بازگشت به صفحه اصلی

بیمه آرمان
انواع بیمه مسئولیت حرفه ای

انواع بیمه مسئولیت حرفه ای

انواع بیمه مسئولیت حرفه ای

برای خرید آنلاین بیمه مسئولیت حرفه ای کلیک کنید

بیمه مسئولیت حرفه‌ای

هر فرد به تبع شغل و حرفه خود ممکن است خسارات جانی و مالی به افراد مرتبط با حرفه خود وارد نماید. بیمه‌های مسئولیت حرفه‌ای ضامنی برای جبران خسارات ناشی از شغل و حرفه افراد می‌باشند. از انواع بیمه‌ مسئولیت عبارتند از:

بیمه مسئولیت حرفه‌ای پزشکان و پیراپزشکان.

این بیمه‌نامه غرامت فوت و نقص عضو بیماران تحت معالجه، مداوا، مراقبت و سایر اعمال پزشکی و پیراپزشکی ناشی از مسئولیت پزشک یا پیرا پزشک را جبران می‌نماید. این بیمه‌نامه به دو صورت انفرادی و گروهی صادر می‌گردد.

بیمه مسئولیت حرفه‌ای مسئول فنی بیمارستان‌ها، کلینیک‌ها و درمانگاه‌ها.

این بیمه‌نامه غرامت فوت و نقص عضو وارد به بیماران را که ناشی از تقصیر یا سهل‌انگاری مسئول فنی (در چهارچوب وظایف محوله از جانب وزارت بهداشت و درمان در محدوده بیمارستان) می‌باشد، جبران می‌نماید. ادعاهای حقوقی علیه مراکز درمانی به علل عدم کارایی، فقدان و یا نقص در امکانات پزشکی، تجهیزات فنی، تاسیساتی، تغذیه نادرست در مدت مداوا، جراحی و دوران بستری بیمار که منجر به خسارات بدنی بیماران گردد، تحت پوشش این بیمه‌نامه خواهد بود.انواع بیمه مسئولیت حرفه ای

بیمه مسئولیت حرفه‌ای مدیران استخر و منجیان غریق در قبال شناگران.

در این بیمه‌نامه خسارات جانی وارد به شناگران که ناشی از مسئولیت مدیر استخر یا منجیان غریق باشد جبران می‌گردد. مدیر استخر می‌تواند جبران خسارات جانی وارد به منجیان غریق را نیز از بیمه‌گر درخواست نماید.

بیمه مسئولیت حرفه‌ای مدیران شهربازی‌ها و مکان‌های تفریحی. این بیمه‌نامه خسارات جانی وارد به استفاده‌کنندگان از امکانات شهربازی یا اماکن تفریحی را که ناشی از مسئولیت مدیر مجموعه باشد، را جبران می‌نماید.

بیمه مسئولیت مدیران مجموعه‌های ورزشی در قبال مراجعه‌کنندگان.

این بیمه‌نامه خسارات جانی وارد به مراجعه‌کنندگان (ورزشکاران و افراد همراه) در محدوده مجموعه ورزشی ناشی از مسئولیت بیمه‌گذار را جبران می‌نماید. خسارات وارد به تماشاگران نیز می‌تواند تحت پوشش این بیمه‌نامه قرار گیرد. شایان ذکر است خساراتی که مسئولیت آن بر اساس قانون بر عهده بیمه‌گذار نباشد، تحت پوشش این بیمه‌نامه نیست.

بیمه مسئولیت حرفه‌ای مدیران و مربیان مهدکودک‌ها در قبال کودکان.

در صورت وقوع حادثه برای کودکان تحت مراقبت در مهدکودک، که ناشی از مسئولیت مدیر مهدکودک و یا مربیان باشد، خسارت وارده، از طریق این بیمه‌نامه جبران خواهد شد.

بیمه مسئولیت مدیران آموزشگاه‌ها در قبال دانشجویان و مراجعه‌کنندگان.

از طریق این بیمه‌نامه خسارت جانی وارد به دانشجویان، دانش‌پذیران و سایر افرادی که تحت هر عنوانی در موسسه ثبت‌نام نموده باشند، در صورت احراز مسئولیت بیمه‌گذار، جبران خواهد شد.

بیمه مسئولیت حرفه‌ای مهندسین طراح، محاسب و ناظر ساختمان.

در این بیمه‌نامه خسارت جانی و مالی وارد به کارگران و اشخاص ثالث ناشی از مسئولیت حرفه‌ای مهندسین طراح، محاسب و ناظر در رشته عمران، تاسیسات و گاز که دارای پروانه اشتغال از وزارت مسکن و شهرسازی باشند، در حیطه فعالیت ساختمان‌سازی جبران می‌گردد.

بیمه مسئولیت حرفه‌ای هتلداران و مدیران واحدهای اقامتی.

این بیمه‌نامه خسارات جانی و مالی وارد به مسافران و میهمانان هتل یا واحد اقامتی ناشی از مسئولیت مدیر هتل یا واحد اقامتی را جبران خواهد کرد.

بیمه مسئولیت حرفه‌ای بنگاه‌های مسافرتی (تورهای سیاحتی و زیارتی).

چنانچه برای افراد شرکت‌کننده در تورهای سیاحتی و زیارتی، حادثه‌ای رخ دهد و این حادثه ناشی از تقصیر یا سهل‌انگاری مدیر یا مسئول تور باشد، این بیمه‌نامه خسارات جانی وارد به زیاندیده را جبران می‌نماید.

بیمه مسئولیت مسئولان اردوهای دانش‌آموزی و دانشجویی.

چنانچه برای افراد شرکت‌کننده در اردوها، حادثه‌ای رخ دهد و این حادثه ناشی از تقصیر یا سهل‌انگاری مدیر یا مسئول اردو باشد، این بیمه‌نامه خسارات جانی وارد به زیاندیده را جبران می‌نماید.

بیمه مسئولیت حرفه‌ای شرکت‌های نصب و نگهداری آسانسور، بالابر و پله‌برقی.

در این بیمه‌نامه جبران خسارت‌های جانی وارد به سرنشینان آسانسور تحت پوشش می‌باشد منوط به اینکه مسئولیت بیمه‌گذار در حادثه رخ داده محرز گردد. علاوه بر شرکت‌های نصب آسانسور، دارندگان آسانسور نیز می‌توانند این بیمه‌نامه را درخواست نمایند، مشروط بر اینکه با یک شرکت ذیصلاح دارای قرارداد سرویس و نگهداری باشند.

بیمه مسئولیت حرفه‌ای شرکت‌های نصاب سیستم‌های گازسوز(LP و CNG).

شرکت‌هایی که با مجوزهای مراجع ذیصلاح اقدام به نصب سیستم‌های گازسوز اعم از CNG و یا LPG می‌نمایند، می‌توانند خسارات جانی و مالی وارد به استفاده‌کنندگان خودرو و اشخاص ثالث را که ناشی از مسئولیت نصاب باشد، تحت پوشش بیمه در آورند.

بیمه مسئولیت تعمیرگاه‌های مجاز خودرو در قبال مالکین اتومبیل.

خسارت جانی و مالی وارد به اشخاص مراجعه‌کننده به تعمیرگاه و خودروهای آنها در زمان تعمیر که ناشی از آتش‌سوزی، انفجار، سرقت، شکست شیشه، سقوط از وسایل بالابرنده و یا تست خودرو باشد، در صورت احراز مسئولیت بیمه‌گذار، توسط این بیمه‌نامه قابل جبران خواهد بود.

از دیگر بیمه‌نامه‌های این گروه می‌توان به انواع زیر اشاره کرد:

بیمه مسئولیت حرفه‌ای دلالان رسمی بیمه.

بیمه مسئولیت حرفه‌ای سینماداران.

بیمه مسئولیت حرفه‌ای رستوران‌ها.

بیمه مسئولیت حرفه‌ای بازرسان فنی.

بیمه مسئولیت مسئولان اردوهای دانش‌آموزی و دانشجویی.

روزبه عبادی نمین کد۹۷۷ بیمه آرمان

شماره تماس ۰۹۱۱۸۰۳۹۲۸۲

بیمه با شما

  1. خرید آنلاین بیمه نامه
  2. بیمه اموال

برای خواندن مقاله انواع بیمه مسولیت حرفه ای کلیک کنید

Views: 1

Khazaei
Khazaei
Reviewer
5/5

بیمه نامه حوادث انفرادی بیمه با شما برای شرکت بیمه آرمان هستش که متوجه شدم دارای پوشش ها و خدمات عالی هستش واقعا ممنونم???

2 سال ago
زهرا حسینی زاده
زهرا حسینی زاده
Reviewer
5/5

سلام و احترام
خدمت شما عرض شود که خدمات بیمه آرمان نسبت به سایر شرکت ها خدمات بهتری ارائه میکند و پیشنهاد میشود از بیمه آرمان استفاده شود??

2 سال ago
درویش
درویش
Reviewer
5/5

من برای بیمارستان از خدمات کلی بیمه پزشکان استفاده کردم عالی بود واقعا سپاس فراوان

2 سال ago
میانبر به مقالات دیگر
امتیاز دهی
4.5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *