بازگشت به صفحه اصلی

بیمه آرمان
بیمه شخص ثالث چیست

بیمه شخص ثالث چیست

بیمه شخص ثالث چیست

بیمه شخص ثالث خودرو، یکی از بیمه هایی است که توسط شرکت های بیمه گر مختلفی به افرادی که دارای خودرو های مختلف می باشند، تعلق خواهد گرفت. بیمه شخص ثالث خودرو برخلاف بیمه بدنه، یک بیمه اختیاری نیست و همه افراد باید این بیمه را به اجبار خریداری کنند.

خریداری کردن یک خودرو تنها برای تردد در خیابان های شهر کافی نیست! به هر حال باید بعد از خرید خودرو یک سری امور دیگری را نیز انجام داد. بیمه شخص ثالث خودرو، بیمه ای است که همه افرادی که دارای یک خودرو می باشند، می بایست آن را خریداری کنند. خرید بیمه شخص ثالث برای تمامی خودرو های کشور ایران اجباری است و بدیهی است که بدون دریافت این بیمه، مشکلاتی برای افراد رخ خواهد داد.

در ادامه این مقاله قصد داریم شما را با جزئیات مربوط به دریافت بیمه شخص ثالث خودرو، مزایا بیمه شخص ثالث خودرو و همچنین معایب این بیمه آشنا کنیم.

بیمه شخص ثالث خودرو چیست

اگر دارای خودرو یا هر نوع وسیله نقلیه دیگری باشید، با بیمه شخص ثالث خودرو آشنایی دارید؛ اما آیا می دانید که مراحل دریافت بیمه شخص ثالث خودرو چیست؟ آیا می دانید که چرا به این بیمه، بیمه شخص ثالث گفته می شود؟

Views: 4

Khazaei
Khazaei
Reviewer
5/5

بیمه نامه حوادث انفرادی بیمه با شما برای شرکت بیمه آرمان هستش که متوجه شدم دارای پوشش ها و خدمات عالی هستش واقعا ممنونم???

1 سال ago
زهرا حسینی زاده
زهرا حسینی زاده
Reviewer
5/5

سلام و احترام
خدمت شما عرض شود که خدمات بیمه آرمان نسبت به سایر شرکت ها خدمات بهتری ارائه میکند و پیشنهاد میشود از بیمه آرمان استفاده شود??

1 سال ago
درویش
درویش
Reviewer
5/5

من برای بیمارستان از خدمات کلی بیمه پزشکان استفاده کردم عالی بود واقعا سپاس فراوان

1 سال ago
میانبر به مقالات دیگر
امتیاز دهی
4.5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *