بازگشت به صفحه اصلی

بیمه آرمان
بازرسی های تضمین عملیات دریایی و نقش آن در صنعت فراساحل کشور

بازرسی های تضمین عملیات دریایی و نقش آن در صنعت فراساحل کشور

بازرسی های تضمین عملیات دریایی و نقش آن در صنعت فراساحل کشور

برای دهه های طولانی بازرسان تضمین عملیات دریایی برای عملیات های مختلف دریایی از جمله بارگیری، بالا بری، بازرسی شناور های درگیر درعملیات، مهار بندی و کنترل طراحی نقش مهمی را ایفا کرده اند. با این وجود در چند دهه گذشته نقش بازرسان تضمین عملیات دریایی با توجهبه گسترش ناگهانی عملیات های دریایی به منظور برداشت نفت از دریاها بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. در صنعت رو به رشد فراساحلی حال حاضر دنیا روش های انجام عملیات های مختلف روز به روز توسعه یافته و نیاز به طراحی قوانین مرجع و نظارت بر انجام این عملیاتها نیز گسترش یافته اند. این مقاله به طور کلی انجام بازرسی های تضمین عملیات دریایی و ضرورت آن به عنوان تکیه گاه شرکت های بیمه رابیان کرده و فرآیند اجرای آن را توضیح می دهد. بلاشک حضور بازرسان تضمین عملیات دریایی بومی با توجه به توسعه روز افزون میادین نفتیجنوب کشور به خصوص مناطق خلیج فارس و دریای عمان و نیاز صنعت بیمه دریایی کشور به اطمینهان از ایمنی عملیات ها امری ضروری واجتناب ناپذیر است.

مجتمع کشتی‌سازی و صنایع فراساحل ایران

مجتمع کشتی‌سازی و صنایع فراساحل ایران یا به اختصار ایزوایکو، یک شرکت کشتی‌سازی ایرانی است که در سال ۱۳۵۲ خورشیدی در ۳۷ کیلومتری غرب بندرعباس ایجاد شد و به طراحی، ساخت و تعمیر کشتی‌های مختلف و انواع سازه‌های دریایی و فراساحلی فعال است.بازرسی های تضمین عملیات دریایی و نقش آن در صنعت فراساحل کشور

ایزوایکو با وسعت ۱۱۰۰ هکتار بزرگ‌ترین زیرساخت دریایی ایران است. از سال ۱۳۹۶ با راه‌اندازی حوض‌های خشک (درای داک)، ایزوایکو به بالاترین ظرفیت ساخت و تعمیرات شناورها دست‌یافت. ایزوایکو زیرمجموعه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران می‌باشد و دارای شش گروه به شرح زیر است:

  • گروه طراحی، ساخت و تعمیرات شناورهای بزرگ
  • گروه طراحی، ساخت و تعمیرات شناورهای متوسط
  • گروه طراحی، ساخت و تعمیرات شناورهای کوچک
  • گروه طراحی، ساخت و تعمیرات سازه های دریایی و فراساحلی
  • گروه بازرگانی و مبادلات تجاری
  • گروه تعمیرات شناورهای متوسط

تعمیر شناور

عملیات داکینگ شناوری انواع مختلف شناورها و کشتی ها از جمله سوپر تانکرها در این مجتمع انجام می شود. نیمی از ظرفیت داک این مجتمع به تعمیر شناورهای خارجی اختصاص یافته است. با توجه به ارائه خدمات با کیفیت در مقایسه با داک بحرین، عمان و امارات، تقاضای تعمیر شناورهای خارجی از مبداهایی نظیر مدیترانه وجود دارد. تعویض ورق، رنگ و سند بلاست، بازآماد موتور اصلی، ماشین آلات عرشه، اکومودیشن، ژنراتورها، الکتروموتورها، پمپ‌ها و لوله‌ها، شیرآلات و استیل‌ورک از عمده تعمیراتی است که در این مجتمع انجام می شو

روزبهعبادی نمین کد۹۷۷بیمه آرمان

شماره تماس ۰۹۱۱۸۰۳۹۲۸۲

بیمه با شما

طراحی سایت ومیزبانی وب در کلاب هاست

برای خواندن مقاله کلیک  کنید

مروری بر مطالعات اجرای طرح پزشک خانواده

Views: 0

Khazaei
Khazaei
Reviewer
5/5

بیمه نامه حوادث انفرادی بیمه با شما برای شرکت بیمه آرمان هستش که متوجه شدم دارای پوشش ها و خدمات عالی هستش واقعا ممنونم???

2 سال ago
زهرا حسینی زاده
زهرا حسینی زاده
Reviewer
5/5

سلام و احترام
خدمت شما عرض شود که خدمات بیمه آرمان نسبت به سایر شرکت ها خدمات بهتری ارائه میکند و پیشنهاد میشود از بیمه آرمان استفاده شود??

2 سال ago
درویش
درویش
Reviewer
5/5

من برای بیمارستان از خدمات کلی بیمه پزشکان استفاده کردم عالی بود واقعا سپاس فراوان

2 سال ago
میانبر به مقالات دیگر
امتیاز دهی
4.5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *