بازگشت به صفحه اصلی

بیمه آرمان
بیمه حوادث خانواده کارآفرین

بیمه حوادث خانواده کارآفرین

بیمه حوادث خانواده کارآفرین

الف) جبران غرامت فوت و نقص عضو دائم (کلی و جزئی) ناشی از حوادث مشمول بیمه برای هر یک از اعضای خانواده از حداکثر پنجاه میلیون ۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال تا مبلغ پانصد میلیون ۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مدت یکسال (طبق جدول صفحه دوم فرم پیشنهاد)

ب) جبران هزینه های پزشکی ناشی از حوادث مشمول بیمه برای کلیه اعضای خانواده حداکثر از پنج میلیون ۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال تا مبلغ پنجاه میلیون ۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال.

 

طرح ۲ : بیمه حوادث خانواده کارآفرین چهار ساله (با حق بیمه یکجا)

الف) جبران غرامت فوت و نقص عضو دائم (کلی و جزئی) ناشی از حوادث مشمول بیمه برای هر یک از اعضای خانواده حداکثر تا مبلغ مندرج در جدول زیر :

جدول سرمایه پوشش جبران غرامت حوادث خانواده طرح چهار ساله
دوره بیمهسال اولسال دومسال سومسال چهارم
مبلغ سرمایه (ریال)۵۰,۰۰۰,۰۰۰۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰۲۵۰,۰۰۰,۰۰۰۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰

ب) جبران هزینه های پزشکی ناشی از حوادث مشمول بیمه برای کل اعضای خانواده حداکثر تا سقف ده درصد سرمایه اصلی (در هر سال) مندرج در جدول فوق.

بدیهی ست حق بیمه متناسب با طرح و تعداد افراد خانواده تغییر خواهد یافت

بیمه حوادث خانواده کارآفرین

بیمه حوادث خانوار، یکی از انواع بیمه های حوادث گروهی است. از آنجا که اعضاء هر خانواده در معرض خطرات مختلفی قرار دارند که پیامد آنها می تواند فوت، جرح، نقص عضو، از کارافتادگی دائم یا موقت باشد. لذا سرپرست خانواده می تواند با پرداخت حق بیمه، کلیه افراد خانواده را در مقابل حوادث در تمام ساعات شبانه روز در داخل و خارج از کشور بیمه نماید. سرپرست خانواده می تواند همسر، فرزندان، پدر و مادر خود و پدر و مادر همسر خود را تحت تکفل داشته باشد. خطرات تحت پوشش این بیمه نامه مشابه بیمه حوادث انفرادی و گروهی است. این بیمه نامه سه نوع پوشش دارد که شامل فوت در اثر حادثه، نقص عضو کلی در اثر حادثه و نقص عضو جزئی در اثر حادثه می باشد. همچنین با توافق طرفین امکان افزودن یک پوشش اضافی تحت عنوان هزینه های پزشکی وجود دارد. هزینه های پزشکی مشمول این بیمه نامه عبارت از هزینه هایی است که در صورت تحقق خطرات موضوع بیمه نامه ، بیمه شده مستقیما در مقابل دریافت خدمات درمانی متحمل می شود.

در این بیمه نامه تعهدات بیمه گر شامل فوت، نقص عضو و از کار افتادگی دائم (کلی و جزیی) ناشی از حوادث مشمول بیمه همسر و فرزندان بیمه گذار می باشد. ضمنا در صورت تعهد پرداخت غرامت روزانه از کار افتادگی موقت در قرارداد بیمه حوادث جمعی غرامت مربوطه به بیمه شده پرداخت خواهد شد. هزینه پزشکی قابل پرداخت توسط بیمه گر عبارتست از مبلغ مندرج در صورتحساب درمانی مربوطه و یا حداکثر هزینه پزشکی که بیمه شده ظرف مدت دو سال از تاریخ تحقق خطر تحت پوشش برای هر حادثه موضوع بیمه متحمل شده است.

Visits: 0

Khazaei
Khazaei
Reviewer
5/5

بیمه نامه حوادث انفرادی بیمه با شما برای شرکت بیمه آرمان هستش که متوجه شدم دارای پوشش ها و خدمات عالی هستش واقعا ممنونم???

1 سال ago
زهرا حسینی زاده
زهرا حسینی زاده
Reviewer
5/5

سلام و احترام
خدمت شما عرض شود که خدمات بیمه آرمان نسبت به سایر شرکت ها خدمات بهتری ارائه میکند و پیشنهاد میشود از بیمه آرمان استفاده شود??

1 سال ago
درویش
درویش
Reviewer
5/5

من برای بیمارستان از خدمات کلی بیمه پزشکان استفاده کردم عالی بود واقعا سپاس فراوان

1 سال ago
میانبر به مقالات دیگر
امتیاز دهی
4.5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *