بازگشت به صفحه اصلی

بیمه آرمان
بيمه-مسئوليت-نصابان-تابلوهاي-تبليغاتي

بیمه نامه مسئولیت مدنی نصابان تابلوهای تبلیغاتی در قبال اشخاص ثالث

بیمه نامه مسئولیت مدنی نصابان تابلوهای تبلیغاتی

در قبال اشخاص ثالث

موضوع این بیمه عبارت است از: جبران خسارت جانی یا مالی وارد به اشخاص ثالث. بدین معنا که در صورت انجام کلیه وظایف و تعهدات از سوی بیمه گذار، چنانچه بر اثر افتادن ، شکستن تابلو خسارت جانی یا مالی به اشخاص ثالث وارد آید و بیمه گذار بر اساس رای مراجع قضایی مسئول جبران خسارت شناخته شود بیمه گر حداکثر تا سقف تعهدات مندرج در بیمه نامه نسبت به جبران خسارت اقدام خواهد نمود.

بازار هدف این بیمه نامه شرکتهای نصب کننده تابلو می باشد که می خواهند مسئولیت مدنی خود را در قبال خسارات ناشی از سقوط تابلو که به اشخاص ثالث وارد می شود زیر پوشش بیمه در آورند اما صدور این بیمه نامه برای مالکان تابلو نیز بلامانع است. در هر حالت خسارت وارد به خود تابلو تحت پوشش نخواهد بود.

  • محل نصب تابلوها و ابعاد آنها باید توسط بیمه گذار اعلام گردد
  • تابلو هایی که دارای پارچه ، فلکسی و یا برزنت و … می باشند در صورت بروز خسارت ناشی از طوفان و بادهای شدید در صورتی تحت پوشش می باشد که تابلو آن موجب بروز خسارت گردد

موارد ذیل جزءاستثنائات بیمه نامه می باشد :

    • سیل ، زلزله ، طغیان رودخانه و طوفان مگر اینکه بیمه گذار مسئول شناخته گردد
    • خسارت ناشی از سرقت تابلو
  • خسارت وارده به خود تابلوها

خسارتهای ناشی از عوامل طبیعی استثناست مگر اینکه بیمه گذار مسئول خسارت شناخته شود.

خسارتهای ناشی از شورش، انقلاب، یاغیگری، و عملیات خرابکارانه استثناست.

بیمه نامه مسئولیت مدنی نصابان تابلوهای تبلیغاتی در قبال اشخاص ثالث

تعهدات بیمه نامه
۱- فوت
۲- نقض عضو
۳- هزینه پزشکی
۴- خسارت های مالی

هیچ‎ چیز به اندازه یک تابلو تبلیغاتی نمی‎ تواند کسب‎ و کار شما را در دید وسیعی به نمایش بگذارد. با یک سرمایه‎ گذاری نسبتاً کوچک، یک شرکت می‎ تواند سال‎ ها دیده شود و هزاران مصرف‌کننده بالقوه هر روز آگهی آن‎ را مشاهده کنند. راه اندازی یک تجارت تبلیغاتی بر اساس بیلبورد می‎ تواند سودآور باشد. با این حال، با توجه به قانون زیباسازی بزرگراه، تعدادی مقررات وجود دارد که ممکن است بر کسب‎ و کار شما تأثیر بگذارد. برای اطمینان از سودآوری ابتدا هزینه مالی و پیامدهای قانونی آن‎را بررسی کنید. همه مشاغل؛ صرف نظر از صنعت، با خطراتی مواجه هستند که باید تحت پوشش بیمه قرار گیرند. کارگران بیلبورد در حین کار در معرض خطرات متعددی از جمله سقوط، برق گرفتگی و برخورد با وسایل نقلیه یا اشیاء دیگر قرار دارند. رایج‎ترین و جامع‎ترین نوع بیمه‎ نامه‎ ای که صاحبان مشاغل در آن سرمایه گذاری می‎ کنند، بیمه مسئولیت عمومی است در حالی که مشاغل از نظر قانونی ملزم به داشتن بیمه مسئولیت عمومی نیستند، فعالیت بدون آن بسیار پرخطر است. اگر از کسب ‎و کار شما شکایت شود، ممکن است با هزینه‌ های هنگفتی روبرو شوید. داشتن یک بیمه‎ نامه مسئولیت عمومی کافی برای کمک به جبران این خسارات تنها راه برای جلوگیری از تخریب این نوع رویدادها است.

Visits: 0

Khazaei
Khazaei
Reviewer
5/5

بیمه نامه حوادث انفرادی بیمه با شما برای شرکت بیمه آرمان هستش که متوجه شدم دارای پوشش ها و خدمات عالی هستش واقعا ممنونم???

1 سال ago
زهرا حسینی زاده
زهرا حسینی زاده
Reviewer
5/5

سلام و احترام
خدمت شما عرض شود که خدمات بیمه آرمان نسبت به سایر شرکت ها خدمات بهتری ارائه میکند و پیشنهاد میشود از بیمه آرمان استفاده شود??

1 سال ago
درویش
درویش
Reviewer
5/5

من برای بیمارستان از خدمات کلی بیمه پزشکان استفاده کردم عالی بود واقعا سپاس فراوان

1 سال ago
میانبر به مقالات دیگر
امتیاز دهی
4.5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *