بازگشت به صفحه اصلی

بیمه آرمان
صدور الحاقیه افزایش دیه

درخواست صدور الحاقیه افزایش دیه

درخواست صدور الحاقیه افزایش دیه

 

الحاقیه

با درود و عرض ادب و احترام خدمت خوانندگان این مقاله، جهت صدور الحاقیه افزایش دیه باید به اطلع شما بزرگواران برسانیم که با توجه به افزایش همه ساله نرخ دیه در انتهای هر سال شما بعنوان بیمه گذار انواع بیمه نامه های مسئولیت میبایست درخواست صدور الحاقیه افزایش دیه را به شرکت بیمه قبلی یا جدید جهت صدور آن ارایه بنمایید، تا خدای ناکرده در صورت بروز حادثه و محکومیت قضایی شما مجبور به جبران مازاد دیه از جیب تان نشوید .

 

 

شما میتوانید به نوشتن درخواستی مانند متن ذیل جهت درخواست صدور الحاقیه افزایش دیه بسرعت افزایش دیه روی بیمه نامه خود انجام داده و خیاتان را برای مدت بالقیمانده بیمه نامه تان راحت بنمایید

 

بیمه_با_شما

خدمتگذار_شما

با سلام

ریاست محترم شرکت ***** ( سهامی عام )

احتراما؛

اینجانب -.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.- به کد ملی -.-.-.-.-.-.-.-   بیمه گذار بیمه نامه -.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.- به شماره بیمه نامه      -.-.-.-.-  .

با توجه به افزایش دیه در سال ۱۴۰۱ خواهشمند است تعهدات بیمه نامه اینجانب را بر اساس دیه ماه حرام به مبلغ ۸.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال افزایش دهید  .

 

لطفا اقدامات لازم را مبذول بفرمایید .

 

دوستی که هر ساله متناسب با شغلت نیازمند تهیه بیمه نامه مسئولیت هستی، لطفا در جهت درخواست صدور الحاقیه افزایش دیه اصلا تعلل نورز ، خدای ناکرده در زمان بروز حادثه دیگر هیچ شرکتی به شما الحاقیه افزایش تعهد ارایه نخواهد نمود

من بیمه ای برای رفاه تو و امنیت خاطرت اینگونه با تاکیید درباره تهیه الحاقیه افزایش تعهد میگویم

تیم تخصصی بیمه با شما نمایندگی رسمی شرکت بیمه آرمان در سرتاسر کشور در خدمت شما هموطنان عزیز هستیم.

میکوشیم تا با هموار کردن مسیر انتخاب و تهیه بهترین بیمه نامه مخصوص بیمه گذار محترم،به مردم کشور عزیزمان ایران خدمت رسانی نموده و با حمایت خداوند متعال برای جوانان عزیز راه ورود به بازار کار و اشتغال زایی را هموار و آسان کنیم

روزبه عبادی نمین کد ۹۷۷ بیمه آرمان

شماره تماس    ۰۹۱۱۸۰۳۹۲۸۲

 

 

شاد باشید

 

درخواست صدور الحاقیه افزایش دیه

بیمه با شما

خرید آنلاین بیمه نامه

طرح بیمه رایگان آرمان

Visits: 7

Khazaei
Khazaei
Reviewer
5/5

بیمه نامه حوادث انفرادی بیمه با شما برای شرکت بیمه آرمان هستش که متوجه شدم دارای پوشش ها و خدمات عالی هستش واقعا ممنونم???

1 سال ago
زهرا حسینی زاده
زهرا حسینی زاده
Reviewer
5/5

سلام و احترام
خدمت شما عرض شود که خدمات بیمه آرمان نسبت به سایر شرکت ها خدمات بهتری ارائه میکند و پیشنهاد میشود از بیمه آرمان استفاده شود??

1 سال ago
درویش
درویش
Reviewer
5/5

من برای بیمارستان از خدمات کلی بیمه پزشکان استفاده کردم عالی بود واقعا سپاس فراوان

1 سال ago
میانبر به مقالات دیگر
امتیاز دهی
4.5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *