بازگشت به صفحه اصلی

بیمه آرمان
جلسه نمایندگان شعبه تنکابن بیمه آرمان

جلسه ماهانه نمایندگان بیمه آرمان شعبه تنکابن در تاریخ ۵ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۲

جلسه نمایندگان آرمان تنکابن

جلسه نمایندگان شعبه تنکابن بیمه آرمان جلسه نمایندگان شعبه تنکابن بیمه آرمان جلسه نمایندگان شعبه تنکابن بیمه آرمان

 

 

جلسه نمایندگان آرمان تنکابن، طبق اصول و استراتزی هدفگذاری و تعیین راهبرد در کسب و کار، نمایندگان بیمه آرمان شعبه تنکابن در تاریخ ۵ اردیبهشت سال ۱۴۰۲ در جلسه ماهانه شعبه حضور بعمل آورده.

نمایندگان بیمه آرمان در غرب استان مازندران در جلسه حضور بعمل آورده و از بیانات راهبردی مدیر فروش تیم تخصصی شعبه تنکابن جناب سعید سبحانی در جهت پیاده سازی هرچه بهتر استراتژی در امر فروش بیمه نامه بهرمند شدند.

نهایتا با گرفتن چندین عکس و پذیرایی به صرف کیک، چای و شیرینی جلسه خاتمه یافت.

به امید دستیابی به مراتب بالای فروش و موفقیت برای تمامی نمایندگان بیمه کل کشور.

 

تاریخچه بیمه آرمان

شرکت بیمه آرمان (سهامی عام) به موجب قانون تاسیس بیمه گری و با مجوز شماره ۴۱۹۸۰۱ بیمــه مرکزی جمهوری اسلامی ایـران در تاریخ ۱۳۹۰/۱۰/۰۷ در اداره ثبت شرکت ها و مؤسسات غیر تجاری، به ثبت رسید و پروانه فعالیت بیمه گری در انواع رشته های بیمه ای را تحت شماره ۴۳۵۴۱/۹۰ مورخ ۱۳۹۰/۱۱/۱۸ از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت کرد.
سرمایه اولیه شرکت در زمان تأسیس ۶۰۰ میلیارد ریال بود که با مشارکت شرکت ها و بنگاه های مالی، اقتصادی و خدماتی در اداره ثبت شرکت ها در تهران به ثبت رسید. هیأت مدیره شرکت به منظور حضور قدرتمند در بازار بیمه و سرمایه کشور، افزایش سرمایه شرکت را تا مبلغ ۲۶۴۰ میلیارد ریال در تاریخ ۱۳۹۱/۰۳/۰۹ تصویب کرد و به دنبال آن مجمع عمومی فوق العاده در تاریخ ۱۳۹۲/۰۴/۰۲ تشکیل شد و با توجه به اخذ مجوز افزایش سرمایه از بیمه مرکزی ج.ا.ا و سازمان بورس اوراق بهادار، سهامداران با افزایش سرمایه شرکت موافقت کردند و در۱۳۹۳/۰۵/۲۰ اولین مرحله افزایش سرمایه انجام پذیرفت و سرمایه شرکت به مبلغ ۱۲۰۰ میلیارد ریال افزایش یافت و در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسید.
در مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت بیمه آرمان که روز دوشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ با حضور نمایندگان سازمان های بیمه مرکزی، بورس و حسابرسی و ۷۴٫۳۶ درصد سهامداران تشکیل شد، افزایش سرمایه این شرکت از محل مطالبات حال شده، آورده نقدی و سود انباشته تصویب شد و از ۱۲۰۰ میلیارد ریال به ۱۵۰۰ میلیارد ریال افزایش یافت.در مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت بیمه آرمان که روز دوشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ با حضور نمایندگان سازمان های بیمه مرکزی، بورس و حسابرسی و ۶۰.۴۰ درصد سهامداران تشکیل شد، افزایش سرمایه این شرکت از محل آورده نقدی تصویب شد و از ۱۵۰۰ میلیارد ریال به ۲۵۰۰ میلیارد ریال افزایش یافت.

کاری از تیم تخصصی وب سایت بیمه_با_شما

نمایندگی رسمی شرکت بیمه آرمان در غرب استان مازندران

اینستاگرام ۱

اینستاگرام ۲

 

 

Views: 1

Khazaei
Khazaei
Reviewer
5/5

بیمه نامه حوادث انفرادی بیمه با شما برای شرکت بیمه آرمان هستش که متوجه شدم دارای پوشش ها و خدمات عالی هستش واقعا ممنونم???

1 سال ago
زهرا حسینی زاده
زهرا حسینی زاده
Reviewer
5/5

سلام و احترام
خدمت شما عرض شود که خدمات بیمه آرمان نسبت به سایر شرکت ها خدمات بهتری ارائه میکند و پیشنهاد میشود از بیمه آرمان استفاده شود??

1 سال ago
درویش
درویش
Reviewer
5/5

من برای بیمارستان از خدمات کلی بیمه پزشکان استفاده کردم عالی بود واقعا سپاس فراوان

1 سال ago
میانبر به مقالات دیگر
امتیاز دهی
4.5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *