بازگشت به صفحه اصلی

بیمه آرمان
بیمه-مازاد-شخص-ثالث

بیمه نامه مازاد چیست و چه کاربردی دارد؟

بیمه نامه مازاد چیست و چه کاربردی دارد؟

سرپوش اقتصادی – به گزارش میزان، حداقل پوشش بیمه در خسارت بدنی، معادل حداقل دیه یک مرد مسلمان در ماه‌های حرام و در بخش خسارت مالی، معادل دو و نیم درصد تعهدات بدنی است.

در این میان بیمه گزار می‌تواند برای جبران خسارت‌های بدنی و مالی بیش از حداقل مزبور، بیمه مازاد را خریداری کند.

همچنین ممکن است پرداخت خسارت بدنی بیمه نامه شخص ثالث اعم از دیه، شکستگی، نقص عضو یا ازکارافتادگی به ۲ سال بعد ازصدور بیمه نامه موکول گردد و چون، مقصر حادثه محکوم به پرداخت دیه سال جدید است، درصورت داشتن بیمه مازاد شخص ثالث، مابه التفاوت تغییر دیه تا سقف این بیمه نامه به عهده شرکت بیمه خواهد بود.بیمه نامه مازاد چیست و چه کاربردی دارد؟

منطقی است که با توجه به این موضوع در هنگام خرید بیمه شخص ثالث مبلغ دیه را افزایش دهیم.

بیمه مازاد شخص ثالث چیست

قبل از اینکه به موضوع بیمه مازاد شخص ثالث بپردازیم باید بگوییم که همانطور که همه ما به خوبی می دانیم بیمه ثالث ارمان با هدف حمایت از حقوق افرادی که در سوانح رانندگی دچار آسیب می شوند ، طراحی شده است. برای همه دارندگان وسیله نقلیه موتوری شامل سواری ، مسافری ، موتورسیکلت داشتن بیمه ثالث ایران یک ضرورت است و این بیمه نامه دامنه مخاطبین گسترده ای را در بر دارد. در بیمه ثالث ارمان مظور از شخص ثالث ، افرادی هستند که در سوانح رانندگی توسط راننده مقصر دچار خسارت های مالی و جانی می شوند. از اینرو پیش از استفاده از هرنوع وسیله نقلیه ، مالک وسیله نقلیه می بایست نسبت به خریداری بیمه ثالث ایران اقدام نماید و میزان اعتبار بیمه نامه را برای پوشش دهی خسارت های مالی و جانی در برابر حوادث احتمالی پیشرو مورد بررسی قرار دهد.روزبه عبادی نمین کد۹۷۷ بیمه آرمان

شماره تماس ۰۹۱۱۸۰۳۹۲۸۲

بیمه با شما

  1. خرید آنلاین بیمه نامه
  2. محاسبه مابه التفاوت بیمه پردازی بابت سنوات

برای خواندن مقاله بیمه نامه مازادکلیک کنید

Views: 1

Khazaei
Khazaei
Reviewer
5/5

بیمه نامه حوادث انفرادی بیمه با شما برای شرکت بیمه آرمان هستش که متوجه شدم دارای پوشش ها و خدمات عالی هستش واقعا ممنونم???

1 سال ago
زهرا حسینی زاده
زهرا حسینی زاده
Reviewer
5/5

سلام و احترام
خدمت شما عرض شود که خدمات بیمه آرمان نسبت به سایر شرکت ها خدمات بهتری ارائه میکند و پیشنهاد میشود از بیمه آرمان استفاده شود??

1 سال ago
درویش
درویش
Reviewer
5/5

من برای بیمارستان از خدمات کلی بیمه پزشکان استفاده کردم عالی بود واقعا سپاس فراوان

1 سال ago
میانبر به مقالات دیگر
امتیاز دهی
4.5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *