرمان
بیمه عمر و تامین آتیه طرح 20

بیمه عمر و تامین آتیه طرح ۲۰

بیمه عمر و تامین آتیه طرح ۲۰

یکی از مشکلات معضلاتی که همواره ذهن آحاد مختلف جامعه ، مخصوصا خانواده دانش آموزان را به خود مشغول نموده است، تامین آتیه فرزندان آنان می باشد. فرهنگ و عفر حاکم بر جامعه به این شکل است که خانواده ها خود را مکلف می دانند امکانات و نیازهای اصلی فرزندان خود ، اعم از تحصیلات عالی، ازدواج، تامین مسکنو سرمایه اولیه برای کسب و کار را برای آنان مهیا نمایند ، ولی به لحاظ عدم تناسب درآمدها با هزینه های جاری ، عملا امکان پس انداز و تامین این گونه هزینه ها به صورت یکجا غیر ممکن می باشد. لذا شرکت بیمه معلم با ارائه طرح های متنوع بیمه عمر و زندگی ، این امکان را برای خانواده ها فراهم می نماید که با تخصیص بخش اندکی از درآمد ماهانه خود و سرمایه گذاری آن نزد شرکت بیمه معلم، در آینده بدون هیچ نگرانی از محل اندوخته حاصل از این سرمایه گذاری،نیازهای مادی فرزندان خود را جهت اشتغال ، ازدواج و … تامین نمایند.

ویژگی این بیمه نامه سرمایه بیمه نامه و سود تضمین شده سپرده آن نسبت به سایر طرح هاست.

تعهدات بیمه عمر وتامین آتیه طرح بیست

– پوشش فوت ناگهانی بیمه شده برابر با سرمایه بیمه نامه.

– پوشش فوت ناشی از حادثه، تا ۴ برابر سرمایه فوت عادی.

– پوشش غرامت نقص عضو و از کار افتادگی جزئی و کلی ناشی از حادثه.

– پوشش هزینه های بیماری های خاص تا سقف ۳۰۰ میلیون ریال.

– پوشش هزینه های پزشکی ناشی از حادثه.بیمه عمر و تامین آتیه طرح 20

مزایا و ویژگی های بیمه عمر و تامین آتیه طرح ۲۰

– امکان پرداخت حق بیمه سالانه به صورت اقساط.

– امکان انتخاب ذینفعان و سهم هریک.

– پرداخت سود مشارکت در منافع علاوه بر سود تضمینی.

– امکان دریافت اندوخته به صورت مستمری.

– امکان انتخاب سرمایه فوت حادثه جمعا تا مبلغ ۴ میلیارد ریال.

– معافیت از مالیات و مالیت بر ارث.

– اعطای وام تا ۹۰% مبلغ صندوق سرمایه گذاری، بدون ضامن و مراحل سخت و پیچیده بانکها!

– امکان افزایش سرمایه فوت عادی تا مبلغ ۲ میلیارد ریال.

سود سرمایه گذاری

شرکت بیمه معلم به عنوان اولین شرکت بیمه خصوصی کشور با کادر مجرب در عرصه سرمایه گذاری، سپرده بیمه گذاران را در مناسب ترین بازارهای مالی سرمایه گذاری کرده و در پایان مدت بیمه نامه، اصل سپرده ها را همراه با سود تضمین شده و سود مشارکت در منافع پرداخت می نماید.

سود قطعی سرمایه گذاری بیمه عمر شرکت بیمه معلم در سال ۹۰ ، ۲۱% در سال ۹۱ ، ۲۲% در سال ۹۲، ۲۳% و در سال ۹۳ معادل ۲۴.۰۵% بوده است. با توجه به شرایط اقتصادی این بازه زمانی و رکود و شرایط سخت اقتصادی حاکم بر کشور اما همانطور که ملاحظه می کنید سود سرمایه گذاری بیمه معلم هرساله در حال افزایش بوده است.

در زیر به ارائه ۲ مثال می پردازیم، یکی با پرداخت حق بیمه ماهیانه ۱۰۰.۰۰۰ تومان و دیگری با پرداخت حق بیمه ماهیانه ۵۰.۰۰۰ تومان.

الف- بیمه شده دانش آموزی است ۱۱ ساله، با پرداخت ماهانه ۱.۰۰۰.۰۰۰ ریال ، اگر سرمایه فوت او ۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال باشد و پوشش های فوت، نقص عضو، هزینه پزشکی ناشی از حادثه، امراض خاص و پوشش معافیت را انتخاب کرده باشد. همچنین حق بیمه خود را سالانه ۱۰% افزایش دهد و سرمایه خود را سالانه ۵% افزایش دهد.

این فرد در صورت حیات پس از ۳۰ سال اندوخته خود را به صورت مستمری یا یکجا می تواند دریافت کند. کل حق بیمه پرداختی وی ۱.۹۷۳.۹۴۱.۲۰۰ ریال می باشددر حلی که مبلغ ۱۱.۱۶۴.۲۸۲.۸۴۸ ریال از شرکت بیمه معلم دریافت خواهد کرد. ضمن اینکه این فرد در کل این سال ها تحت پوشش های بیمه ای هم قرار داشته است. برای مثال اگر این فرد در سال بیستم بر اثر حادثه ای فوت کندعلاوه بر سرمایه فوت ، اندوخته همان سال را هم جمعا به مبلغ ۴.۷۱۹.۶۶۴.۴۴۲ ریال به استفاده کنندگان اتنتخابی وی پرداخت می کنند.

حال اگر این فرد مایل به دریافت مستمری باشد، وی در سن ۴۱ سالگی می تواند ماهانه بیش از ده میلیون تومان مستمری دریافت کند. توجه داشته باشید که رقم مستمری سالانه ۵% افزایش خواهد یافت و مادام العمر پرداخت می گردد. حال در صورتی که بیمه شده فوت نماید مدت تضمین از شورع مستمری ۲۰ سال می باشد که به استفاده کنندگان انتخاب شده پرداخت خواهد شد.

ب- بیمه شده دانش آموزی است ۱۱ ساله، با پرداخت ماهانه ۵۰۰.۰۰۰ ریال اگر سرمایه فوت او ۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال انتخاب شود و با اعمال پوشش های فوت، نقص عضو و هزینه پزشکی ناشی از حادثه، امراض خاص و معافیت و همچنین افزایش سالانه حق بیمه ۱۰% و سرمایه ۵% پس از ۳۰سال :

مجموع حق بیمه پرداختی او ۹۸۶.۹۷۴.۸۰۰ ریال خواهد بود و مبلغ ۵.۵۸۱.۵۳۷.۸۱۵ ریال دریافت خواهد کرد.

روزبه عبادی نمین کد۹۷۷ بیمه آرمان

شماره تماس ۰۹۱۱۸۰۳۹۲۸۲

بیمه با شما

طراحی سایت ومیزبانی وب در کلاب هاست

برای خواندن مقاله کلیک کنید

Views: 0

Khazaei
Khazaei
Reviewer
5/5

بیمه نامه حوادث انفرادی بیمه با شما برای شرکت بیمه آرمان هستش که متوجه شدم دارای پوشش ها و خدمات عالی هستش واقعا ممنونم???

2 سال ago
زهرا حسینی زاده
زهرا حسینی زاده
Reviewer
5/5

سلام و احترام
خدمت شما عرض شود که خدمات بیمه آرمان نسبت به سایر شرکت ها خدمات بهتری ارائه میکند و پیشنهاد میشود از بیمه آرمان استفاده شود??

2 سال ago
درویش
درویش
Reviewer
5/5

من برای بیمارستان از خدمات کلی بیمه پزشکان استفاده کردم عالی بود واقعا سپاس فراوان

2 سال ago
میانبر به مقالات دیگر
امتیاز دهی
4.5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *